Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również widziałam tę książkę,ale dopiero kilka dni temu kupiłam poprzedną Ducana i na razie na tę nie mogę sobie pozwolić,więc jak wszyscy z utęsknieniem czekam na nowe przepisy :sad: 71cc983519.png

Mallina aż ślinka cieknie jak patrzę na Twój avart..... :)

Na pewno dołączymy new przepisy!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, jaki kupujecie jogurt naturalny 0%? Pytam bo znalazłam wczoraj Jovi ale jak w domu zobaczyłam co ma w składzie to zwątpiłam: węgli przeszło 7, a na dodatek cukier i żelatynę. Koszmar!! Zawsze kupowałam Zott, ale on ma 3%tł i postanowiłam przerzucić się na coś chudszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jot nie dokońca się z tobą zgodzę, jogurt grecki a właściwie bałkański light ( taki z facetem w czapce ) ma raptem 3% tłuszczu, to tyle samo co serek wiejski light, który wszystkie protalowiczki jedzą :sad: W smaku jest podobny do śmietany i niektórym z nas może ją bez problemu zastapić

Pozdrawiam

Witaj

Magdalenko jogurt bałkański jest innej firmy a jogurt drecki innej w moim poście była mowa o greckim light i on nie ma 3 tł tylko znacznie więcej

jogutru bałkańskiego light nie widziałam jeszcze i nie zabieram głosu

ptytano o jogurt grecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale mnie rozpiera.... znowu poleciał jeden rozmiar czyli już w sumie 2 rozmiary od stycznia- ale sie ciesze jak dziecko. Mąż zakupił mi wagę elektroniczną i to mnie mobilizuje jeszcze bardziej bo widze to 100g to 200g dzień po dniu w dól, cieszę sie jak szalona.

Haha.... a ja też dzisiaj dostałam od męża wagę elektroniczną!!!!!

Niestety poległam dzisiaj na całej linii :sad:((( Moja psychika siadła (dziś skończyłam 30lat!) i zjadłam ogromny kawałek ciasta z karmelem i obiad z mężem w restauracji :) Od poniedziałku z nową wagą będę walczyła znowu..... :lol:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję jogurt grecki 0%, nie ma wooooogóle tłuszczu :grin: , a jest super, robie też z niego litr (prawie) jogurtu już bardziej płynnego, w smaku jest super również

podaj sklep gdzie można kupić grecki0%, bo sama kupię duużą ilość

:sad: :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległam dzisiaj na całej linii :) ((( Moja psychika siadła (dziś skończyłam 30lat!) i zjadłam ogromny kawałek ciasta z karmelem i obiad z mężem w restauracji :lol: Od poniedziałku z nową wagą będę walczyła znowu..... :grin: )))

Dziewczynki a ja już tej naszej diety nie rozumiem!! Po wczorajszym objadaniu mam 900 gram mniej!! :sad: Tak nagrzeszyłam a mimo to schudłam prawie kilogram!! Szok!! Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki.. :)

Mam nadzieję, że przyjmiecie do swojego grona jeszcze jedną "nawiedzoną proteinkę"?... od tygodnia czytam Wasze posty i jestem pod... dużym wrażeniem :lol: . Prężnie działająca "grupa wsparcia" jednym słowem.

U mnie dzisiaj - 21 dzień walki. Stracone: 5 kg.. Muszę przyznać, że chwile załamania przetrwałam jakoś dzięki... waszemu portalowi! I. KOCHAM WAS za te wszystkie obłędne przepisy!!! Gdyby nie Wy - ciągnęłabym na cholernym kurczaku i serze ( na które już patrzeć nie mogę!) :sad: Z suwaczkiem na razie nie będę się wygłupiać bo... waga skacze mi w ciągu doby czasami i 2 kg ( koszmar!)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a ja już tej naszej diety nie rozumiem!! Po wczorajszym objadaniu mam 900 gram mniej!! :sad: Tak nagrzeszyłam a mimo to schudłam prawie kilogram!! Szok!! Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe??????

Anusiaanulka,ja zawsze na następny dzień po grzeszkach (drinki,ciasto  :lol: )mam niską wagę,ale na następny dzień waga się podwyższa.Mam nadzieję że u Ciebie tak nie będzie  :)

Witamy Magducha74 !Fajnie że możemy pomóc komuś kto chce się do nas przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.