Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, hi, hi...

to by mnie chłop z lupą szukał... Tak na poważnie to błądzę teraz pomiędzy szóstką a siódemką z przodu. Już tak od dwóch tygodni. Dlatego zaczęłam szukać czegoś nowego. A zaczynałam z prawie dziewiątką. A ideał to tak między 60 a 65 z założeniem (mam nadzieję do spełnienia) już nigdy nie przekroczyć 65 w górę.

A z paskiem to zupełnie nie orientuję się tam jak to nastawić, żeby pokazywał też kilo.

Pozdrowionka z nad twarogu i tuńczyka

uff ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie

Germania witaj.

Ja rowniez mam dzis za soba pierwszy dzien dietki i planuje zrzucic jeszcze 10 kg.

Wrazenia z pierwszego dnia pozytywne.Tylko to latanie co sekunde do WC jest wkurzajace.Moze ja za duzo pije?

Bo juz dzis wypilam 1,5l wody,1 kawe i 3 herbaty.Nie wiem jak to jest trzeba wypic 1,5-2 litry wody czy ogolnie plynow?

Aha i czy wolno pic zaparzona mietke i herbatke zurawinowa?Jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie

Germania witaj.

Ja rowniez mam dzis za soba pierwszy dzien dietki i planuje zrzucic jeszcze 10 kg.

Wrazenia z pierwszego dnia pozytywne.Tylko to latanie co sekunde do WC jest wkurzajace.Moze ja za duzo pije?

Bo juz dzis wypilam 1,5l wody,1 kawe i 3 herbaty.Nie wiem jak to jest trzeba wypic 1,5-2 litry wody czy ogolnie plynow?

Aha i czy wolno pic zaparzona mietke i herbatke zurawinowa?Jak sadzicie?

Trzeba pić 1,5-2 litry płynów,może to być woda,kawa,herbata,cola light,cola zero,ziółka...Do wyboru,do koloru  ;) Miętę można pić,ja sama często ją piję,a co do herbatek owocowych to sama nie wiem  ;-) ,ale piję herbatkę malinowo-różaną ,wielkiej krzywdy mi chyba nie zrobi ta herbatka  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem tu absolutnie nowa ale od kilku dni czytam wszystko i wszędzie na temat diety Protal.

Przymierzam się do stosowania jej ale boję sie że jeśli nie zobaczę szybkich efektów to mój zapał osłabnie.

Nie mam jakiejś niesamowicie wielkiej nadwagi ale w ciąży przytyłam prawie 25 kg i miałam ogromne problemy żeby zrzucić choćby marne 2-3 kilogramy. Moje dziecko ma już 15 miesięcy a mnie do wagi przedciążowej zostało jeszcze do zrzucenia około 8-9kg i na prawdę bardzo chciałabym się ich pozbyć.

Mam 168cm wzrostu i w tej chwili ważę około 68kg, niestety z tego punktu nijak nie jestem w stanie ruszyć w dół od ładnych kilku miesięcy.

Zastanawiam się czy ta dieta jest dla mnie bo skoro można stosując ją jeść dozwolone produkty bez ograniczeń a ja jem na prawdę niewiele bez stosowania diety i nie chudnę - to czy w moim przypadku zadziała?

Uwielbiam nabiał i jem od zawsze wyłącznie chudy, bardzo rzadko jadam pieczywo, słodyczy niemal wcale, warzywa i owoce owszem - dość często a mięso wyłącznie chude. I nic. waga jak stała tak stoi. To jest mój codzienny system odżywiania i uważam, że na prawdę nie jem dużo a mimo to jak było pół roku temu 68kg tak jest do dziś.

Moim głównym grzechem jest absolutny brak ruchu oraz to, że spożycie jakichkolwiek napojów w ciągu całego dnia ograniczyłam do 1-2 dużych kaw z chudym mlekiem. Nie piję niemal w ogóle wody ani herbaty.

Chciałabym wiedzieć jak przygotowujecie sobie mięso w fazie uderzeniowej.

czy smażycie na teflonowych patelniach bez tłuszczu, czy może gotujecie albo pieczecie?

Bedę wdzięczna.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Sofia

Ja wlasnie mam podobny problem co i ty.

W ciazy przybralam 26 kg,w dodatku 20 z nich w ostatnich 3 miesiacach(pewnie dla tego ze zaczelam brac hormony na nadczynnosc tarczycy)

Teraz synus skonczyl 2 latka a moja waga od mometu porodu ani drgnela.

Mimo ze tez nie jem duzo,wcale nie jem zadnych makaronowych wyrobow, malo pieczywa,bardzo zadko slodycze i nigdy nie jem poznym wieczorem.15 miesiecy karmilam piersia w nadziei ze dziecko troche wyssie tych kalorii,ale gdzie tam.

Jak skonczylam karmic zaczelam stosowac ruzne diety ,2 razy w tygodniu aerobik-i nic.Waga w miejscu,brzuch obwisly.

Dopiero po tygodniu siedzenia na samej kaszy gryczanej,w dodatku nie gotowanej i nie slonej tylko zaparzanej z wieczora wrzatkem i witaminach stracilam 4 kg.

