Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny załamka. Jestem w 7 dniu fazy uderzeniowej i dziś na wadze 0,2 kg więcej :grin: dlaczego????? Co robię nie tak??? Pomocy!!!

Stanko,ciężko powiedzieć czym to jest spowodowane...może zbliża Ci się okres???

Może jesz dużo mąki kukurydzianej? Nie wiem jak Ci pomóc.Pomyśl dobrze czy niczym ostatnio nie zgrzeszyłaś,może tu leży problem.

Anulko,no rzeczywiście niewiele jesz,odstaw rzeczy niedozwolone np.kakao,no i jeśli używasz mąki kukurydzianej to też nie jedz przez te 3 dni.Wiem że ta herbatka,taka zimna z lodówki przyspiesza proces chudnięcia ,więc spróbuj ją pić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

A propo wagi to ja nadal stoję z wagą chyba od 25 stycznia w miejscu. Co ja mam robić? Jem jak zwykle i piję też jak zwykle.......dziewczyny to mnie nie motywuje!!!

Narka

Anula1978

Oj!!! :grin: Ale długo Ci ta waga stoi w miejscu..

Nie mart się, w końcu kiedyś znowu musi ruszyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanko,ciężko powiedzieć czym to jest spowodowane...może zbliża Ci się okres???

Może jesz dużo mąki kukurydzianej? Nie wiem jak Ci pomóc.Pomyśl dobrze czy niczym ostatnio nie zgrzeszyłaś,może tu leży problem.

Śliweczko właśnie problem w tym, że niczym nie zgrzeszyłam- same proteinki wcinam, a co do okresu to właśnie mi się kończy i taka porażka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Jaki Śliweczka miała fajny pomysł z tą naszą klasą. Też się zapisałam, obejrzałam Wasze prfofile i pozaprasza lam Was he he he.. Jeśli którejś nie mam to przegapiłam albo nie było osoby zapisanej w tej klasie. Pozdrawiam gorąco.

A propo wagi to ja nadal stoję z wagą chyba od 25 stycznia w miejscu. Co ja mam robić? Jem jak zwykle i piję też jak zwykle.......dziewczyny to mnie nie motywuje!!!

Narka

Anulko mam ten sam problem mnie jakoś tak od marca ale nie potrafię określić daty...masakra a teraz święta się zbliżają i....babki i inne produkty będą kusić;((

Buźka, trzymaj się dzielnie;) M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko właśnie problem w tym, że niczym nie zgrzeszyłam- same proteinki wcinam, a co do okresu to właśnie mi się kończy i taka porażka :grin:

Stanko będzie ok za chwilkę wszystko się unormuje w czasie okresu organizm zatrzymuje wodę....

Buźka, M :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko Chudzinki!!!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, tyle nowych dziewczyn widzę. Ale mam nadzieję, że zaawansowane dietowiczki z tego forum mnie kojarzą :grin:

U mnie wszystko dobrze. Odchudzam się nadal ale dietą South Beach. Waga pomału idzie w dół i jestem z tego dumna...

Życzę Wam wszystkiego dobrego na Święta; zwłaszcza Śliweczka, dam radę mają ode mnie świąteczne buziaki:)

Do następnego razu!

Czesć słoneczko!!!! :D Jak milo , ze o nas pamietasz!!!@! Pozdrawiam z całej siły!!Zaglądaj do nas częściej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kobietki

poszukuje inspiracji na cos pysznego na swieta.

co bedziecie robic dla siebie slodkiego?

Chce mi sie czegos oprocz serniczka

znalazlam taki przepis na rolade

http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/ni...kopt-na-rolade/

teraz sie zastanawiam nad jakims fajnym nadzieniem

moze by jaki krem budyniowo-zoltkowy?

Wolala bym miec troche "swoich "slodyczy ,mniejsza szansa ze zgrzesze skubajac te zakazane :grin:

Macie jakis pomysl na krem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.