Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czy któraś z Was dziewczyny słyszała coś o amarantusie ? Wychodzi na to że ma bardzo dużo białka, ale ma też dobre tłuszcze.

Słyszałam o tym amarantusie,ale nie wiem co o tym sądzić.Nic tu nie pomogę i nie doradzę.Może inne Protalowiczki się na ten temat wypowiedzą? Chętnie się dowiem co na ten temat myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też nic nie wiem na temat amarantusa. Co prawda przeglądałam teraz strony różne na ten temat ale sama nie wiem co o tym myśleć. Zawierają dużo białka, błonnika itp. ale nie wiem ile jest np. węgli....a niektóre nep coś podobne do wafli ryżowych zawierają ryż.... Ja chyba nie będę eksperymentować i zostanę przy tym co jem. I tak nie spróbowałam połowy tych dań co piszecie albo nawet i więcej.....bo zawsze mam coś innego do jedzenia. Za mało te 5 dni na fazę np. z warzywami. Jak są warzywa to sie coś wymyśla i zawsze mi zostaje do zrobienia np. sałatka z surimi i do tej pory jej nie zrobiłam a surimi leżą w zamrażalniku. Dziewczyny na dodatek waga mi stoi na poziomie 73,5 już z tydzień a cm nie schodzą nic!!!! Jestem 1,5 m-ca na diecie a straciłam raptem 3 cm w talii i 4 w biodrach....koszmar ....myślałam, ze zejdzie mi szybciej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też nic nie wiem na temat amarantusa. Co prawda przeglądałam teraz strony różne na ten temat ale sama nie wiem co o tym myśleć. Zawierają dużo białka, błonnika itp. ale nie wiem ile jest np. węgli....a niektóre nep coś podobne do wafli ryżowych zawierają ryż.... Ja chyba nie będę eksperymentować i zostanę przy tym co jem. I tak nie spróbowałam połowy tych dań co piszecie albo nawet i więcej.....bo zawsze mam coś innego do jedzenia. Za mało te 5 dni na fazę np. z warzywami. Jak są warzywa to sie coś wymyśla i zawsze mi zostaje do zrobienia np. sałatka z surimi i do tej pory jej nie zrobiłam a surimi leżą w zamrażalniku. Dziewczyny na dodatek waga mi stoi na poziomie 73,5 już z tydzień a cm nie schodzą nic!!!! Jestem 1,5 m-ca na diecie a straciłam raptem 3 cm w talii i 4 w biodrach....koszmar ....myślałam, ze zejdzie mi szybciej. Pozdrawiam.

Anulko nie załamuj się u mnie też waga stoi jak zaklęta;(

Polecam tą sałatkę z surimi pycha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też nic nie wiem na temat amarantusa. Co prawda przeglądałam teraz strony różne na ten temat ale sama nie wiem co o tym myśleć. Zawierają dużo białka, błonnika itp. ale nie wiem ile jest np. węgli....a niektóre nep coś podobne do wafli ryżowych zawierają ryż.... Ja chyba nie będę eksperymentować i zostanę przy tym co jem. I tak nie spróbowałam połowy tych dań co piszecie albo nawet i więcej.....bo zawsze mam coś innego do jedzenia. Za mało te 5 dni na fazę np. z warzywami. Jak są warzywa to sie coś wymyśla i zawsze mi zostaje do zrobienia np. sałatka z surimi i do tej pory jej nie zrobiłam a surimi leżą w zamrażalniku. Dziewczyny na dodatek waga mi stoi na poziomie 73,5 już z tydzień a cm nie schodzą nic!!!! Jestem 1,5 m-ca na diecie a straciłam raptem 3 cm w talii i 4 w biodrach....koszmar ....myślałam, ze zejdzie mi szybciej. Pozdrawiam.
Anulka ,ja się nie mierzę,widzę po ciuchach,a teraz postanowiłam ,że przez fazę z warzywami nie będę sprawdzała swojej wagi codziennie,tylko co kilka dni.Trzymaj się,jest dobrze,a będzie na pewno lepiej .do lata będzie z Ciebie chudzinka ;) 71cc983519.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też nic nie wiem na temat amarantusa. Co prawda przeglądałam teraz strony różne na ten temat ale sama nie wiem co o tym myśleć. Zawierają dużo białka, błonnika itp. ale nie wiem ile jest np. węgli....a niektóre nep coś podobne do wafli ryżowych zawierają ryż.... Ja chyba nie będę eksperymentować i zostanę przy tym co jem. I tak nie spróbowałam połowy tych dań co piszecie albo nawet i więcej.....bo zawsze mam coś innego do jedzenia. Za mało te 5 dni na fazę np. z warzywami. Jak są warzywa to sie coś wymyśla i zawsze mi zostaje do zrobienia np. sałatka z surimi i do tej pory jej nie zrobiłam a surimi leżą w zamrażalniku. Dziewczyny na dodatek waga mi stoi na poziomie 73,5 już z tydzień a cm nie schodzą nic!!!! Jestem 1,5 m-ca na diecie a straciłam raptem 3 cm w talii i 4 w biodrach....koszmar ....myślałam, ze zejdzie mi szybciej. Pozdrawiam.

ja też w miejscu, natychmiast mnie to załamuje, zaczynam podjadać...ale się nie poddam, pozdrawiam, mój mąż, który trzymał się dokładniej niż ja zaraz przechodzi do III fazy, ale on miał tylko te 6-7 kg, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzielnych protalowiczow aka. proteiny ;) Przymierzalam sie i przymierzalam i w koncu postanowilam napisac i dolaczyc do grona. Protal zaczelam 17 dni temu po tym jak moja wspanialomyslna siostra przeczytala o ksiazce Dr Dukana w gazecie i stwierdzila ze moze mi sie owa lektura przydac- jak sie okazalo strzal w 10! Sledzilam to forum przez ostatnie kilka dni i musze przyznac ze forumowicze odwalaja kawal dobrej roboty- zarowno poprzez wzajemne wspomaganie sie jak i wymienianie przepisow i roznych ciekawostek zwiazanych z dieta. Tak trzymac!

