Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim! mam pytanie do osob ktore sa na protalu wiecej niz 3 tygodnie. Na poczatku waga leci na leb na szyje..ale juz po pierwszym tygodni stanowczo zwalnia- i tak jak w moim przypadku przez nastepne 2 tygodnie zrzucilam tylko po kilogramie na kazdy tydzien (co dziala raczej deprymujaco na samopoczucie i motywacje :/). Od razu dodaje ze ani razu w ciagu calych 3 tygodni nie zgrzeszylam- nawet jednego malutkiego razu, ba, malo tego regularnie cwicze! A jezeli ktos by chcial zakwestionowac sposob w jaki podazam diete to mowie od razu ze wszysko zgodnie z ksiazka. No i w koncu dotarlam do sedna- chcialabym uslyszec od osob ktore sa juz troche dluzej na protalu (czyt. 3ty i dluzej)czy waga po pierwszym tygodniu staje jak zakleta i traci sie ok. 1kg tygodniowo juz do konca, czy potem znow nastepuje przelom gdzie waga spada szybciej. Tu znow zaoszczedze czasu tym ktorzy chca powiedziec ze kazdy chudnie inaczej, i w innym tempie, i zalezy ile ma sie do zrzucenia...bo jezeli zaloze ze trace kilo na tydzien to po miesiacu jestem 4 kg do tylu...a taki efekt nie oszukujmy sie jest latwy do osiagniecia przy normalnym odzywianiu sie z wykluczeniem/umiarkowaniem kalorycznych pokarmow.

Wybaczcie moje raczej negatywne podejscie dzisiaj ale mysle ze wszystkim przyda sie opinia od doswiadczonych protalowiczow.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bagi!!!

jestem na diecie od 2 lutego.

1 II ważyłam 75,7 - wieczorem a 2 II wieczorem ważyłam już tylko 74,9.

Potem ważyłam się

4 II ale rano i było 74,3

6 II -72,7

13 II - 71,8

18 II - 70,8

najniższą wagę zarejestrowałam 3 III i było to 69,5

do dzisiaj nie schudłam ani grama, obijam się między 69,6 a 70, 2

Czekam cierpliwie aż zacznie lecieć w dół (mam dużo czasu).

Nie wyobrażam sobie innej diety bo przeważnie trzeba na nich ograniczać jedzenie a ja się do tego nie nadaję, bo mam wilcze napady głodu, więc na innych dietach bym już poległa a na tej, po prostu tylko przestałam chudnąć ale nie tyję (bardzo dużo jem).

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek dzieki za odpowiedz. Gratulacje z powodu straconej wagi i wytrwalosci! Czyli na diecie jestes od 8 tygodni i od ostatnich dwoch nie bylo u Ciebie zadnego spadku. Zatem moja teoria ze poczatkowo sa duze efekty a potem waga po prostu staje dalej nie obalona ;)

Czekam na dalsze odpowiedzi!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim! mam pytanie do osob ktore sa na protalu wiecej niz 3 tygodnie. Na poczatku waga leci na leb na szyje..ale juz po pierwszym tygodni stanowczo zwalnia- i tak jak w moim przypadku przez nastepne 2 tygodnie zrzucilam tylko po kilogramie na kazdy tydzien (co dziala raczej deprymujaco na samopoczucie i motywacje :/). Od razu dodaje ze ani razu w ciagu calych 3 tygodni nie zgrzeszylam- nawet jednego malutkiego razu, ba, malo tego regularnie cwicze! A jezeli ktos by chcial zakwestionowac sposob w jaki podazam diete to mowie od razu ze wszysko zgodnie z ksiazka. No i w koncu dotarlam do sedna- chcialabym uslyszec od osob ktore sa juz troche dluzej na protalu (czyt. 3ty i dluzej)czy waga po pierwszym tygodniu staje jak zakleta i traci sie ok. 1kg tygodniowo juz do konca, czy potem znow nastepuje przelom gdzie waga spada szybciej. Tu znow zaoszczedze czasu tym ktorzy chca powiedziec ze kazdy chudnie inaczej, i w innym tempie, i zalezy ile ma sie do zrzucenia...bo jezeli zaloze ze trace kilo na tydzien to po miesiacu jestem 4 kg do tylu...a taki efekt nie oszukujmy sie jest latwy do osiagniecia przy normalnym odzywianiu sie z wykluczeniem/umiarkowaniem kalorycznych pokarmow.

Wybaczcie moje raczej negatywne podejscie dzisiaj ale mysle ze wszystkim przyda sie opinia od doswiadczonych protalowiczow.

