Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli schudlas 7 kg w 10 dni (w co nie wierze) to 5 kg z tego to napewno woda z Twojego organizmu i zasiedziale "odpadki".A sama dieta to chyba cos jak dieta Plaz Poludniowych (South Beach).

Witam :-D

dieta protal nie ma nic wspólnego z dietą SB :D :D :D

Ja zaczęłam dietę od 20.01 09 i schudłam 6kg, sorry ale jak czytam wszystkie twoje posty to podchodzisz do każdego tematu sceptycznie i lekceważąco iw tym temacie nie wierzysz

Ja wierzę bo tak się chudnie na tej diecie tylko trzeba jej ściśle przestrzegać :sad: :) :lol: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Proteinki

Moja waga znów stoi w miejscu :D już sama nie wiem czy dalej ciągnąć dietę. Wybieram się na zabiegi vacu well, żeby troszkę popracowac nad cellulitem. Dziś odkryłam jogurt grecki light. Jest przepyszny bez dodatków, a po osłodzeniu słodzikiem smakuje jak serek homogenizowany. Ma podobne wartości odżywcze do serka wiejskiego light. Troszke dziś doskwiera mi gardło, a właściwie jeden migdałek. Ciągle mam wrażenie jakbym coś tam siedziało, przez co mam kaszel. Mam nadzieję, że nie zrobi sie z tego angina :sad: Postanowiłam że tym razem pociągnę białka przez siedem dni a później zrobię tylko trzy dni z warzywami, chceiałabym, żeby waga troszkę drgnęłą z miejsca. Miałam nadzieje osiągnąć cel do pierwszego dnia wiosny, ale już wiem, że raczej to nieosiągalne wyzwanie :D

Witam :D

jeśli chodzi o jogurt grecki light to odpada, ponieważ jest light amimo wszystko ma duuuuuuuuuuuuużo tłuszczu , w tej diecie trzeba unikać tłuszczu szczególnie w nabiale :) :lol: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny!

Dzisiaj byłam na zakupach w Lidlu i wyszukałam tam niezły serek harceński taki śmierdzioszek :sad: ale dla mnie ok w 100g: 30g białka, węglowodanów 0,5g, tłuszczu 0,3g Właśnie podjadam go w pracy robię zawijańca haha plasterek wędlinki i w środek kawałek serka.

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożeż to można serek wiejski 3% a ja się męczyłam biedna!

Jutro lecę po niego.

I jutro tez mam badania - analize krwi dośc dużo tego jest na tym kwitku to zobaczymy co wyjdzie.

Nie pomogło ani olej parafinowy ani nic....

Hej Samonto, ale im mniej tym lepiej dla nas. Kupuj chude twarożki np. z Piątnicy...itp

Pozdrawiam, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mimo, że rzadko się odzywam jestem nadal na diecie. I dziś mam już 79,9, więc 12,6 mniej niż w listopadzie!

Jeszcze te 9,9 i będzie ok :sad: Do tego namówiłam moją mamę, która przyjechała w odwiedziny po pół roku i po przeczytaniu mojej książki mamy nową protalkę! Mama jest pełna optymizmu, obiecała że jak zobaczymy się na początku maja będzie o 10 kg chudsza. 

A jak u was?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

jeśli chodzi o jogurt grecki light to odpada, ponieważ jest light amimo wszystko ma duuuuuuuuuuuuużo tłuszczu , w tej diecie trzeba unikać tłuszczu szczególnie w nabiale :) :lol: :grin: :grin:

jot nie dokońca się z tobą zgodzę, jogurt grecki a właściwie bałkański light ( taki z facetem w czapce ) ma raptem 3% tłuszczu, to tyle samo co serek wiejski light, który wszystkie protalowiczki jedzą :sad: W smaku jest podobny do śmietany i niektórym z nas może ją bez problemu zastapić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Naprawdę cikuladowe :sad: też są?! hmm u mnie nie ma takiego wypasu są tylko jagodowo-malinowe i coś tam z brzoskwinią czy marakują :)

tak, sama jadłam i powiem że są pyyyyyyycha :lol: a i tak schudłam więc chyba można ;D zwłaszcza że mają 0,2 tłuszczu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

jeśli chodzi o jogurt grecki light to odpada, ponieważ jest light amimo wszystko ma duuuuuuuuuuuuużo tłuszczu , w tej diecie trzeba unikać tłuszczu szczególnie w nabiale :sad: :) :lol: :grin:

ja kupuję jogurt grecki 0%, nie ma wooooogóle tłuszczu :D , a jest super, robie też z niego litr (prawie) jogurtu już bardziej płynnego, w smaku jest super również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniak2912

Witam,

Poraz pierwszy jestem na tym forum.Najbardziej zainteresował mnie wątek dotyczący oleju parafinowego.Ja również mam zaparcia.Czy ten olej polecił Wam lekarz ?.Z tego co się zorientowałam olej ten stosuje się do smarowania różnych części do maszyn.Boję się stosować do wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafina ciekła sprzedawana jet w aptece

Jest na niej napisane:

Zastosowanie: do celów farmaceutycznych, jako środek przeczyszczający stosować według wskazań lekarza

Myśle, ze to rozwiewa watpliwości, ze jest to środek dla ludzi i do stosowania wewnętrznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poraz pierwszy jestem na tym forum.Najbardziej zainteresował mnie wątek dotyczący oleju parafinowego.Ja również mam zaparcia.Czy ten olej polecił Wam lekarz ?.Z tego co się zorientowałam olej ten stosuje się do smarowania różnych części do maszyn.Boję się stosować do wewnątrz.

Olej parafinowy polecił nam lekarz,nazywa się Pierre Dukan.A pozatym oleju parafinowego nie kupuje się na stacji benzynowej tylko w aptece więc nie rozumiem tych pytań?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jot nie dokońca się z tobą zgodzę, jogurt grecki a właściwie bałkański light ( taki z facetem w czapce ) ma raptem 3% tłuszczu, to tyle samo co serek wiejski light, który wszystkie protalowiczki jedzą :) W smaku jest podobny do śmietany i niektórym z nas może ją bez problemu zastapić

Pozdrawiam

hehe, ja tam nie jem - 3% be!!!! :sad:

mówię Wam, zróbcie sobie same ten serek homo, pycha, niewiele wysiłku i zero ma % albo mocno zbliżone do zera.

dziś mam takie kulinarne marzenie: chlebek baltonowski posmarowany masłem, na to plasterki jakiejś cienkiej kiełbasy (typu podwawelska), na to pomidorek i cebulka.. chyba wiem, jaka będzie moja pierwsza "uczta" jak już, za jakieś sto lat, zacznę utrwalać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.