A skoro juz w temacie to chcialam uslyszec opinie na temat cwiczen fizycznych w czasie diety- Dr Dukan twierdzi ze mozna sie bez takowych obejsc, ale przeciez jak swiat stary, dieta zawsze idzie w parze z cwiczeniami. Osobiscie, po 2 tygodniach diety zapisalam sie na silownie- bo i waga juz nie spadala tak szybko, a i cialo przyzwyczailo sie do nowych warunkow zywieniowych i mam wiecej sily niz na poczatku.

Wiec jak dziewczyny- cwiczycie, nie cwiczycie?

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzielnych protalowiczow aka. proteiny ;) Przymierzalam sie i przymierzalam i w koncu postanowilam napisac i dolaczyc do grona. Protal zaczelam 17 dni temu po tym jak moja wspanialomyslna siostra przeczytala o ksiazce Dr Dukana w gazecie i stwierdzila ze moze mi sie owa lektura przydac- jak sie okazalo strzal w 10! Sledzilam to forum przez ostatnie kilka dni i musze przyznac ze forumowicze odwalaja kawal dobrej roboty- zarowno poprzez wzajemne wspomaganie sie jak i wymienianie przepisow i roznych ciekawostek zwiazanych z dieta. Tak trzymac!

A skoro juz w temacie to chcialam uslyszec opinie na temat cwiczen fizycznych w czasie diety- Dr Dukan twierdzi ze mozna sie bez takowych obejsc, ale przeciez jak swiat stary, dieta zawsze idzie w parze z cwiczeniami. Osobiscie, po 2 tygodniach diety zapisalam sie na silownie- bo i waga juz nie spadala tak szybko, a i cialo przyzwyczailo sie do nowych warunkow zywieniowych i mam wiecej sily niz na poczatku.

Wiec jak dziewczyny- cwiczycie, nie cwiczycie?

weight.png

Witaj Gabi, moja odpowiedź brzmi nie, choć mąż na mnie "krzyczy" ja tego po prostu nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja osobiście też nie ćwiczę i po mału chudnę, ale zastanawiałam się nad tym czy nie poćwiczyć na brzuch bo cm w talii nie ubywają-raptem 3 cm przez 1,5 m-ca. I chciałam zacząć 6 Weidera ale się ociągam i zwlekam a gdybym się od razu wzięła to i do świąt bym skończyła a tak to lipa....Może się zmobilizuję choć tłuszczu z samego brzucha ubyło ale jeszcze nie to co musi być.

Pozdrawiam Was Protalowiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie odchudzam,ale chętnie czytam o Waszych postępach.

Chciałam jednak napisać o tym amarantusie.

Moje dziecko od urodzenia jest mega alergikiem.

Jedymi produktami,których mogłam używać na początku jego ścisłej diety była mąka kukurydziana,Sinlac i właśnie amarantus.

Nie wiem jak to się ma do Waszej diety,ale ja małemu w sumie na mące kukurydzianej,Sinlacu i amarantusie robiłam wszystko.Mąka kukurydziana i amarantus świetnie się nadaje np: jako panierka zamiast bułki tartej.Robiłam też z niego placuszki,naleśniczki,gotowałam kluski.

Kubuś jadł,więc chyba nie było takie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołki "starym" i "nowym" Proteinkom :D

23 dzień... uff.... kryzysik wczorajszy był gigantyczny ( przeszukiwanie szuflad pod kątem: "a może znajdzie sie jakiś stary budyń?"..) masakra jednym słowem ale.. opanowałam... dzisiaj gulasz z seduszek indyczych - nie mam pojęcia czy wolno bo jakoś w książce sie nie doszukałam ale myslę, że szkód jakis straszliwych nie narobi???

.. w wersji dietetycznej of course z jogurcikiem light i wsio gotowane li i jedynie.. :D

a jutro... mmmm.. dzień dziecka i BUUUDYŃ!!! .. poisałyscie, że w wersji bezcukrowej można więc wyrzutom sumienia mówie: precz!

buziaki dla wszystkich dzielnych... :D

BUDYŃ to nie jest dobry pomysł, bo nie tylo o cukier chodzi, ale też o skrobię - niedozwolone świństwo! ;)

Anula1978 - są słodziki przeznaczone do pieczenia, tylko trzebaby sprawdzić, czy aspartamowe.

Dziewczyny, macie już nową książkę??? Mama wczoraj kupiła i czytała mi niektóre przepisy przez telefon, aż gotować się chce!!!!!! ;)

a ponieważ zaraziła babki w pracy, to kupiła wczoraj 3 "stare" i 6 nowych, hihi, budząc zadziwienie w empiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki,moja waga stoi w miejscu od 6 dni. wkurza mnie to bo jakos wolno chudne..;-( wlasnie popijam coca cole zero i wcinam zawijaski z szynki twarozku salaty i papryki;-) jami jami ;)

ja podobnie jak malgonek nie cwicze bo nie lubie! i moj narzeczony tez caly czas narzeka na mnie ze nie schudne jak nie bede cwiczyla. niedlugo mam ur wiec jako prezent zazyczylam sobie stepperek bede chyba na nim cwiczyla ;) najbardziej zalezy mi na szczuplych udach i ladnej pupie:-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.