Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj jakiegoś doła mam, nie dość, że po 5 dniach protein waga wcale nie spadła a nawet podniosła się o 500 gram to jeszcze od niedzieli mam bóle w pachwinach. Wiem,że nie jest to forum medyczne ale może wiecie czym może być spowodowany ten ból ?

pozdrawiam

Wielka Optymistko,nie mam pojęcia od czego te bóle w pachwinach,ja czegoś takiego nie miałam.Po 5 dniach czystych protein waga wogóle nie spadła?A nawet wzrosła?Dziwne.Nie wiem co Ci poradzić.Mogę tylko napisać NIE ZAŁAMUJ SIĘ,BĘDZIE DOBRZE!!!

Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby waga spadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko myślę, że te bóle nie są spowodowane dietą na wszelki wypadek jutro zrobię sobie badania i jeżeli bóle nie przejdą to pójdę do lekarza tylko nie bardzo wiem jakiego specjalistę wybrać.

Pomimo doła ani myślę się załamywać, twarda ze mnie kobita :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko myślę, że te bóle nie są spowodowane dietą na wszelki wypadek jutro zrobię sobie badania i jeżeli bóle nie przejdą to pójdę do lekarza tylko nie bardzo wiem jakiego specjalistę wybrać.

Pomimo doła ani myślę się załamywać, twarda ze mnie kobita :-)

Uff,a już myślałam że  zrezygnujesz...ale Twój login nie pozwala źle myśleć,jesteś przecież WIELKĄ OPTYMISTKĄ!!!

Dobry pomysł z tymi badaniami,ja też robiłam badania ponieważ strasznie kręciło mi się w głowie,bałam się że któregoś dnia upadnę  :?: Ale wyniki badań były ok.Pozatym łapały mnie skurcze łydek więc zaczęłam brać magnez,ale to już przeszłość.Teraz nic już dziwnego się nie dzieje.Moje dolegliwości były spowodowane pewnie wypłukiwaniem toksyn z organizmu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tina10

Dzięki!!! Poszukam! Dzisiaj w planach wielkie

zakupy... :-)

Więc kupię sobie wszystko co potrzeba.

A tym czasem zmykam - bo zaraz kończę pracę

...na dzisiaj, tylko oczywiście.

PA!!!

Może wieczorkiem uda mi się jeszcze tu zajrzeć

a jak nie to do jutra wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ależ duzo nowych Proteinek!!!!!!!!!!!!!!!! Witajcie wszystkie naraz i kazda z osobna!! Wspólna walka z kilogramami jest dużo lzejsza w takim towarzystwie jak tu! :-)

Śliweczko kochana widze , ze prym wiedziesz teraz TY -suuuuuuuuuupeeeeeeeer ty jest taka motywująca. Bardzo lubie Cie czytać - jeśli mozna to tak nazwać :?: .

Ja również boje się komunii mojego dziacka- ale zrobie zapas jedzenia dla siebie, zeby mnie nie kusiło /chociaż wiem , ze tu i owdzie lizne , ale lepiej mniej n iż całkiem sie poddać, moje koleżanki były bardzoooooo zdziwione, że nawet na komunie nie dam sobie dyspenzy/. Damy radę Śliweczko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ależ duzo nowych Proteinek!!!!!!!!!!!!!!!! Witajcie wszystkie naraz i kazda z osobna!! Wspólna walka z kilogramami jest dużo lzejsza w takim towarzystwie jak tu! :-)

Śliweczko kochana widze , ze prym wiedziesz teraz TY -suuuuuuuuuupeeeeeeeer ty jest taka motywująca. Bardzo lubie Cie czytać - jeśli mozna to tak nazwać :?: .

Ja również boje się komunii mojego dziacka- ale zrobie zapas jedzenia dla siebie, zeby mnie nie kusiło /chociaż wiem , ze tu i owdzie lizne , ale lepiej mniej n iż całkiem sie poddać, moje koleżanki były bardzoooooo zdziwione, że nawet na komunie nie dam sobie dyspenzy/. Damy radę Śliweczko!!!!!

Mam nadzieję że damy radę! Dziękuję za miłe słowa  :?:   :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malenka85_85

Czesc dziewczyny :?: mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swego grona bo zamierzam dołączyć do was i zrzucić co nie co zbędnych kg. Proszę o kilka wskazówek na pierwsza faze tzn. w co sie zaopatrzyć, co polecacie na pierwsze dni zmagań, bo narazie nie dotrała do mnie książka Duncana. Pozdrawiam wszystkie "odchudzaczki" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie ni z gruszki ni z pietruszki. Zelatyna to samo bialko, czy jeszcze cos?

Pozdrowionka

Tak Germanio,żelatyna to samo białko,no może zawiera śladowe ilości tłuszczu (0,1),ale to duuużo białka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny :?: mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swego grona bo zamierzam dołączyć do was i zrzucić co nie co zbędnych kg. Proszę o kilka wskazówek na pierwsza faze tzn. w co sie zaopatrzyć, co polecacie na pierwsze dni zmagań, bo narazie nie dotrała do mnie książka Duncana. Pozdrawiam wszystkie "odchudzaczki" :-)

Witaj Malenka!

Przyjmiemy Cię z miłą chęcią i z otwartymi ramionami!

Na pierwszą fazę musisz kupić sobie jogurty naturalne 0%,serki homogenizowane 0%,ser biały chudy,pierś z kurczaka,ryby,tuńczyk w wodzie albo w sosie własnym,otręby pszenne i owsiane...oj co jeszcze...Na pierwszej stronie tego wątku masz listę produktów dozwolonych.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem głodna :-)

Dziś zaczęłam I fazę.

Śniadanie: jogurt naturalny fit bez cukru z otrębami pszennymi.POtem serek wiejski light, obiad mięso z ugotowanego w rosole skrzydła indyczego (wiecie jak mi rosół pachniał??? jak nigdy :?: ), teraz zjadłam sałatkę z ugotowanego, posiekanego jajka, tuńczyka w sosie własnym i posiekanego ogórka konserwowego z odrobiną lightowego jogurtu. Najadłam się baaaaaardzo! Wypiłam jak dotąd około litra wody i walczę dalej :?:

Widziałam w Lidlu jogurty owocowe light - sa dobre w I fazie?

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tymi jogurtami dozwolonymi? Danone bez cukru naturalny jest ok?? a serków homo light to w ogóle nie widziałam... Do jakiego poziomu % tłuszczu produkt jest zgodny z I fazą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co myślicie o preparacie colon c zdrowe jelita,pisze że nie jest wchłaniany przez organizm,można stosować co dziennie,ja testuję go przez tydzień i rano żadnych problemów z kibelkiem.Tylko jak to się ma do diety?A oto skład:białka 0,1 węglowodany 8,8 w tym błonnik 6,0 tłuszcze0,03.Czy którąś z was też często boli żołądek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.