Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

O KURCZĘ

A to skurczy.....,to Ty trzymasz takie rzeczy jak baton w domu,lepiej się ich pozbądż to nie będą Cię kusić.To chyba zły pomysł nie dość że Cię okradli to jeszcze łamią Twoją silną wolę nie pozwól im na to.Pamiętaj że dużo z nas ma taką wagę dlatego że się w jakimś momencie życia pocieszało jedzeniem.Trzymaj się jesteśmy z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim,

pisze, bo wlasnie zastanawiam sie nad popelnieniem grzechu...dzis w nocy ktos mi sie wlamal do samochodu i zabral radio, wygial drzwi, rozwalil stacyjke...i tak wlasnie bije sie z myslami czy czekoladowy baton nie ulzyl by (chociaz troszke) mojemu smutkowi :grin:

Pomozecie?

Witajcie!!!

Bagi,nie załatwisz problemu czekoladowym batonikiem,a te...jak to pisze Oliwia...skurczy... zwyciężą podwójnie jak polegniesz i zjesz tego ble...batona  :D A w moim autku dzisiaj padła skrzynia biegów i też było mi smutno bo taki wydatek przed świętami...

Anulko,ja na święta zrobię sobie sałatkę z surimi,jaja nadziewane na kilka sposobów,galaretę z kurczaka i wędlinka chudziutka,a na obiadek gołąbki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo a Ty zawsze tak rano jesteś....gdzie Ty pracujesz?

Pozdrawiam.

W biurze projektowym - mogą przyjąś do pracy od 6 do 8, ale ja

wolę wcześniej - bo to wiąże się też z wcześniejczym wyjściem..

Więc od 14 już bywam WOLNA :grin:

..no chyba, że zdarza się coś na wczoraj... :D - to trochę gorzej.

bagi

Oj!!! To straszne :)

Ja - mimo, że mam stare autko - to jestem

w stanie się budzić w nocy kilka razy żeby sprawdzić czy ktoś mi

przy nim nie majstruje - wystarczy trzaśnięcie drzwiami jakiegoś

innego samochod, a ja już wyglądam czy to nie moje..

Trzymaj się - świat jest okropny, ale nie marnuj przez to podjętej

decyzji o diecie!!!

U mnie w rodzinie siostra i mama też są na tej diecie i one

ratują się zawsze w kryzysowych sytuacjach gorzką czekoladą

nie wiem czy wolno - ale one zrzuciły 5kg i przeszły na utrwalanie

i póki co nic więcej przez to nie przytyły. Więc może jedna koskta

raz na jakiś czas nie zaszkodzi. O ile lubisz gorzką, bo ja nie przepadam...

GŁOWA DO GÓRY!!! Choć wyobrażam sobie, że to bardzo

nieprzyjemna sytuacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, macie racje- nie wolno sie poddawac! dzieki za wsparcie!

Sliweczko-padnieta skrzynia biegow jest 100 razy gorsza niz stracone radio- wspolczuje.

Ps. nie mozna tych obrazkow z boku jakos wylaczyc? Dostaje slinotoku jak na nie patrze katem oka :) haha

Padnięta skrzynia i stracone radio tak samo bolą niestety...trudno,autko da się naprawić,radio kupić nowe...a zdrowia niestety nie...więc przynajmniej ja, muszę chudnąć dalej żeby żyć troszeczkę zdrowiej i nie myślę narazie o żadnych batonikach  :grin:

Co do tych obrazków to jedna z dziewczyn napisała kiedyś że zamyka prawe oko żeby nie widzieć tych pyszności!!! :D

Dziewczyny,mam takie pytanie...macie może profile na naszej klasie?Może byśmy stworzyły jakąś klasę proteinek?Dziewczyny z innego forum już założyły.Fajnie by było zobaczyć jak wyglądacie...Co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malenka85_85

Hej:) Dziś jest mój pierwszy dzień diety :D Napisze co zjadłam i proszeo komentarz czy wszystko prawidłowo robie :grin: Śniadanko 3 jajeczka (lilipucie) na miekko i 3 plasterki szynki z indyka II sniadanie 125 dkg serka białego chudego z połową puszki tuńczyka w sosie własnym. Obiad gotowana pierś kurczaka polana odrobiną jogurtu naturalnego 0,1 % i co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Dziś jest mój pierwszy dzień diety :D Napisze co zjadłam i proszeo komentarz czy wszystko prawidłowo robie :grin: Śniadanko 3 jajeczka (lilipucie) na miekko i 3 plasterki szynki z indyka II sniadanie 125 dkg serka białego chudego z połową puszki tuńczyka w sosie własnym. Obiad gotowana pierś kurczaka polana odrobiną jogurtu naturalnego 0,1 % i co wy na to ??

Cześć według mnie bardzo dobrze.

ŚLIWECZKO co się tyczy lodów,to serek hom.hudy czy ten smakowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwio,pewnie smakowy byłby lepszy,ale ja dawałam naturalny.

Malenka,jadłaś wszystko to co trzeba i tak trzymaj!!!

Maho,to fajnie że pomysł się podoba.Ja mogę założyć klasę ,ale jak narazie mało nas...chętnych.Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu i w jakiej temperaturze piekłaś? I z jakiej ilości? ja cały czas, tylko w mikrofalówce, ale jeżeli się dobrze przechowują, to może spróbuje w piekarniku?

------------------

Pierwszy dzionek kolejnego cyklu P+W - waga bz. Witajcie, warzywka

piekłam na przez jakieś 15-20 minut w 200 stopniach - tak na oko :D jak widziałam, ze dobrze wyglądają to wyłączyłam. nie wkładaj ich tylko do takich papierowych foremek jak babeczki - bo potem trudno je z nich wyciągnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.