Do wagi zprzed ciazy jeszcze zostalo 10 kg/dodam ze mam 159cm wzrostu/,ale gdy by sie udalo schudnac jeszcze 6-7kg juz bym skakala ze szczescia.

Chce wreszcie moc kupowac ubrania ktore mi sie podobaja,a nie te ktore musze,i takie ktore podkreslaja sylwete,a nie ukrywaja defekty typu obwisly brzuch ,oponki i grube uda.

Ale sie rozpisalam.Sory.

Co do miesa dzis jadlam gotowana wolowine z rosolu ,

grilowana piers kurczaka lekko opruszona przyprawa gyros i do tego dip z jogurtu naturalnego 0% z czosnkiem i koperkem,

i pieczen wolowa.

Na jutro mam jeszcze troche pieczeni i zrobie sobie kawalek lososia

w parowarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sofię,Tinę,Germanię i inne nowe protalowiczki,fajnie,że jest nas coraz więcej,wiosna idzie ;) Dieta Ducana nie jest dietą cud(takich diet nie ma),wymaga wytrwałości i konsekwencji(nawet jeśli czasem błądzimy,szybciutko wracamy).Ja przez 5 tygodni schudłam 6 kg(niektórzy do 4 kg gubią w 1 fazie diety),tempo w jakim chudniemy zależy od wielu czynników opisane jest to dokładnie w książce Ducana np: od ilości przeprowadzonych diet,wieku itd...Idę jednak dalej ,jeszcze 5 kg. i utrwalanie wagi czyli po 10 dni na każdy utracony kilogram (jeszcze kilka miesiecy).To forum bardzo mi pomoglo w chwilach zwątpienia,codziennie tu zaglądam :( Życzę wytwałości i zapraszam do częstego odwiedzania forum71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane.

Próbowałam dołączyć do innego forum gdzie dieta protal została źle przyjęta,i wiecie co? Zostałam tak samo źle przyjęta i do tego skrytykowana że za dużo schudłam w krótkim czasie  ;) Ale jaja,nie spodziewałam się że mogą się trafić na forum takie żmije  :( Smutno mi się zrobiło,ale mam nauczkę...teraz trzymam się tylko jednego forum,tu są wspaniałe kobietki  ;-) ;) :-D

Dzięki za wszystko co do tej pory razem osiągnęłyśmy i że pomogłyście mi zgubić 17 kilosków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

spiesze sie pochwalic,ze od wczoraj jest mnie 70 dkg mniej :(

Nie spodziewalam sie ze bedzie to az tyle.

Malinko ja osobiscie nie oczekuje cudu,ze schudne niewiadomo jak szybko,dla mnie najwazniejsze to jest wogule chudnac tak zebym widzala jakes postepy na wadze.

Bo naprzyklad przez 3 miesiacy liczac kalorie(1000-1200) wogule nie widzialam zadnego efektu ,a poznieji sensu takiej diety.

Sliweczko nie przejmuj sie innymi ;) moze poprostu zazdrosc ich zzera ze tak dobrze ci idzie:)najwazniejze jest to jak ty sie czujesz.

Pozdzawiam wsystkie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!!

Ja jakiś miesiąć bacznie czytam forum, a na diecie jestem już trzeci tydzień.

Mam chwile słabości - chyba jak każda z Was. Ale póki co trwam w moim postanowieniu

schudnięcia - w końcu lato tuż, tuż... :(

Niestety moje wyniki nie są za bardzo spektakularne - bo tylko 3kg mniej nie ubyło ;)

Ale lepsze to niż nic...

Dlatego strasznie też zazdroszczę wszystkim, które już w początkowej fazie dużo

straciły zbędnego tłuszczyku. Odnosi się to do Ciebie Śliweczko! Żebyś się nie przejmowała

co inni piszą - bo tylko masz się czym chwalić.

A wsparcia też potrzebuję duuuużżżżoooo - dlatego nadal będę tu zaglądać - i czytać co

ciekawego słychać w tym naszym, dietowym świecie ;-)

Serdecznie wszystkich Was pozdrawiam.

Ps- myślałam, że tu tylko wieczorami ktoś jest - dlatego jak zobaczyłam, że i rano można

tu spotkać kogoś miłego - to postanowiłam się zarejestrować - bo wieczorkiem wcześnie to ja już śpię, bo do pracy na 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przywitanie. ;)

Teraz już z tym odchudzaniem będzie o wiele łatwiej.

Choć jestem strasznym słodyczożercą :(??:

Ale mam książke z przepisami... no i już spróbowałam ciasto jogurtowe

sobie przygotować. W sumie to mi nie wyszło ;-)

Ale będę próbować dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śliweczko piszesz że na innym forum zostałaś skrytykowana,ja odchudzam się z wami od 40 strony tego forum, szybciej przed pisaniem powstrzymywała mnie słaba znajomość komputera (teraz pisanie postów też słabo mi idzie)i strach jak zostanę przyjęta,ale gdy wreszcie się przełamałam zostałam całkowicie zignorowana więc wiem jak się czułaś.

Mimo to trzymam za nas kciuki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.