Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy moge do Was dolaczyc?

.

.

.

Od jutra mam zamiar zaczac.

Cieszę się, że do nas dołączysz i życzę wytrwałości.

Ja również zdecydowałam się na tę dietę ze względu na własne upodobanie do mięska i jajek. Teraz już zaczynam doceniać warzywa, a nawet ryby.

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny dziś piszę pierwszy raz,ale na diecie jestem z wami od początku lutego,bardzo uważnie czytam wszystkie posty i dziękuję za wasze rady i wskazówki,bo wyznam ze wstydem ze książki nie posiadam do dziś.Dieta mnie nie nudzi na szczęście, ale załamuje mnie waga ,jak na początku straciłam 5 kilo tak od 3 tygodni stoi w miejscu, to ile czasu organizm będzie się bronił?W dalszym ciągu liczę na wasze wskazówki i uwagi.DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, ale szybko przybywa stron na tym forum, aż miło - i dużo nowych protalek - mnie też parę osób pytało o szczegóły tej diety.

Coraz częściej marzy mi się świerzy chlebek i inne zabronione rzeczy, a raz to nawet mi się sniło, że jem jakieś pyszności i ...obudziłam się z poczuciem winy.

Jednym słowem organizm ze mną walczy najwyraźniej na wszelkie sposoby :( .

Dużą motywacją są dla mnie wskazania wagi ;-) .

Ja wprawdzie nie ćwiczę i w ogóle mało się ruszam, ale za to nie objadam się po 19 wieczorem, no najwyżej chudy jogurcik lub kawałek gotowanej wołowinki, którą bardzo polubiłam.

weight.png

hahaha z tymi snami to tez tak mam, bardzo często zresztą (choć i tak żadziej niż na początku diety) a wtedy budzę się z poczuciem winy i zmartwieniem, że sie poddałam... a po chwili dochodzi do mnie że to był tylko sen ;)

muszę nauczyć się kontrolować sny (kilka razy tylko mi sie udało i na krótką chwilę) a będę się w śnie objadać jak na jawie nie moge hahaha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiekuje za mile przyjecie :(

Juz upieklam sobie na jutro mieso i zakupilam kefir,twarog i jogurt.

Pytanie z innej beczki.Jak wstawiacie linijki i avatarki?

Probuje, probuje i nie daje rady wstawic :/

Avatarki i suwaczki wstawiamy w panelu kontrolnym.Suwaczek kopiujesz na stronie gdzie go stworzyłaś (link BB code czy jakoś tak) i wklejasz w edytuj sygnaturę.A avatar w edytuj avatary ,o ile się nie mylę  ;-) Ja też miałam z tym problemy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczyny zazdroszczę wam tego samozaparcia i umiejętności dążenia do celu. Ja dietke zaczełam ponad tydzień temu,wszystko było superowo do urodzin mojej koleżanki. Z początku trzymałam się , pilnowałam każdego kęsa jednak potem pod wpływem namowy reszty koleżanek poległam obiecując sobie że jutro reżim i odrobię imprezkę. Jutro mija tydzień a ja nadal nie mogę się przybrać na nowo.Czekam na pierwsze promienie słońca i cieplejsze dni w nadziei że moze one zmotywują mnie do dalszej walki o smukłą sylwetkę . Pisząc obiecuje sobie że jutro zaczynam. Wieczorkiem pojade do sklepu kupię potrzebne produkty i startuje na nowo. Jak Wy radzicie sobie w chwilach zwątpienia?

Hej Kobitki:)

Widzę że nas coraz więcej.

Chwile zwątpienia ,szaruga za oknem ? Odpalam sobie Youtube i przenoszę się do innej krainy

np

albo

http://www.youtube.com/watch?v=6BCob2kmHAA

zazwyczaj chociaż trochę poprawia humor.

Moja waga się waha .Mam mniej więcej 5 dni dietki i jakieś dwa dni grzeszenia.

Mam nadzieję że to się zmieni ,jak minie stresujący mnie czas.

Pozdrawiam wiosennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Błądząc po niezmierzonych ostępach netu w poszukiwaniu pomysłów na jedzonko na fazie I trafiłam na to forum. Mogę się dołączyć? W kupie zawsz raźniej. Dzisiaj mam za sobą pierwszy dzień i jest O.K. Ciekawa jestem jak na mnie zadziała ta dieta, bo od stycznia się zawzięłam i postanowiłam coś zrobić ze swoją okropną figurą. Zaczęłam od diety Montignaca, przeszłam przezSouth Beach i w końcu trafiłam na proteinową. Mam nadzieję na niej dobić brakujące -10kg i potem utrzymać to co udało mi się zrzucić.

Trzymam kciuki za wszystkie Proteinki i za wolę wytrwania.

Pozdrawiam

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weight.png

Germanio, mam nadzieję, że nie dążysz do wagi doskonałej 29 kg, a jedynie wkradł się jakiś błąd przy robieniu paska ;-)

Malgonek,ja myślę że ten suwaczek został  tak sprytnie zrobiony żeby nie podać swojej wagi.Jest po prostu zaznaczona tylko ilość kilogramów do zgubienia.Sprytne... ;)

Ja tam ważę najwięcej na tym forum i mam gdzieś co inni myślą,przecież "zaraz"  będę szczuplutka  :(

Witamy Germanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weight.png

Germanio, mam nadzieję, że nie dążysz do wagi doskonałej 29 kg, a jedynie wkradł się jakiś błąd przy robieniu paska ;)

Hi, hi, hi...

to by mnie chłop z lupą szukał... Tak na poważnie to błądzę teraz pomiędzy szóstką a siódemką z przodu. Już tak od dwóch tygodni. Dlatego zaczęłam szukać czegoś nowego. A zaczynałam z prawie dziewiątką. A ideał to tak między 60 a 65 z założeniem  (mam nadzieję do spełnienia) już nigdy nie przekroczyć 65 w górę.

A z paskiem to zupełnie nie orientuję się tam jak to nastawić, żeby pokazywał też kilo.

Pozdrowionka z nad twarogu i tuńczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.