Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hello,

dzisiaj mój 12 dzień diety, jestem drugi dzień na warzywkach, i po 1 dniu nie przybrałam na wadze ;] to chyba dobrze co? ;) a jadłam rzodkiewkę, kalafior, zielony ogórek i trochę pochrupałam białej kapusty. i przyznam się, że zjadłam jedną drobiową parówkę ;] czytałam na forum że raz na jakiś czas jak zjem to nic się nie stanie...

A jesli chodzi o odzywki białkowe - nie radzę! jesli chcecie schudnąć a nie wyrobić sobie mięśni... one raczej wpsomagają wyrabianie mięśni a nie odchudzanie...

ja dodatkowo ćwiczę sobie na orbitreku tak 30min średnio 17km/h raz na dwa dni, albo codziennie, zależy czy mi się chce czy nie ;-) mam nadzieje, że te ćwiczenia chodź troszkę wspomogą moje odchudzanie ;]

na śniadanko zjadłam brokuły z piersią z kurczaka, jajkiem i z jogurtem naturalnym

mhmhmmm, ale smaczne było :(

3majcie się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mam 4 dzień proteinek i 2,5 kg. mniej ! ;-) o oponka na brzuszku trochę jakby zmalała! Po ciąży zostalo mi troszkę kilogramów ! i duży brzuszek . ;) wczoraj próbowałam znaleźć rybę inną niż tuńczyk w sosie własnym, niestety nie znalazłam byłam cały dzień w biegu i wieczorem zgrzeszyłam troszkę - zjadłam sardynki w sosie pomidorowym było pyszne nie żałuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane moje!

Waga kupiona, pierwsze ważenie po 6 dniowych proteinkach i szok: 4,5kg w dół ;)

Potem kolejne 3 dni na proteinkach z warzywkami i 0,5kg w górę.

Następnie (już dzisiaj) 2 dni na proteinkach i 0,6kg w dół :(

TO DZIAŁA!!!

Spodenki przestają cisnąć, bluzki mniej opięte, buzia szczuplejsza, pod brodą luźniej ;-)

Jeszcze "tylko" 16kg i będę ważyc tyle ile chciałam ;)

Trzymajcie kciuki za wytrwałość.

Szczerze Was wszystkie podziwiam i mam nadzieję, że dalej będzie nam szło tak dobrze!

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko czy mogłybyście oświecić mnie w kwestii suwaczka? Nie wiem jak się go wstawia i gdzie ? ;)

Mój suwaczek zrobiłam na stronie 

http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wPGc6nh/

Potem wchodzisz w panel kontrolny (u góry strony) i wybierasz edytuj sygnaturę.Kopjujesz link ze strony gdzie robiłaś suwaczek,wklejasz go w edytorze sygnatury i zatwierdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalowiczki,nowy narybek nam napłynął,to cieszy ,że jest nas coraz więcej ;) Śliweczko mam pytanie ,jesteś autorytetem w tej dziedzinie i na pewno mi doradzisz.Po 5 tygodniach dietowania mam ogromną ochotę na coś słodszego :( ,a wiem ,że można jeść czasem chude jogurty owocowe.Doradż jakiej firmy i gdzie je kupowałaś bo jak narazie cały czas jadłam tylko naturalne.71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalowiczki,nowy narybek nam napłynął,to cieszy ,że jest nas coraz więcej :( Śliweczko mam pytanie ,jesteś autorytetem w tej dziedzinie i na pewno mi doradzisz.Po 5 tygodniach dietowania mam ogromną ochotę na coś słodszego ;-) ,a wiem ,że można jeść czasem chude jogurty owocowe.Doradż jakiej firmy i gdzie je kupowałaś bo jak narazie cały czas jadłam tylko naturalne.71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Jestem autorytetem...? Boziu ,ja? Ja poprostu chcę schudnąć  ;) i wygadać się na forum,bo wtedy mi łatwiej  ;)

A co do jogurtów owocowych light to kupowałam jogobelle light i campina ma jogurty owocowe 0% ,jadłam truskawkowe i wiśniowe.Jeszcze jogurty jovi też chyba są chude.Dużo różnych jogurtów można kupić w lidlu,są tam też niemieckie jogurty niskokaloryczne.Ja przewaznie kupuje w tesco,ale w innych super i hiper marketach napewno też są.

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem autorytetem...? Boziu ,ja? Ja poprostu chcę schudnąć ;) i wygadać się na forum,bo wtedy mi łatwiej :(

A co do jogurtów owocowych light to kupowałam jogobelle light i campina ma jogurty owocowe 0% ,jadłam truskawkowe i wiśniowe.Jeszcze jogurty jovi też chyba są chude.Dużo różnych jogurtów można kupić w lidlu,są tam też niemieckie jogurty niskokaloryczne.Ja przewaznie kupuje w tesco,ale w innych super i hiper marketach napewno też są.

Pozdrawiam gorąco.

Wielkie dzięki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.