Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,baaardzo dziękuję za miłe słowa bo było mi dużo smutno,ale czytam was tak długo , wiem że jesteście super i dlatego tak dramatycznie się przypomniałam,a teraz jest mi dużo, dużo lepiej.Dietę z wami zaczęłam 2 lutego w 1 fazie poszło mi 5 kilo,po 3 tygodniach 1 kg i dalej nic do dziś,a zapomniałam ważyłam 85 kg a teraz 81.Czy któraś z was też tak ma?Bo ile można czekać aby organizm się poddał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzisława1234, teraz dopiero przeczytałam twój post jeżeli chodzi o jogurty smakowe to w lidlu widziałam takie z serii linessa light ale ilość węglowodanów znacznie przekracza w nich ilość białka ,tak więc odpuściłam sobie,co do serków smakowych nie wypowiadam się bo nie lubię ich i nie bardzo się orientuję. Mogę polecić ci wspaniały serek ale bezsmakowy również z serii linessa ma tylko 0,2 % tłuszczu ale w smaku nie jest kwaśny jak serki naturalne homo tylko lekko słonawy, nie ma też takiej luźnej konsystencji jak serek homo, nadajesię super do smarowania placków lub chlebka z otrąb na to ogóras, rzodkiewka, szczypiorek, sałata... ale sie rozpędziłam .Jutro zaczynam warzywa to zaszaleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Optymistka

To ja się zapytam - czy może widziałaś też tam

w Lidlu albo gdziekolwiek SERKI HOMO - chude??

Ja jeszcze nigdzie się na taki nie natknęła..

Zresztą jakoś ciężko tak jest znaleźć co

nieco dobrego, ale chudego w sklepach

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda

ja specjalnie za serkami homo nie przepadam więc nie szukam ich, ale chyba na naszym forum wyczytałam kiedyś , że Ostrowia produkuje serek homo naturalny O % można go kupić w Auchanie, w lidlu jestem bardzo często ( mam go pod nosem ) to rozejrzę się jeśli będą to napisze, póki co polecam serek z linessy, o którym już pisałam, naprawdę pyszny a tłuszczu tylko 0,2 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka HAHAHAHAHAHA Moja mama ostatnio wypowiedziała się na forum w sprawie tarczycy, a moderatorka forum ją skrytykowała i wyrzuciła. Dlaczego? Bo moja mama wiedziała więcej niż ona i to musiało ją baaardzo boleć. Są ludzie i taborety - tymi drugimi nie należy się przejmować. jestem pewna że ta krytyka wyrosła z tego, że zaprzeczyłaś ich tezom, że dieta nie działa itp. No i popatrz co może zrobić z ludzi zazdrość! Pamiętaj, my Cię zawsze wspieramy! Bo nie ma to jak wzajemne wspieranie, dzielenie radości z zruconych kilogramów! Nie mam racji?

Dziękuję Maho,masz rację,zgadzam się ze wszystkim co napisałaś  :?: Te taborety z tamtego forum mnie zablokowały,nie mogę wejść na wątek diety protal  :?: Myślą że mnie to powstrzyma  :-)

A co do cyklu diety to ja też stosuję 5/5,uważam że ten cykl jest ok.

A w odpowiedzi na pytanie o jogurty i serki to zott jogobella light jest jogurtem z niską zawartością tłuszczu,serek turek naturalny ma 3%,jogurt Jovi -0% i Campina 0% ,jadłam wi śniową i truskawkową.Serek naturalny firmy...hmmm nie wiem jakiej :?: sprzedawany w tesco z napisem tesco na opakowaniu ma 3% tłuszczu.Jest też jeszcze jogurt z Sokółki firma Somlek.To chyba wszystko  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,baaardzo dziękuję za miłe słowa bo było mi dużo smutno,ale czytam was tak długo , wiem że jesteście super i dlatego tak dramatycznie się przypomniałam,a teraz jest mi dużo, dużo lepiej.Dietę z wami zaczęłam 2 lutego w 1 fazie poszło mi 5 kilo,po 3 tygodniach 1 kg i dalej nic do dziś,a zapomniałam ważyłam 85 kg a teraz 81.Czy któraś z was też tak ma?Bo ile można czekać aby organizm się poddał?

Czasem są takie przestoje w chudnięciu ,ja mam je całkiem często.Czasem jest tak że mam aż 2 kg.więcej ,ale się nie załamuję ,stosuję dietę dalej aż w końcu waga rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc :-) zaczynam od jutra :?:

Bardzo proszę o kciuki :?:

Jutro wieczorem napisze co zjadłam i poproszę żebyście sprawdziły czy nie przesadziłam albo nie wyszłam z jadłospisem poza dietę.

Szczerze mówiąc przepisy na I fazę są tak fajne że na prawdę aż się chce jeść :?: (no nie wiem czy to o to chodzi w odchudzaniu :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzisława1234, teraz dopiero przeczytałam twój post jeżeli chodzi o jogurty smakowe to w lidlu widziałam takie z serii linessa light ale ilość węglowodanów znacznie przekracza w nich ilość białka ,tak więc odpuściłam sobie,co do serków smakowych nie wypowiadam się bo nie lubię ich i nie bardzo się orientuję. Mogę polecić ci wspaniały serek ale bezsmakowy również z serii linessa ma tylko 0,2 % tłuszczu ale w smaku nie jest kwaśny jak serki naturalne homo tylko lekko słonawy, nie ma też takiej luźnej konsystencji jak serek homo, nadajesię super do smarowania placków lub chlebka z otrąb na to ogóras, rzodkiewka, szczypiorek, sałata... ale sie rozpędziłam .Jutro zaczynam warzywa to zaszaleję.

moja droga, nie ma jogurtów owocowych które miałyby więcej białka niż węglowodanów - to pewne, nawet jak są light

jednak ja jem je normalnie a i tak chudnę. Bo można.

A jak dręczy Cię sumienie to prosta sprawa - pomieszaj taki jogurt z pokrojonym w kostkę

twarogiem chudym. Pyszny deserek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przyjaciólki w odchudzaniu!!!Dziś mam 3 dzień fazy uderzeniowej i jakoś sobie radzę,ale brakuje mi słodkiej kawki!!! :-) Kupiłam słodzik SUCOFIN i nie wiem czy mogę go stosować poradżcie proszę :?: w składzie tego słodziku jest sacharynian sodu12,5mg i aspartam2mg. Bardzo Was proszę odpowiedzcie jakie stosujecie słodziki??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

O jogurtach z miazgą owocową- tak dokładnie było napisane - Dukan pisał na swoim forum, że można zjeść jeden mały w fazie z warzywami, ale jeśli można sie bez nich obejść, to lepiej się obchodzić, bo zaburza to cykl.

Mi ząs wcale nie smakuje jogurt naturalny tak żeby go jeść np. z otrębami, stosuję go za to do sosów i do marynat do mięsa.

Teraz jak skończę faze białkową to przestawię sie z 7 dni na 5.

Na pewno będzie mi łatwiej bo nie bedę juz tak długo czekała na warzywka.

Doris806 wszystkie słodziki są sztuczne, ale polecany jest taki ktory ma w skladzie aspartam.

Ja mam taki sam ale kupilam już dawno i chce go wykończyć, potem kupie inny.

Dobrej nocy wszystkim, chudnijcie przez noc zdrowo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.