Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chudzinki ze słonecznego dolnego śląska :-) Musiałam nadrobić zaległości i przeczytać wszystkie strony,a przybywa ich w tempie błyskawicznym :?: Nie ważę się od 5 dni (mam miesiączkę to waga i tak nie jest prawdziwa),mam nadzieję,że będzie trochę mniej.Ale już słyszę ,że schudłam ,że młodziej wyglądam,aż chce się żyć :?: Wczoraj robiłam flaczki z żołądków drobiowych i mój mąż jadł ze mną(pycha) i placuszki z otrębami i zrobionym dżemem z marchewki.Jak szaleć :?: to szaleć.Pozdrawiam i życzę miłego dnia71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Śliweczko

Szczerze mówiąc też nie doczytałam o tym, by zastąpić dzień warzywny dniem protein - muszę spróbować. I herbaty zielonej dużo tez nie pije raz kiedyś (a zimnej to w ogóle - dla mnie najlepiej jak jest wszystko gorące!!!). Piję czerwoną herbatkę ale co mi szkodzi spróbować znów zielonej. Śliweczko a ty pijesz zieloną herbatkę? Jeśli chodzi o tą listę to i tak akurat z niej nic nie jem nieraz mąkę kukurydzianą tylko używam.

Dziewczyny dzięki za wsparcie. RAZEM RAŹNIEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula,tak,piję bardzo dużo zielonej herbaty.Smakuje mi  :?: więc wolę herbatkę niż wodę.

Ja z tych produktów tolerowanych używam czasem kakao,lubię wypić wieczorkiem kubek gorącego kakao  :?: i wczoraj smażyłam wątróbkę drobiową i kapnęłam oliwy na patelnię.No i mąka kukurydziana jak mam chęć np.na naleśnika :?: Ale ogólnie nie przesadzam z tymi produktami.

Marudo,ja już 2 razy zerwałam dni z warzywami zrobiłam sobie cykl 4/6.Ale za często tego nie robię.

Mallina,no wiesz?!Narobiłaś mi smaka,będę zaraz dżem gotować  :-)

Aha,dziewczyny,nie mogłyście tego wyczytać w ksążce ponieważ znalazłam to na innym  forum,napisała to dziewczyna która udziela się na francuskim forum dr.Dukana i tłumaczy te teksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm o żadnych dopalaczach tam nie piszą więc trudno określić. Ja jem płatki owsiane gotowane na mleku i daję rade bez wspomagaczy.

Hej, ja myslę że nie powino sie jeść płatków owsianych a otręby, zobacz na skład bo sie różni.

Lubicie śledzie ?

Zrobiłam wczoraj sałatkę ze śledzi solonych, trzeba je dorze wymoczyć, przepłukać i pokroić w takie paski ok 3cm

Jogurt naturalny 2 ząbki czosnku - lub musztarda francuska z gorczycą do smaku, zmielona albo pokrojoa w kosteczkę mała cebulka, jak ktoś lubi można jeszcze dodać jakieś zioła. Polecam, mimo że nie przepadam za śledziami te mi smakują.

Pozdrowienia z mroźnej Świętej Ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm,Patryszko,ja uwielbiam śledzie ,ten przepis wywołał u mnie ślinotok  :-) Dawno nie jadłam śledzia i muszę koniecznie zrobić go tak jak napisałaś.Może wklej ten przepis w wątku z przepisami bo za jakiś czas zaginie na tych stronkach,tyle tych stron jest...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochane proteinki!!!!

Daaaawno mnie tutaj nie było ale czytam Was sukcesywnie, mam doła bo waga stoi jak zaklęta!!!

A co za tym idzie kuszę się na produkty zakazane!

