Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Proteinki :?: .

Czy mogę się przyłączyć? Na protalu jestem od 16 marca i schudłam 5 kg. Do zgubienia mam drugie tyle. Miłego dnia wszystkim życzę

Witaj!

Ale pięknie schudłaś - ja od 9 marca na diecie i tracę

tylko po kilogramie na tydzień - w uderzeniowej też

żadnych spekratularnych wyników nie osiągnęła :?:

No ale chociaż ten kilogram musi mi wystarczyć...

Gdyby nie dieta to nic bym przecież nie traciła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane proteinki!

Co do trybu 6/4 to niebardzo chyba można w ten sposób się odchudzać.Dukan napisał że ilość dni czystych protein i dni proteiny -warzywa powinna być taka sama.Można zrobić wyjątek jeśli waga stoi i nie chce drgnąć ,ale cały czas...???

Śliweczko

Też obawiam się, że to może nie być za zdrowe, ale póki

co raz to zrobię - zobaczę jak na mnie zadziała

i jak się będę czuć po takiej dawce protein :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko

Chyba coś w tym jest (ważenie o poranku) - bo wczoraj ważyłam

się wieczorem i rano - i raczej ta poranna waga jest bardziej motywująca

do dalszej pracy. Więc chyba jednak przejdę na tryb poranny!!!

Jeśli mówisz też, że to ta waga jest naszą PRAWDZIWĄ - to ja strasznie

się cieszę!!! HURA :-)

Hey Marudo!

Ty to jesteś ranny ptaszek haha no no no, ja o tej godzinie przekręcam się na prawy bok bo do pracy na 9tą :?:

To cieszę się że mogłam Tobie pomóc i masz większą motywację.

Buziaki Kochana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko

Też obawiam się, że to może nie być za zdrowe, ale póki

co raz to zrobię - zobaczę jak na mnie zadziała

i jak się będę czuć po takiej dawce protein :-)

A ja Wam powiem że jestem taka leniwa że czasami nie chce mi się przygotowywać tych warzyw i jem białka...a warzywka baaardzo mało, ale muszę to zmienić bo jak mnie szlak trafi to strach się bać :?:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDZISŁAWO

Ja myślę że odświętnie możesz zjeść loda,przecież my nie jesteśmy na diecie,to nasz styl życia na najbliższe miesiące albo i lepiej.Jak czasem nie z grzeszymy,to nie wiem czy wytrwamy,prawie każda z nas ma coś na sumieniu,poza tym Dukan pisał żeby nie mieć wyrzutów ,tylko 20 minut spaceru.Ja też zjadłam loda i wiecie co?Był bardzo słodki i aż mnie mndliło,tak że już mi przeszła ochota,to chyba tego, że my nie używamy cukru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko

Też obawiam się, że to może nie być za zdrowe, ale póki

co raz to zrobię - zobaczę jak na mnie zadziała

i jak się będę czuć po takiej dawce protein :-)

Widzę, że mamy podobny problem :?:

Ja prawde mówiąc, zupełnie dobrze czuje sie na proteinach - lepiej niz na P+W co mnie bardzo dziwi. Rozumiem, że P:P+W musi być jak 1:1 i chcę stosować7/7. No, właściwie, to już stosuję :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie słoodziutkie!

Ale żeście sie rozpisały!!!! Normalnie nie nadążam Was czytać - od wczoraj ok 15 do dziś rano chyba ze 3 strony....

U mnie też waga stoi już chyba 2 tygodnie i z tego wszystkiego coś skubnę. Ale obiecuję już nie będę i wezmę się w garść. Wszyscy mi mówią, że spodnie na mnie wiszą - faktem jest, że nowych jeszcze nie kupowałam od czasu diety czyli ponad 2 miechy. Muszę jeszcze jakąś spódnicę kupić może na święta.....

A jeśli chodzi o wagi to powiem Wam, że nie wiem czym to jest spowodowane ale różnie pokazują. Mam elektroniczną i mama moja też z tym, że ona ma taką, która się włancza po podniesieniu jej nogą i opuszczeniu na podłogę. I jej waga zawsze pokazuje te 1-1,5 więcej niż moja. I cioci waga też wskazuje tyle co moja a mamy waga więcej dlatego też zawsze biorę wagę ze swojej wagi (tylko tej jednej bo tak jest najwiarygodniej).

