Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny znalazłam tą maizenę czy jak jej tam,skrobię kukurydzianą którą Dukan podaje w przepisach.Ta skrobia jest koloru białego i ładnie pachnie  :( nie tak jak mąka kukurydziana.Ale jest troche droga niestety  ;) 400 g kosztuje 12,80zł. Wklejam link gdzie można nabyć maizenę

http://www.kuchnieswiata.com.pl/product_in...products_id/991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

dzisiaj mój 10 dzień w fazie uderzeniowej... mam 4kg mniej, i normalnie aż się buzia cieszy ;-)

Ale już się nie mogę doczekać jutra i warzyyyyyyywwwww.... ahhh... cóż to będzie za uczta ;) pierś z kurczaka z kalafiorem ;]

chciałabym do świąt zgubić jeszcze 2kg, myślicie, że mi się uda??

Śliweczka, qrcze podziwiam Cię i jednocześnie zazdroszczę tylu zgubionych kilogramów ;) normalnie wielkie ukłony w Twoją stronę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka, qrcze podziwiam Cię i jednocześnie zazdroszczę tylu zgubionych kilogramów ;-) normalnie wielkie ukłony w Twoją stronę ;)

Witam Was kobitki!

U mnie zima,dosłownie ZIMA!!!Zasypało nas śniegiem i ciągle sypie! Ło matko,a miała być wiosna :D

Dzięki Stopstres  :-D Zazdrościsz mi zgubionych kilogramów?To spójż ile jeszcze mam do zgubienia  ;) Oj,ciężko będzie...ale co nas nie zabije to nas wzmocni,dam radę!!!

Trzymam kciuki za Ciebie ,żeby udało Ci się do świąt zgubić te 2 kiloski  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dzis od rana kawka z mleczkiem o%,i filet z kurczaczka ugotowany z serkiem topionym i odrobina vegety+szklana mleczka%.Jest dobrze?

Madziu,serek topiony jest zapewne tłusty bardzo...ja nie jem serków topionych bo jak spojrzałam na zawartość tłuszczu to gały mi wylazły  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jeszcze sie zastanawiam nad serem zółtym, można czasem w marketach typu Tesco spotkać sery light, ale nie wiem jaki maja skład, bo z reguły jest to kostka zawinieta w folie albo tacka, gdzie nie jest napisane z czego sie składa jegomość, a tak za mną chodzi ostatnio że szok.

Jak myślicie ? W końcu ser się robi z mleka, pytanie, czy ten light'owy ser jest z mleka chudego czy jak ?

Patryszko

Przeczytałam książkę ze dwa razy i ciągle do niej wracam, wciąż jakieś wątpliwości ;) Ser żółty można dopiero włączyć w trzeciej fazie, można go jeść nawet dziennie, ale tylko 40g i najlepiej odtłuszczonego. Ja osobiście zaopatruję się w Lidlu i muszę przyznać, że jest tam sporo produków (Linessa) które są potrzebne w tej diecie :( Są tam również sery żółte z małą zawartością tłuszczu właśnie takie jakich potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli popełniłam małe przestępstwo,będę pamiętać ale serki takie farmerskie w wersji light mogę jeść?

Ale tylko małe przestępstwo  ;)

Ja zawsze sprawdzam serki i jogurty oraz inne mleczne przetwory czy nie mają więcej tłuszczu i węgli niż białek.Zsumowana liczba węglowodanów i tłuszczu nie powinna być większa od ilości białka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Młode, Młodsze i Najmłodsze Proteinki!

Dawno się tu nie pokazywałam.

Cóż wiosna do mnie przyszła i z nią masa sprzątania po zimie w domu i zaraz w ogrodzie!

Czytam Wasze zmagania i podziwiam. Sama trwam już ponad 60 dni na diecie dr Dukana i jest mnie mniej 10 kilo.Teraz czas trudniejszy, bo dużo wolniejszy.

trzymam za Was kciuki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.