Fajnie że jest nas coraz więcej to znak że wiosna w pełni hihi

Patryszko no no świetny przepis, dzisiaj na pewno go wypróbuję:-)

Anulko wiem o co chodzi u mnie też kiepsko zaczynam się wściekać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety waga stała 3 tygodnie na szczęście dziś ubyło niecałe kilo.Niestety nie mam wagi elektrycznej,ale za to mam roztropnego męża,który mówi że to strata kasy bo i tak mi mniej nie pokaże,no cóż może ma trochę racji.przynajmniej niech myśli że ma,odbije to sobie w czym innym.Dziewczyny co z waszymi żołądkami?,żadna niema bolesnych skurczów?ŚLIWECZKO Ty pisałaś o niektórych produktach z soi,myślisz że kotlety z soi też można w fazie z warzywami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety waga stała 3 tygodnie na szczęście dziś ubyło niecałe kilo.Niestety nie mam wagi elektrycznej,ale za to mam roztropnego męża,który mówi że to strata kasy bo i tak mi mniej nie pokaże,no cóż może ma trochę racji.przynajmniej niech myśli że ma,odbije to sobie w czym innym.Dziewczyny co z waszymi żołądkami?,żadna niema bolesnych skurczów?ŚLIWECZKO Ty pisałaś o niektórych produktach z soi,myślisz że kotlety z soi też można w fazie z warzywami?

Hmm...Soja jest niedozwolona w tej diecie.Kotlety sojowe maja coprawda dużo białka bo na 100g produktu 46,5g.białka,13,4 węglowodanów i tłuszczu 0,65 ale nie wiem co odpowiedzieć.Soja jako ziarno jest zabroniona ,ale może przetworzona mogłaby być przez nas spożywana.Nie wiem i wolę żeby jeszcze któraś z dziewczyn wypowiedziała się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poprawienia humorku :?:

To nie ja jestem autorką - tylko mój chłopak.

O kurcze - a moje urodzinki się zbliżają, a autko nowe by

się przydało...

Chyba nie sprawi mi TAKIEJ niespodzianki!!!! :-)

Pewna zona byla niezadowolona ze swojego auta i w zwiazku z tym

wiercila mezowi dziure w brzuchu.

"Kup mi na urodziny niespodzianke, która w ciagu czterech lub mniej

sekund przyspiesza do setki", prosila. "Najlepiej w kolorze

niebieskim."

Dzien urodzin zblizal sie wielkimi krokami, az w koncu, zona otworzyla prezent..

http://img74.imageshack.us/img74/984/speedobleu2oe4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety waga stała 3 tygodnie na szczęście dziś ubyło niecałe kilo.Niestety nie mam wagi elektrycznej,ale za to mam roztropnego męża,który mówi że to strata kasy bo i tak mi mniej nie pokaże,no cóż może ma trochę racji.przynajmniej niech myśli że ma,odbije to sobie w czym innym.Dziewczyny co z waszymi żołądkami?,żadna niema bolesnych skurczów?ŚLIWECZKO Ty pisałaś o niektórych produktach z soi,myślisz że kotlety z soi też można w fazie z warzywami?

Hey oliwi3a, witam Cię serdecznie!

O widzę że nie jestem sama z postojem wagi.

Co do mego żołądka to nie miałam i nie mam żadnych bolesnych skurczów, nie mam pojęcia dlaczego masz skurcze?! ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poprawienia humorku :?:

To nie ja jestem autorką - tylko mój chłopak.

O kurcze - a moje urodzinki się zbliżają, a autko nowe by

się przydało...

Chyba nie sprawi mi TAKIEJ niespodzianki!!!! :-)

Pewna zona byla niezadowolona ze swojego auta i w zwiazku z tym

wiercila mezowi dziure w brzuchu.

"Kup mi na urodziny niespodzianke, która w ciagu czterech lub mniej

sekund przyspiesza do setki", prosila. "Najlepiej w kolorze

niebieskim."

Dzien urodzin zblizal sie wielkimi krokami, az w koncu, zona otworzyla prezent..

http://img74.imageshack.us/img74/984/speedobleu2oe4.jpg

Hey Marudo!

...he he świetny żart! ;D

Pozdrawiam, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.