Pozdrowienia

Moja droga, jestem na diecie od 1,5 miesiąca i gdybym traciła 1 kg tygodniowo to chyba już byłabym u celu. Ja chudnę znacznie wolniej i jak dla mnie chudnięcie 1kg tygodniowo nie jest możliwe - od razu mówię. Musisz wziąźć też pod uwagę to co pisze Ducan o chudnięciu: Każdy kilogram stracony na wadze to tak jakbyś zjadła np 1 kg masła - bo organizm przetwarza tłuszcz wcześniej nagromadzony. Obawiam się że tak szybkie chudnięcie mogłoby źle wpłynąć na organizm.

I uwierz mi (a wiem z doświadczenia) że napewno nie osiągnie się tego w taki sposób jak opisałaś, z ograniczeniem kalorycznych produktów. Po za tym (co równiez wiem z doświadczenia) takie ograniczanie się prowadzi do tego że wcześniej czy później odchudzający ma dość. A Protal to dobra dieta dla ludzi którzy poprostu lubią jeść i jedzą w dużych ilościach. Byłam już na innych dietach i wiem, że samo ograniczanie jest zabójstwem dla mnie, bo potem przez cały dzień myślę o tym czy by czegoś nie skubnąć, wciąż jedzenie jedzenie jedzenie w głowie.

No nic, wyraziłam tylko jak ja to widzę. jestem po 1,5 miesiąca diety a straciłam tyle ile widac na pasku.

Aha! Co ważniejsze, nie zawsze tracisz kilogramy, ale w obwodach się zmniejszasz - pamiętaj o tym

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek dzieki za odpowiedz. Gratulacje z powodu straconej wagi i wytrwalosci! Czyli na diecie jestes od 8 tygodni i od ostatnich dwoch nie bylo u Ciebie zadnego spadku. Zatem moja teoria ze poczatkowo sa duze efekty a potem waga po prostu staje dalej nie obalona ;)

Czekam na dalsze odpowiedzi!

Pozdrowienia

nie staje, a jedynie zwalnia. I jak pisałam - to bardzo dobrze, inaczej w naszej krwi byłoby za dużo przetworzonego tłuszczu. A co ważniejsze chudniesz dalej (tylko wolniej) ale dostarczasz organizmowi wraz z białkami warzywa, które są niezbędne w każdej diecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki!!!!

pomorze pozdrawia!!! zimno i wiatr hula a tutaj gorąco..

och! co to się tu nie dzieje.....śluby .... no, no, no...

WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!

Kiedy to było....20 lat temu a wydaje się że wczoraj....he he a my coraz młodsze!

Pozdrawiam!!!!

PS niech ktoś wypędzi zimę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane.

Ja jestem na diecie od 1 stycznia i różnie było z tym gubieniem kilogramów.Ja chudnę też ok.1 kg.tygodniowo chociaż moja waga wyjściowa była olbrzymia ;)  i jest nadal  ;) Ale już 15 kg.mniejsza.

A zimę bardzo chętnie bym wygoniła ale nie umiem  :D Podlasie zasypane śniegiem  :D najpierw padał śnieg z deszczem a potem nasypało śniegu i biało dookoła  :D Mówimy zimie DOŚĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maho dziekuje za odpowiedz!

Odnosnie utraty wagi w pierwszym lepszym artykule znalazlam ze optymalna ilosc zrzuconych kilogramow miesiecznie miesci sie pomiedzi 2-4kg! Wiec 1 kg miesiecznie prezentuje sie przy tym raczej biednie. Ps. tu link do artykulu: http://kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/n...tetyczki,744331

Nie zrozumcie mnie tez zle, bo przeciwko protalowi nie jestem, wrecz przeciwnie ostatnio rozdaje kopie ksiazki znajomym bo moje poczatkowe sukcesy z protalem staly sie powodem zainteresowania dieta u kolezanek. Jednakze myslac na dluzsza mete Protal nie oferuje takich rewelacyjnych wynikow biorac pod uwage ilosc wyrzeczen jakie trzeba przedsiewziac ktore po dluzszym namysle sa nieproporcjonalne do efektow. Owszem mozna jesc ile sie chce i kiedy sie chce, ale czy nie brakuje wam tych pysznych owockow albo chleba!? (Glupie pytanie-pewnie ze brakuje)

W kazdym badz razie jestem dalej z Wami i czekam do nastepnego tygodnia i miejmy nadzieje kolejnego kilograma mniej.

