Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Czy w drugiej fazie cykl moze byc 4/4 czy musi byc nieparzyscie?

Dzis mam 4 dziej P+W i najchetniej to bym jutro przeszla na proteiny bo jakos mi ta waga stoi w miejscu,jak w pierszym dniu ll fazy wzrosla o kilogram tak juz nie drgnela.

Oczywiście Tino że może być cykl 4/4,może być 1/1, 2/2, 3/3, 4/4...itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z wódką?Boziu ,przecież to cukier!!!A kalorie niestety też są ważne bo jeśli ktoś będzie jadł dziennie 3000 kalorii to i białka mu nie pomogą ,a alkohol to przecież nie białko ,więc jest NIEDOZWOLONY!!!

No tak Śliweczko, o cukrze to zapomniałam,bo przecież ona taka gorzka i piekąca,i nic niepodobna do słodkości,białko to nie jest ale węglowodany i tłuszcze też nie.Więc wychodzi na to,że jak już grzeszyć to może lepiej kawałkiem dobrego ciacha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanko,o ile pamiętam to na wcześniejszych stronach,dużo wcześniejszych :-) któraś z dziewczyn pisała że nie można pić inki,ale dlaczego,tego już nie pamiętam.Patrzyłam na skład tej kawy i ma więcej białka niż węgli więc nie wiem dlaczego,więc Ci nie doradzę w sprawie inki.

Śliweczko bardzo dziękuję za pomoc :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy w drugiej fazie cykl moze byc 4/4 czy musi byc nieparzyscie?

Dzis mam 4 dziej P+W i najchetniej to bym jutro przeszla na proteiny bo jakos mi ta waga stoi w miejscu,jak w pierszym dniu ll fazy wzrosla o kilogram tak juz nie drgnela.

Tak jak pisała Śliweczka - każdy schemat dozwolony, ale najszybciej traci się według Dukana w schemacie 5/5, krótsze zalecane są przy niewielkiej nadwadze! To, że waga nie spada, a nawet wzrasta to nie znaczy że nie chudniesz, pamiętaj o tym, więcej pij, zmierz jakiś od dawna za ciasny ciuszek to się przekonasz, waga to nie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Śliweczko, o cukrze to zapomniałam,bo przecież ona taka gorzka i piekąca,i nic niepodobna do słodkości,białko to nie jest ale węglowodany i tłuszcze też nie.Więc wychodzi na to,że jak już grzeszyć to może lepiej kawałkiem dobrego ciacha?

No właśnie,cukier a taki gorzki  :-) Ja pewnie zgrzeszę i ciachem i wódeczką  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

O co waszym zdaniem chodzi z tą wódką,przecież tłusta nie jest,ma trochę kalorii,ale my kalorii nie liczymy?myślę że chodzi o to by nie zatrzymywała wody w organiżmie a jeśli tak to chyba można jej coś na święta?bo ja drinków nie lubię.Do czwartku jestem na warzywkach i tak kombinuję jak to ustawić by warzywka były na święta,bo zawsze to sałatki,lub jajek faszerowanych,pomóżcie jak to zrobić czy ciągnąć dłużej warzywa,czy potem cykl 2/2.A może całkiem żle kombinuję?Doradżcie coś.

Alkohol nawet w niewielkiej ilości zaburza proces chudnięcia. A właściwie chodzi tu o pracę trzustki. Po milutkim drinku metabolizm zwalnia i taki proces może trwać nawet i dwa tygodnie. Tak więc lepiej opuścić sobie alkohol, bo to nie tylko puste kalorie pochłonięte jednego wieczora, ale kilka dni spowolnionego chudnięcia.

A moja waga stoi w miejscu, dziś poległam, otworzyliśmy sezon grillowy i zapachy mnie powaliły, nie bedę pisać co jadłam ale nic nie było z naszej listy :-)

Pozdrawiam Proteinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,jestem po uczcie urodzinowej z obiadem,którą musiałam sama przygotować na 8 osób i na dodatek nie jeść.Ale udało mi się to,choć wypiłam 1 kieliszeczek żołądkowej i 1/3ciastka pszczółka maja.Nie macie pojęcia ile mnie kosztowało tłumaczeń,żeby nie jeść rosołu z mak.i klusek śląskich z mięsem pieczonym i sosem z czerwoną kapustą!!!Zjadłam udko z kurczaka z rosołu z korniszonkiem i pieczarkami z octu,myślałam,że jakoś wytrwam ale wiecie ten toast ...i dopilnowano mnie,że wypiłam ten kieliszeczek.Nie wiem jaka będzie reakcja,bo szło mi nieżle,miałam -4 10 dniu diety,z tym ,ze uderzeniową5dni,a teraz 1/1.muszę być dobrej myśli.Serdecznie Was pozdrawiam .Zyczę dużego chudnięcia nocą pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D

A czy mogę na przykład naciągnąć sobie troszkę schemat II fazy tak, że na przykład przez 2 dni jestem na proteinach + warzywa, potem 5 dni czyste proteiny a potem 5 dni proteiny + warzywa i dalej już tak regularnie??

