Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Anula1978 ja tez na ta 6tka Weidera myslalam, ale po rozmowie z kolezankami wyszlo na to ze trzeba byc w calkiem niezlej formie zeby to do konca dociagnac, ale za to efekty ponoc murowane- brzuch jak marzenie. A wracajac do watku cwiczen, to wiem ze bez nich tez sie chudnie, ale za to jak juz sobie pocwiczysz to miesnie sie budza i przemiana materii idzie w ruch. No i czlowiek sie od razu lepiej czuje- na faktach autentycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka19873 nie lam sie- ja ostatnio caly tydzien czekalam na to zeby zrzucic 1kg!tak jak mowilam- po pewnym czasie waga stoi jak uparta. Sproboj pic wiecej plynow- ja zauwazylam ze kiedy zdarza mi sie wypic wiecej niz minimalne poltora litra, na nastepny dzien waga magicznie spada o pol kilo.

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ;)

Mam do zrzucenia minimum 20 kg. Dietę Protal znalazła moja mama. Na imprezie spotkała znajomego, ładnie odchudzonego i od słowa do słowa, dowiedziała się jak i skąd się mu to wzięło. Książki (o diecie i przepisy) zakupiłam, jestem w trakcie czytania i podobają mi się i założenia i wykonanie, mają sens. Oczywiście wcześniej próbowałam innych rzeczy, zupek kapuścianych, jedzenia zgodnego zgrupą krwi, diety Montignag (tu były efekty) a ostatnio skończyłam na prochach (Meridia 15 - strasznie bolała mnie głowa, a efekt był krótkotrwały i mały). Chiałabym zacząć jak najszybciej, póki jestem pełna zapału, ale jest pewien problem. Otóż aktualnie jestem chora i biorę antybiotyk (zaczęłam wczoraj wieczorem), mam go brać przez 7 dni, czy mogę to połączyć z rozpoczęciem diety czy jednak poczekać te parę dni do zakończenie kuracji antybiotykowej i wtedy ruszyć z kopyta.

Jeśli któraś z Was wie coś na ten temat to napiszcie, bo nie chciałabym, żeby faza uderzeniowa została zakłócona prochami i nie dała pożądanego efektu, który jest bardzo ważny.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Przypadkowo tu dziś trafiłam w poszukiwaniu wiadomości na temat diety proteinowej. Znam ją troszkę przez krótki okres czasu też ją stosowałam i efekty były,jednak sobie odpuściłam.Chcę z powrotem zacząć od nowa i mam nadzieję że mi w tym pomożecie. Chęci są jak to bywa na początku potem idzie coraz gorzej. Myślę że tym razem mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greta10 ja tyle samo chce zrzucić, a na 1 fazie byłam 8 dni (ale od 6 dnia nic nie chudłam więc pewnie 6 wystarczy)

ja 6the Weidera kiedyś próbowałam - jest trudna, i dla kogoś o słabej kondycji absolutnie sie nie nadaje o9d razu mówię, bo ja sama sie poddałam, nie dałam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ;)

Mam do zrzucenia minimum 20 kg. Dietę Protal znalazła moja mama. Na imprezie spotkała znajomego, ładnie odchudzonego i od słowa do słowa, dowiedziała się jak i skąd się mu to wzięło. Książki (o diecie i przepisy) zakupiłam, jestem w trakcie czytania i podobają mi się i założenia i wykonanie, mają sens. Oczywiście wcześniej próbowałam innych rzeczy, zupek kapuścianych, jedzenia zgodnego zgrupą krwi, diety Montignag (tu były efekty) a ostatnio skończyłam na prochach (Meridia 15 - strasznie bolała mnie głowa, a efekt był krótkotrwały i mały). Chiałabym zacząć jak najszybciej, póki jestem pełna zapału, ale jest pewien problem. Otóż aktualnie jestem chora i biorę antybiotyk (zaczęłam wczoraj wieczorem), mam go brać przez 7 dni, czy mogę to połączyć z rozpoczęciem diety czy jednak poczekać te parę dni do zakończenie kuracji antybiotykowej i wtedy ruszyć z kopyta.

Jeśli któraś z Was wie coś na ten temat to napiszcie, bo nie chciałabym, żeby faza uderzeniowa została zakłócona prochami i nie dała pożądanego efektu, który jest bardzo ważny.

Pozdrawiam ;)

Myślę, że diecie to by nie zaszkodziło, ale kuracji antybiotykowej może, antybiotyk jednak inaczej się będzie wchłaniał na samych białkach, doświadczeń w tej kwestii nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra przechodzę znów na cykl 5 dni same proteinki - przestanę tracić centymetry a zacznę tracić wagę. Jak jestem na warzywkach waga stoi, a tracę centymetry - coraz bardziej lubię tę dietę.

Dla chętnych podaję przepis na pyszną zupę brokułową:

troszkę wody osolić wrzucić 1 małą marchewkę może być pokrojona to szybciej się ugotuje, 1 ząbek czosnku 1 małą cebulkę, brokuły, (mogą być mrożone, ale wrzucam wtedy gdy marchewka będzie już miękka), ja jeszcze dodaję trochę szpinaku , bo lubię. Jak się całość trochę pogotuje, to zdejmuję z ognia i jeszcze gorącą zupkę miksuję na krem i gotowe. Można to jeszcze polać jogurtem oczywiście 0%, ale ja wolę zagryzać pałeczkami krabowymi - pycha - polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chciałabym zrzucić około 10 kilogramów i nie bardzo wiem ile dni mam być na I fazie uderzeniowej. Proszę o pomoc

Ja właśnie staram się schudnąć 10 kg i jak mi to ktoś napisał wcześniej - przy tak małej (?) nadwadze chudnie się powoli - i chyba to prawda. Ja wytrzymałam na I fazie całe 10 dni i schudłam tylko 4,5 kg. Tobie życzę większych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Miło mi będzie jeśli przyłączycie mnie do swojego grona. Chcę zrzucić około 20kg i co tu dużo gadać - zawzięłam się. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało ;) Niestety nie wiem czy cokolwiek z kg ubyło (już 3 dzień na proteinach), ale zauważyłam luz pod brodą ;):):D Oby to nie było tylko złudzenie. Jak zakupię sobie wagę to wtedy będzie wszystko jasne.

Pozdrawiam

Kajulecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie mam nadzieję że tym razem nie polegnę zawsze w grupie raźniej. Zaczynam od jutra. Może ktoś podałby mi jakiś przykładowy jadłospis na pierwszy dzień, dla lepszego rozeznania co mogę a czego nie. Z góry dziękuję

Czesc.

moja propozycja

Śniadanie 1

joguart naturalny 0% z otrębami z samego rana

Śniadanie 2

Serek biały (np.bieluch, piątnica) z przyprawami - sól pieprz, zioła do tego kilka plasterków wędliny drobiowej, kawa z mlekiem 0%

Obiad

Udko z kurczaka (ja jem dwie sztuki) pieczone w piekarniku, albo w naczyniu żaro, albo w foremce.

Do tegoego robię dip pół małego jogurtu z ząbkiem utartego czosnku.

W międzyczasie robię placki z otrębów (otręby zbożowe, mleko, jajko)

Podwieczorek

Deser z jogurtu (jogurt żelatyna odrobina wody, 1 tabletka słodziku)

Kolacja

Wczesniej usmażone (teflon bez tłuszczu) placki smaruję białym serem z przyprawami (coś jak almete w smaku - z ziołami) i na to łosoś wędzony.

Cały dzień herbatki owocowe, zielone, czerwone, białe, woda, cola light - ok 2 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.