A wszystkim zycze dalszej wytrwalosci!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start 17.01 - waga 107 kg

faza uderzeniowa - 8 dni - spadek 4 kg – 103kg – 25.01

faza warzywna 7dni - spadek 0,5 kg – 102,5kg – 01.02

faza białkowa - spadek 0,5 kg – 102kg – 06.02

faza warzywna - wzrost 0,5 kg – 102,5kg – 11.02

faza białkowa - spadek 2 kg – 100,5kg – 16.02

faza warzywna - spadek 0,5 kg – 99,5kg – 21.02

faza białkowa - spadek 0,5 kg – 99kg – 26.02

faza warzywna - spadek 0,5 – 98,5kg – 03.03

faza białkowa - spadek 0,5 kg – 98kg – 08.03

faza warzywna - spadek 0kg – 98kg – 13.03

faza białkowa - spadek 1kg  – 97kg – 18.03 (to jutrzejsza data ale 97 jest od 2 dni)

U mnie ostatnio jest -1kg na 10 dni to daje 3kg miesięcznie, pomimo dużej wagi i braku odstępstw. Dodam jednak, że np na Montignac'u na fazie odchudzającej byłam 2 lata i nie schudłam nic, tyle, że nie tyłam. Jestem od lat na środkach hormonalnych, co mi nie ułatwia chudnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maho dziekuje za odpowiedz!

Odnosnie utraty wagi w pierwszym lepszym artykule znalazlam ze optymalna ilosc zrzuconych kilogramow miesiecznie miesci sie pomiedzi 2-4kg! Wiec 1 kg miesiecznie prezentuje sie przy tym raczej biednie. Ps. tu link do artykulu: http://kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/n...tetyczki,744331

Nie zrozumcie mnie tez zle, bo przeciwko protalowi nie jestem, wrecz przeciwnie ostatnio rozdaje kopie ksiazki znajomym bo moje poczatkowe sukcesy z protalem staly sie powodem zainteresowania dieta u kolezanek. Jednakze myslac na dluzsza mete Protal nie oferuje takich rewelacyjnych wynikow biorac pod uwage ilosc wyrzeczen jakie trzeba przedsiewziac ktore po dluzszym namysle sa nieproporcjonalne do efektow. Owszem mozna jesc ile sie chce i kiedy sie chce, ale czy nie brakuje wam tych pysznych owockow albo chleba!? (Glupie pytanie-pewnie ze brakuje)

W kazdym badz razie jestem dalej z Wami i czekam do nastepnego tygodnia i miejmy nadzieje kolejnego kilograma mniej.

A wszystkim zycze dalszej wytrwalosci!

Pozdrawiam

Pewnie że brakuje nam pewnych rzeczy ale znajdz dietę w której można jeść wszystko i w nieograniczonych ilościach?Niestety coś za coś.Jemy ile chcemy ale pewnych produktów nie wolno nam dotykać  ;)

Byłam na wielu dietach i nie znalazłam do tej pory lepszej diety od PROTAL.To dieta dla mnie.

Pozatym tyle lat grzeszyłam więc teraz mogę sobie niektórych rzeczy odmówić.Najważniejsze że dieta przynosi efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że siedzę własnie w nowych jeansach, które kupiłam (przed chwilą sobie skracałam), bo wszystkie spodnie sprzed 10 kg musiałam wynieść w pudle na strych. Oczywiście nie bede od razu szaleć i chodzic na "po domu" w nowych rzeczach, ale muszą się mi "uleżeć" przed jutrzejszym wyjściem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek dzieki za odpowiedz. Gratulacje z powodu straconej wagi i wytrwalosci! Czyli na diecie jestes od 8 tygodni i od ostatnich dwoch nie bylo u Ciebie zadnego spadku. Zatem moja teoria ze poczatkowo sa duze efekty a potem waga po prostu staje dalej nie obalona ;)

Czekam na dalsze odpowiedzi!

Pozdrowienia

Gratulacje to Tobie trzeba złożyć, ja nie mam aż takich wyników, no i dołączyłam do naszych grzesznic. Nie skusiły mnie torty, ciasta a głupie wafle serca, które zrobił mój mąż - myślałam że go zamorduję ale to byłby o wiele większy grzech.

Spadki były, tylko za dwa dni poszło w górę, potem znowu spadło itd. Twoją teorię na pewno obali DorotaXX bo ona schudła już jeśli się nie mylę 17 kilo.

Dukan pisze o tym, że waga zatrzyma się w pewnym momencie, nazywając to obroną organizmu (o tym mówią także przy innych dietach), później powinna lecieć znowu w dół.

PS nie jestem wiarygodnym modelem tej diety, gdyż choruję na tarczycę. Jak mam dobre wyniki to chudnę nawet bez diety, jak mam złe, to tyję nie jedząc prawie nic - tak porypana jest tarczyca. Obecnie nie mam dobrych wyników a na efekty podwyższonej dawki leku muszę poczekać kilka miesięcy.

Pozdrowionka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.