Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!

Wszystkie odpoczywają po łikendzie !!??

U mnie jakos waga się zatrzymała na 1 kilogramie, za to u męża zeszło 3 kilo od środy ubiegłego tygodnia... może to kwesta @ ?

Dziś na przekąskę zrobiłam krewetki w sosie z jogurtu i czosnku, pyszotka - w 100g krewetek jest 18% białka, polecam !!

Wiecie jak to jest z czosnkiem, czy w 1 fazie 1 etapu są jakieś ograniczenia co do tego jakby nie patrzeć warzywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omka ja Ci pisałam ze chudnie sie wolniej jak ma sie mniej do zrzucenia,uwazam tez ze przy Twojej wadze przesadzilas z tymi 10 (!!!) dniami uderzeniowki,przynajmniej o połowe za duzo!!!

Nie sądzę mart, żebym przesadziła, czuję się świetnie, nic mi nie dolega i mam ogromną satysfakcję, a akurat przy moich uwarunkowaniach te 10 dni okazały się bardzo dobrym wyborem.

Na dodatek dzisiaj wreszcie waga spadła poniżej 70 kg huuuraaaaa!!

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Witam z deszczowych Kujaw. Pogoda dziś do bani....głowa boli...nic się nie chce i na dodatek fatalnie się czuję. Dostaję właśnie dziś @ co jest kompletnym zaskoczeniem dla mnie bo powinna być za 2 dni. Dieta mi trochę to rozregulowała. Wy też tak macie nierówno teraz?

Waga trochę spadła mimo to ale dziś drugi dzień bez zmian.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka19873 ja pamiętam jak się odchudzałam w zeszłym roku przed ślubem :D Dużo wtedy schudłam i tym samym zrobiłam niezłe poruszenie w rodzinie, bo ze względu na to, że mieszkam za granicą to mało kto mnie widział przed ślubem! Uczucie jest do nieopisania jak w dniu swojego ślubu słyszysz nie tylko to, że pięknie wyglądasz ale to jak ludzie krzyczą WOW!! JAK TY SCHUDŁAŚ- WYGLĄDASZ REWELACYJNIE! :D :D ;) Właśnie takich sytuacji życzę CI jak najwięcej!!! Chudnij a ślub Ci właśnie do tego służy!! :D Ale moja dobra rada dla Ciebie (sama wiem po sobie) żebyś po ślubie ciągle pamiętała o tym by ustabilizować wagę a nie zacząć odżywiać się niezdrowo i raz dwa przytyć z nawiązką tak jak to się niestety ze mną stało ;)

Ps. ale Ci zazdroszczę, że ten wielki dzień jest jeszcze wciąż przed Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Witam z deszczowych Kujaw. Pogoda dziś do bani....głowa boli...nic się nie chce i na dodatek fatalnie się czuję. Dostaję właśnie dziś @ co jest kompletnym zaskoczeniem dla mnie bo powinna być za 2 dni. Dieta mi trochę to rozregulowała. Wy też tak macie nierówno teraz?

Waga trochę spadła mimo to ale dziś drugi dzień bez zmian.

Pozdrowionka.

Witaj u mnie piekna pogoda słonce swieci az chce sie zyc .Tez mam ten sam problem przez ta diete @mi sie rozregulował miesiac temu byl 4 dni za wczesnie a w tym miesiacu 2 dni .Mysle ze to normalne powinien sie uregulowac jedyne co mnie cieszy ze nie mam takich bóli brzucha jak przed dieta pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra przechodzę znów na cykl 5 dni same proteinki - przestanę tracić centymetry a zacznę tracić wagę. Jak jestem na warzywkach waga stoi, a tracę centymetry - coraz bardziej lubię tę dietę.

Dla chętnych podaję przepis na pyszną zupę brokułową:

troszkę wody osolić wrzucić 1 małą marchewkę może być pokrojona to szybciej się ugotuje, 1 ząbek czosnku 1 małą cebulkę, brokuły, (mogą być mrożone, ale wrzucam wtedy gdy marchewka będzie już miękka), ja jeszcze dodaję trochę szpinaku , bo lubię. Jak się całość trochę pogotuje, to zdejmuję z ognia i jeszcze gorącą zupkę miksuję na krem i gotowe. Można to jeszcze polać jogurtem oczywiście 0%, ale ja wolę zagryzać pałeczkami krabowymi - pycha - polecam ;)

Omka przepisy dodajemy na osobnym wątku:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

A odnośnie zupki muszę ją zrobić skoro tak zachęcasz;)

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusiaanulka,dołączam sie do życzeń!

Ale nas tu dużo ;) Fajnie.Ale gdzie podziały się nasze "stare" koleżanki ? Tak schudły że nie zaglądają na forum???

Hejka Śliweczko!

Jestem jestem, czytam Was ale ostatnio nie bardzo miałam czas aby cosik napisać, mam remont kuchni, i w związku z tym zaczęłam podjadać ;) ale na szczęście waga nie drgnęła do góry!

Ale od poniedziałku już jestem grzeczna :D

Serdecznie pozdrawiam Was moje drogie "stare" i "new" koleżanki:)

Buziaki i powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejkai ;)

Omka bardzo ci dziekuje za gratulacje;-)ja tez mam nadzieje ze szybciej bedzie spadac mi waga;-) fakt dziewczynki ze to dopiero slub cywilny...ale :D koscielny jeszcze przede mna... mimo wszystko licze na to ze goscie ktorzy przyjada z polski beda tez zaskoczeni moim wygladem...bo ja tez sie przeprowadzilam i mieszkam za granica..;)anusiaanulka mysle ze sluzy czasem nie czuje glodu nawet...tyle na glowie;-) najbardziej nie moge sie doczekac slubu w kosciele w dlugiej bialej sukni...eh rozmarzylam sie... buziaczki chudzinki;-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam już książkę z przepisami, ulala ile tam przepisów ładnie napisana...

Polecam ją zakupić naprawdę warto!!! Dania z drobiu, mięsa, jajek, z ryb i owoców morza, placki hihi mufinki ;) ;) :D desery, mmmmm mówię Wam full wypas!!!

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam już książkę z przepisami, ulala ile tam przepisów ładnie napisana...

Polecam ją zakupić naprawdę warto!!! Dania z drobiu, mięsa, jajek, z ryb i owoców morza, placki hihi mufinki :D ;) :D desery, mmmmm mówię Wam full wypas!!!

Buźka, M

No to trzeba ją kupić...będziemy jeść smacznie i chudnąć  :D

A na Podlasiu deszcz ze śniegiem pada,wiatr wieje i jest zimno  ;) Zima wróciła  :D A tak było ładnie,ciepło,słoneczko świeciło i ptaszki śpiewały...Pogoda przygnębiająca...i jeszcze waga mi wzrosła bo ten chol..ny @ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.