Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Milenko

Czyli Ty obstawiasz ważenie rano!!!

Jak mówiłam - różnie to jest i człowiek

sam nie wie kogo słuchać.

Ja chyba jednak zostanę przy wieczorze

choć jakbym miała odczytywać

jakieś 'straty' i rano, i wieczorem

to chętnie ważyłabym się dwa razy dziennie....

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski!!! Ja od wczoraj stosuję dietę Protal. Z zapartym tchem czytam od kilku dni wasze forum i dziś postanowiłam się odezwać :-) Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona :?:

Co do wagi to dziś rano 77,6kg przy wzroście 168cm chciała bym schudnąć do 60kg.

Niestety jeszcze nie mam książki więc jakby co to proszę o pomoc :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwia prawdopodobnie jest tak ze wczesniej wazylas nie 82 tylko 84 a stara waga przeklamywala.Schudlas te 2 kg i wazysz teraz 82.Poprostu waga wadze nie dorownuje.

Najlepiej jest od poczatku miec te sama wage.Zeby stala caly czas w tym samym miejscu na rownej twardzej podlodze i wazyc sie o tej samej porze.

Ja jednak wole rano.Bo jednak w ciagu dnia zjesie i wypije raz mniej raz wiecej,a rano mi sie wydaje ze na tszczo jest najbardziej wiarygodnie.

Dziewczynki chcialam jeszcze zapytac o zielony mrozony groszek taki Badjuella czy wolno dodac go odrobine zblaszowanego do galarety.Chcialam zrobic ozorki wolowe w galarecie i dodac do niej odrobine warzyw,m.i. groszek.

Zielona fasolke to chyba mozna a groszek?

A,i jak jest z wieprzowymi ozorkami?Wolno czy nie wolno?

Sory ze zameczam dzis pytaniami.Ale wole sie upewnic by "nie nagrzeszyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko

Czyli Ty obstawiasz ważenie rano!!!

Jak mówiłam - różnie to jest i człowiek

sam nie wie kogo słuchać.

Ja chyba jednak zostanę przy wieczorze

choć jakbym miała odczytywać

jakieś 'straty' i rano, i wieczorem

to chętnie ważyłabym się dwa razy dziennie....

:-)

Ja tak uważam że tylko i wyłącznie - rano! To jest twoja prawdziwa waga, zanim zaczniesz jeść i pić.

Ja ważę się rano po załatwieniu wszelkich potrzeb:)

Waga wtedy jest prawdziwa.

Pod wieczór natomiast nie polecam ponieważ dochodzą dodatkowe kg ze zjedzonych posiłków i wypitych napoi które jeszcze nie zostały przetrawione:)

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski!!! Ja od wczoraj stosuję dietę Protal. Z zapartym tchem czytam od kilku dni wasze forum i dziś postanowiłam się odezwać :-) Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona :?:

Co do wagi to dziś rano 77,6kg przy wzroście 168cm chciała bym schudnąć do 60kg.

Niestety jeszcze nie mam książki więc jakby co to proszę o pomoc :?:

Witaj serdecznie!!

Choć ja też świerzynką jestem - ale w końcu mogę

kogoś przywitać HURA!!!

Mój jadłospis jest trochę ograniczony

jogurt naturalny, twarożek, mleko - wszystko CHUDE,

pierś z kurczaka, od święta udka pieczone w rękawie,

ogórek konserwowy, otręby owsiane, chyba pszenne

- nie pamiętam :?: , ale tak TRZY ŁYŻKI STOŁOWE,

no i trzeba duuużżżoooo pić: wody, herbatki,

cola zero lub ligth - razem ma być 1,5-2 l na dzień!!

A to stronka z przepisami dziewczyn tu urzędujących :?:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=60

oliwi3a

Moja normalnie się uruchamia - nie wiem co może być przyczyną

tego jak działa Twoja waga... Może podłoga nie równa - nie wiem,

może to bez sensu, ale koleżanka mi mówiła, że u niel

w domu to tylko w jenym określonym miejscu mogą się

ważyć bo wszędzie mają przywą podłoge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie,dziewczyny na instrukcji niby wszystko pisze,ale moja waga nie włącza się przez naciśnięcie nogą ,muszę ją nogą lekko unieść i postawić dopiero działa.To chyba nie ma tak być?

...hmm a to ciekawe :-) , moja waga działa przez naciśnięcie nogą pojawiają się zera a po chwili 0,00 kg no i wtedy można działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski!!! Ja od wczoraj stosuję dietę Protal. Z zapartym tchem czytam od kilku dni wasze forum i dziś postanowiłam się odezwać :-) Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona :?:

Co do wagi to dziś rano 77,6kg przy wzroście 168cm chciała bym schudnąć do 60kg.

Niestety jeszcze nie mam książki więc jakby co to proszę o pomoc :?:

Witaj Stanko!

...serdecznie witamy i służymy pomocą!

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki chcialam jeszcze zapytac o zielony mrozony groszek taki Badjuella czy wolno dodac go odrobine zblaszowanego do galarety.Chcialam zrobic ozorki wolowe w galarecie i dodac do niej odrobine warzyw,m.i. groszek.

Zielona fasolke to chyba mozna a groszek?

A,i jak jest z wieprzowymi ozorkami?Wolno czy nie wolno?

Sory ze zameczam dzis pytaniami.Ale wole sie upewnic by "nie nagrzeszyc"

Tino ależ nie ma problemu zawsze któraś z nas odpowie Tobie na wątpliwości...od tego tutaj jesteśmy ażeby wymieniać się informacjami, przepisami, radami itp

Odnośnie zielonego groszku zawiera on sporo węglowodanów dlatego Dukan go zakazał lecz myślę że od kilku groszków od czasu do czasu nie powinien się świat zawalić, jeżeli chodzi o fasolkę to tak tylko chodziło jemu o zieloną fasolkę a nie o ziarna jej takie te w puszkach.

Natomiast ozorki są jak najbardziej ok!

Pozdrawiam, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germania

Przypomniałaś mi o przepisie na żółty ser ja ma taki ;1 kg sera 1 litr mleka,

do gotującego się mleka wrzucić pokruszony ser i gotować aż się zrobi klej,nie trwa to zbyt długo,następnie z 10 min. odcedzić,dać do rondla 2 łyżki masła to myślę że my możemy troszkę oleju par.,i ser smażyć przez chwilę dodać soli i łyżeczkę sody.smaży się go naprawdę krótko i trzeba ciągle mieszać by się nie napalił,potem tylko gdzieś przelać i zostawić do zastygnięcia,jest super.Nie daję go w przepisy bo nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.