Chodzi mi o Święta oczywiście :grin:

Dziś UPIEKŁAM W PIEKARNIKU (tak, tak - nie w mikrofalówce a w piekarniku :) )ten słynny chleb - właściwie zrobiłam go w foremkach do muffinek i mam bułeczki na cały tydzień - są przepyszne.

kolejne pytanie: mogę CZASEM wypić colę light??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

A czy mogę na przykład naciągnąć sobie troszkę schemat II fazy tak, że na przykład przez 2 dni jestem na proteinach + warzywa, potem 5 dni czyste proteiny a potem 5 dni proteiny + warzywa i dalej już tak regularnie??

Chodzi mi o Święta oczywiście :grin:

Dziś UPIEKŁAM W PIEKARNIKU (tak, tak - nie w mikrofalówce a w piekarniku :) )ten słynny chleb - właściwie zrobiłam go w foremkach do muffinek i mam bułeczki na cały tydzień - są przepyszne.

kolejne pytanie: mogę CZASEM wypić colę light??

Jak zrobisz tak tylko raz na jakiś czas, to to nie będzie wielki problem. Ja też tak zrobiłam przed moimi urodzinami. A co do Coli Light możesz pić i litr dziennie :D Dukan nawet do tego zachęcą, zwłasza dla osób mających problem z wypijaniem dużej ilości wody. Zaspokaja ona również chęć na słodkie :)

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Z RANA!!! :)

Ja jakoś zawsze mam problem z weekendem

i piciem w tym czasie dużych ilości wody.

Ale zaopatrzyłam się w dwie butelki o pojemności

750 - więc jakoś udało się pochłonąć dwie, a to już

półtorej litra HURA i kawusię jeszcze do tego :D

W pracy jakoś łatwiej - bo ciągle siedze w jednym

miejscu i kubek z herbatką mam zawsze pod

ręką. A nawet dwa :grin: żeby nie pić za ciepłej

więc druga od razu jest odstawiana do wystygnięcia.

To tak żeby tracić więcej kalorii też przez same picie

:D

SofiaColę light i colę zero można pić i liczy się to oczywiście

do tego wymaganego 1,5 litra dziennie. Jak wolisz to...

zresztą co ja gadam o niebo lepsze jest to niż sama woda :)

Ale ja przyznam się szczerze, że mimo tego iż Dukan w książce

dał 'błogosławieństwo' na takie lightowe napoje - to staram się

i tak pić tylko wodę, herbatę lub kawę ze słodzikiem, a cola

to tak od czasu do czasu!

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!

I życzę spokojnego tygodnia pracy :)

Ps - ja tylko do czwartku, bo piątek dostaliśmy wolny

H U R A, H U R A, H U R A, H U R A, H U R A, H U R A !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :grin:

Jak tam po weekendzie? Bo jak dla mnie za krótko - nie zdążyłam porobić wszystkiego. A teraz jeszcze przygotowania do świat..... Mam czas tylko po pracy popołudniem i wieczorem, chyba, ze wezmę wolne hi hi hi

Powiedzcie co przygotowujecie sobie do jedzonka na te święta? Mnie akurat przypadnie faza z warzywami ale nie wiem co zrobić dobrego. Pomóżcie.

Marudo a Ty zawsze tak rano jesteś....gdzie Ty pracujesz?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D

A czy mogę na przykład naciągnąć sobie troszkę schemat II fazy tak, że na przykład przez 2 dni jestem na proteinach + warzywa, potem 5 dni czyste proteiny a potem 5 dni proteiny + warzywa i dalej już tak regularnie??

Chodzi mi o Święta oczywiście :grin:

Dziś UPIEKŁAM W PIEKARNIKU (tak, tak - nie w mikrofalówce a w piekarniku :) )ten słynny chleb - właściwie zrobiłam go w foremkach do muffinek i mam bułeczki na cały tydzień - są przepyszne.

kolejne pytanie: mogę CZASEM wypić colę light??

A ile czasu i w jakiej temperaturze piekłaś? I z jakiej ilości? ja cały czas, tylko w mikrofalówce, ale jeżeli się dobrze przechowują, to może spróbuje w piekarniku?

------------------

Pierwszy dzionek kolejnego cyklu P+W - waga bz. Witajcie, warzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim,

pisze, bo wlasnie zastanawiam sie nad popelnieniem grzechu...dzis w nocy ktos mi sie wlamal do samochodu i zabral radio, wygial drzwi, rozwalil stacyjke...i tak wlasnie bije sie z myslami czy czekoladowy baton nie ulzyl by (chociaz troszke) mojemu smutkowi :grin:

Pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.