Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Germania

Przypomniałaś mi o przepisie na żółty ser ja ma taki ;1 kg sera 1 litr mleka,

do gotującego się mleka wrzucić pokruszony ser i gotować aż się zrobi klej,nie trwa to zbyt długo,następnie z 10 min. odcedzić,dać do rondla 2 łyżki masła to myślę że my możemy troszkę oleju par.,i ser smażyć przez chwilę dodać soli i łyżeczkę sody.smaży się go naprawdę krótko i trzeba ciągle mieszać by się nie napalił,potem tylko gdzieś przelać i zostawić do zastygnięcia,jest super.Nie daję go w przepisy bo nie wiem jak.

Oliwko mała uwaga przepisy zamieszczamy w innym temacie, temat został stworzony na prośbę dziewcząt aby przepisy były w innym miejscu co by nie błądzić, więc jeśli mogę prosić wklej go tam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germania

Przypomniałaś mi o przepisie na żółty ser ja ma taki ;1 kg sera białego chudego,1 litr mleka 0%,

do gotującego się mleka wrzucić pokruszony ser i gotować aż się zrobi klej,nie trwa to zbyt długo,następnie z 10 min. odcedzić,dać do rondla 2 łyżki masła to myślę że my możemy troszkę oleju par.,i ser smażyć przez chwilę dodać soli i łyżeczkę sody.smaży się go naprawdę krótko i trzeba ciągle mieszać by się nie napalił,potem tylko gdzieś przelać i zostawić do zastygnięcia,jest super.Nie daję go w przepisy bo nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tina10- co do groszku Dukan w ksiazce pisze tak: "Zabronione sa warzywa zawierajace skrobie: kartofle, ryz, kukurydza,groch, zielony groszek lub groch luskany, bob, soczewica, fasola szparagowa"

o wagach- ja mam wage zwykla ale wazylam sie u kolezanki na wadze elektronicznej i pokazala 2kg wiecej niz ta moja w domu. Z kolei na swojej wadze zawsze waze bagaz przed podroza, i pozniej waga elektroniczna na lotniskach podaje dokladnie ten sam wynik- wiec poki co koncentruje sie na obserwacji czy waga spada, a jak juz bede blisko celu to sie zwaze na wszystkich wagach jakie mi wpadna w rece :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RANY UDAŁO SIĘ JEST JUŻ W PRZEPISACH,MASŁO TO JA MAM W ORGINALNYM PRZEPISIE A MY TROSZKĘ PARAFINY BY GO OD RAZU NIE PRZYPALIĆ,A SER ZWYKŁ CHUDY NP.TWARÓG HARNAŚ,SKŁAD;BIAŁKO 20 WĘGLOWODANY 3 TŁUSZCZ 0.

...chyba go dzisiaj usmażę, już mi ślinka cieknie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozorki - cielecy i jagniecy jest dozwolony bo malo tlusty. Ozor wolowy- nalezy spozywac tylko przednia czesc ktora jest najchudsza. O wieprzowym nic nie pisze = nie mozna

weight.png

...o to w takim razie koleżankę wprowadziłam w błąd ale nie chciałam wybacz, nie mam książki bo pożyczyłam wiedziałam że gdzieś dzwoni tylko w którym kościele :-)

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.