Też postanowiłam uciąć sobie jeden dzień z warzywami i zastąpić go czystymi proteinkami czyli od dziś 6 dni protein.

A teraz zmykam do pracy.

Pozdrawiam ciepło ze słonecznych i pogodnych Kujaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDZISŁAWO

Ja myślę że odświętnie możesz zjeść loda,przecież my nie jesteśmy na diecie,to nasz styl życia na najbliższe miesiące albo i lepiej.Jak czasem nie z grzeszymy,to nie wiem czy wytrwamy,prawie każda z nas ma coś na sumieniu,poza tym Dukan pisał żeby nie mieć wyrzutów ,tylko 20 minut spaceru.Ja też zjadłam loda i wiecie co?Był bardzo słodki i aż mnie mndliło,tak że już mi przeszła ochota,to chyba tego, że my nie używamy cukru.

Fanka lodów nie jestem i normalnie, nie przepadam za słodkim - a teraz - tak :-). No, to wczoraj wypiłam kubek gorącego mleka (0,5%) z aspartamem i kilkoma kroplami zapachu rumowego. Ale było smaczne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie słoodziutkie!

Ale żeście sie rozpisały!!!! Normalnie nie nadążam Was czytać - od wczoraj ok 15 do dziś rano chyba ze 3 strony....

U mnie też waga stoi już chyba 2 tygodnie i z tego wszystkiego coś skubnę. Ale obiecuję już nie będę i wezmę się w garść. Wszyscy mi mówią, że spodnie na mnie wiszą - faktem jest, że nowych jeszcze nie kupowałam od czasu diety czyli ponad 2 miechy. Muszę jeszcze jakąś spódnicę kupić może na święta.....

A jeśli chodzi o wagi to powiem Wam, że nie wiem czym to jest spowodowane ale różnie pokazują. Mam elektroniczną i mama moja też z tym, że ona ma taką, która się włancza po podniesieniu jej nogą i opuszczeniu na podłogę. I jej waga zawsze pokazuje te 1-1,5 więcej niż moja. I cioci waga też wskazuje tyle co moja a mamy waga więcej dlatego też zawsze biorę wagę ze swojej wagi (tylko tej jednej bo tak jest najwiarygodniej).

Też postanowiłam uciąć sobie jeden dzień z warzywami i zastąpić go czystymi proteinkami czyli od dziś 6 dni protein.

A teraz zmykam do pracy.

Pozdrawiam ciepło ze słonecznych i pogodnych Kujaw.

Witaj i miłej pracy :-)

waga wadze nierówna, chyba że obie są lekarskie i atestowane. Jak nie, to lepiej sie ważyc zawsze na tej samej :?:

Chwilowo - papatki i do usłyszenia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś ranny ptaszek haha no no no, ja o tej godzinie przekręcam się na prawy bok bo do pracy na 9tą :-)

Buziaki Kochana!

Ja z kolei pracę zaczynam na 6 - wszystko po to żeby kończyć

o 14 - bo jak czasami zdarzy mi się zaspać i mam siedzieć choćby

15 minut dłuże niż do 14stej to ciężko mi wytrzymać..

Hahahah.. zjadłam teraz wędzoną rybkę - śmierdzi na całą salę,

to za te ich wczorajsze frytki FOCH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulo,Marudo miłej pracy!!! 

Marudo,ja też sobie zrobię teraz tryb 6/4,kurde muszę schudnąć więcej przed komunią  :-)

A zapaszek rybki wędzonej jest piękny  :?: niech sobie wąchają...dobrze im tak!!!

Wagi rzeczywiście...co jedna to lepsza  :?: Moja waga też się wacha, na każdej wadze ważę inaczej.

Milenko,też czasem mam lenia i nie chce mi sie gotować i przyrządzać warzyw i wolę skubnąć jakiegoś serka czy jogurt,albo kawałek ryby niż pichcić.Czasem dni z warzywami są prawie bez warzyw,ale staram się choć pomidorka dziabnąć lub rzodkiewkę,bo wychudnę na tych białkach na wiórek hehehehe  :?:

Oliwio,jestem za!!! Za lodem od czasu do czasu oczywiście.Będą upały i będzie nam się chciało loda...ja sobie nie odmówię  :?: Ale postaram sie robić protolody i zawsze je mieć w zamrażarce.Tak na wszelki wypadek  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.