Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Maho, dzięki!!! :)

Dziś kupiłam eksperymentalnie jogobella drink - dobre, mało tłuszczu, niestety trochę węglowodanów, ale nie można mieć (nie mieć, w tym wypadku) wszystkiego :sad:

I jest coś takiego jak Danone Gratka do picia mleczno-jogurtowa - nie próbowałam, ale opcja tłuszcze, węglowodany podobnie jak jogobella drink.. Znacie?

Ostatnio robiłam naleśniki, ale wg "normalnego" dla mnie przepisu (na jedno jajko 6 kopiastych łyżek mąki i 1 szklanka płynu (mleko, piwo..)

Ale w tej wersji mącznej i całkiem bez tłuszczu średnio wychodzi.. twardsze..

Ale jak Śliweczka wczoraj wstawiła tę fotkę z naleśnikami, to mnie natchnęło, żeby spróbować znowu i ewent. z odrobiną oleju paraf. Do tej pory miałam odwagę używać go tylko do winegretu..

Znajoma (którą natchnęłam, zdaje się, do diety, więc może się tu pojawi) mówiła, że ma specjalny słodzik do pieczenia, tyle, że nie wiem, czy to na pewno aspartam.. Ten zwykły się nie nadaje do pieczenia i gotowania, nie boicie się, ze Wasze serniczki są potencjalnie śmiercionośne?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry :D bardzo kochane dziewczęta!

Informuję ze na allegro pojawiła się książka z przepisami Dukana ulala no to zaszalejemy! :sad:

http://allegro.pl/item566631381_nie_potrafie_schudnac_350_nowych_przepisow.html

Dzisiaj się zważyłam i jakieś 0,5 kg jestem lżejsza :) :lol: :grin:

A dziś do pracy zabrałam pyszną sałatkę krabową mmm palce lizać :grin:

Serdecznie pozdrawiam, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jot nie dokońca się z tobą zgodzę, jogurt grecki a właściwie bałkański light ( taki z facetem w czapce ) ma raptem 3% tłuszczu, to tyle samo co serek wiejski light, który wszystkie protalowiczki jedzą :sad: W smaku jest podobny do śmietany i niektórym z nas może ją bez problemu zastapić

Pozdrawiam

Moja droga Magdalenko a gdzie ten jogurt można zakupić, hę?!

Z góry dziękuję, M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale mnie rozpiera.... znowu poleciał jeden rozmiar czyli już w sumie 2 rozmiary od stycznia- ale sie ciesze jak dziecko. Mąż zakupił mi wagę elektroniczną i to mnie mobilizuje jeszcze bardziej bo widze to 100g to 200g dzień po dniu w dól, cieszę sie jak szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko ja te jogurty widzę we wszystkich marketach- a ze u nas to zadko jest to co normalnie u wszystkich -to ty też znajdziesz tylko moze trzeba pogrzebac na połce????

...będę musiała a nie lubię tego, no może nie mam czasu na to ciągle cosik ufff :sad:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maho, dzięki!!! :)

Dziś kupiłam eksperymentalnie jogobella drink - dobre, mało tłuszczu, niestety trochę węglowodanów, ale nie można mieć (nie mieć, w tym wypadku) wszystkiego :sad:

I jest coś takiego jak Danone Gratka do picia mleczno-jogurtowa - nie próbowałam, ale opcja tłuszcze, węglowodany podobnie jak jogobella drink.. Znacie?

Ostatnio robiłam naleśniki, ale wg "normalnego" dla mnie przepisu (na jedno jajko 6 kopiastych łyżek mąki i 1 szklanka płynu (mleko, piwo..)

Ale w tej wersji mącznej i całkiem bez tłuszczu średnio wychodzi.. twardsze..

Ale jak Śliweczka wczoraj wstawiła tę fotkę z naleśnikami, to mnie natchnęło, żeby spróbować znowu i ewent. z odrobiną oleju paraf. Do tej pory miałam odwagę używać go tylko do winegretu..

Znajoma (którą natchnęłam, zdaje się, do diety, więc może się tu pojawi) mówiła, że ma specjalny słodzik do pieczenia, tyle, że nie wiem, czy to na pewno aspartam.. Ten zwykły się nie nadaje do pieczenia i gotowania, nie boicie się, ze Wasze serniczki są potencjalnie śmiercionośne?..

Hey!

...też o tym czytałam i dlatego zaprzestałam go używać, właściwie zrobiłam na nim 2 x budyń, jakoś nie smakuje mi!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Radę: jak dostaniesz już ta książkę to zamieść kilka fajnych przepisów na dania. Przyda się to każdej z nas. Będziemy Ci wdzięczne. Albo będziesz miała skany to jeszcze lepiej. Tylko daj znak jak już ją otrzymasz. Pozdrawiam.

Ja również widziałam tę książkę,ale dopiero kilka dni temu kupiłam poprzedną Ducana i na razie na tę nie mogę sobie pozwolić,więc jak wszyscy z utęsknieniem czekam na nowe przepisy :sad: 71cc983519.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mimo, że rzadko się odzywam jestem nadal na diecie. I dziś mam już 79,9, więc 12,6 mniej niż w listopadzie!

Jeszcze te 9,9 i będzie ok :sad: Do tego namówiłam moją mamę, która przyjechała w odwiedziny po pół roku i po przeczytaniu mojej książki mamy nową protalkę! Mama jest pełna optymizmu, obiecała że jak zobaczymy się na początku maja będzie o 10 kg chudsza.

A jak u was?

Pozdrawiam

Kaszo serdecznie gratuluję wyników, trzymam kciuki!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.