Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam kobietki

poszukuje inspiracji na cos pysznego na swieta.

co bedziecie robic dla siebie slodkiego?

Chce mi sie czegos oprocz serniczka

znalazlam taki przepis na rolade

http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/ni...kopt-na-rolade/

teraz sie zastanawiam nad jakims fajnym nadzieniem

moze by jaki krem budyniowo-zoltkowy?

Wolala bym miec troche "swoich "slodyczy ,mniejsza szansa ze zgrzesze skubajac te zakazane :D

Macie jakis pomysl na krem?

Tino, hmm....ciężko wymyślić coś bez masła...

Można zrobić masę z serka waniliowego i żelatyny,albo jogurt owocowy i żelatyna,albo serek naturalny,sok z cytryny,słodzik i żelatyna,albo samym budyniem,ciepłym posmarować (ciepłym ,puki rzadki) Można też dżemem z marchewki posmarować i potem np.masą z serka i żelatyny.I jeszcze serek naturalny,kakao,słodzik i żelatyna i mamy krem kakaowy,albo kawa i bedzie kawowy kremuś :)

Dam radę,tak myślałam ,choineczka  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tino, hmm....ciężko wymyślić coś bez masła...

Można zrobić masę z serka waniliowego i żelatyny,albo jogurt owocowy i żelatyna,albo serek naturalny,sok z cytryny,słodzik i żelatyna,albo samym budyniem,ciepłym posmarować (ciepłym ,puki rzadki) Można też dżemem z marchewki posmarować i potem np.masą z serka i żelatyny.I jeszcze serek naturalny,kakao,słodzik i żelatyna i mamy krem kakaowy,albo kawa i bedzie kawowy kremuś :D

Dam radę,tak myślałam ,choineczka :grin:

Pomysł z taką masą- rewelacja. Ja zastanawiam sie nad maizeną- bardzxo różnie jest interpretowana- ale z tego co zrozumiałam to nie jest mąka kukurydziana - ale czy do biedy można by nią zastąpić?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z taką masą- rewelacja. Ja zastanawiam sie nad maizeną- bardzxo różnie jest interpretowana- ale z tego co zrozumiałam to nie jest mąka kukurydziana - ale czy do biedy można by nią zastąpić?????

Maizena to skrobia kukurydziana,ciężko ją dostać w sklepie,jest do kupienia w sklepach internetowych.Ja od czasu do czasu używam mąki kukurydzianej,np.do naleśników.Ale na święta naleśników jeść nie będę, więc upiekę sobie jakieś pyszne ciasto z kremem,a raczej masą z serka lub jogurtu  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :grin:

miło mi Was czytać chociaż sama często nie piszę. Gratuluję wszystkim osiągnięć. U mnie dzisiaj na wadze 69,3 i ostatnio się wahała do góry przez dni kobiece. Mam nadzieję, że na ich zakończenie spadnie konkretnie :D to już 13 dzień diety!!!

Czy możecie wrzucić do przepisów chlebek pieczony w piekarniku? niestety nie mam mikrofalówki bo kuchnia mała.

Jestem na maxa zła. Kupiłam kabanosy drobiowe i jak się okazało w składzie była jeszcze wieprzowina małymi literkami napisana wrrrr. Zjadłam ich parę, a dopiero później mój mąż przejrzał skład. Mam nadzieję, że mi tyłek przez to nie spuchnie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :grin:

miło mi Was czytać chociaż sama często nie piszę. Gratuluję wszystkim osiągnięć. U mnie dzisiaj na wadze 69,3 i ostatnio się wahała do góry przez dni kobiece. Mam nadzieję, że na ich zakończenie spadnie konkretnie :D to już 13 dzień diety!!!

Czy możecie wrzucić do przepisów chlebek pieczony w piekarniku? niestety nie mam mikrofalówki bo kuchnia mała.

Jestem na maxa zła. Kupiłam kabanosy drobiowe i jak się okazało w składzie była jeszcze wieprzowina małymi literkami napisana wrrrr. Zjadłam ich parę, a dopiero później mój mąż przejrzał skład. Mam nadzieję, że mi tyłek przez to nie spuchnie.

Pozdrawiam,

Napewno Ci tyłek nie spuchnie Zdzisławo  :) Mała wpadka może zdarzyć się każdemu  :)

Jeszcze raz zamieszczam link do klasy Proteinek,może któraś z Was zechce się jeszcze zapisać  :)  

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i Milenko!!!

Bardzo dziękuję za miłe komentarze na NK :)

Tym bardziej, że dzisiaj chyba wstałam lewą

nogą.. :grin:

Wczoraj miałam ostatni dzień warzywek

i choć obiecałam sobe, że mnie na pewno

chandra nie weźmie z powodu wagi w tym

czasie.. To grubo nad wyrost sobie to zaplanowałam.

Mam nadzieje, że za jakieś 4 do 6 dni (kicham święta, nie

zjem nic czego nie wolno) czystych białek przynajmniej coś ruszy.

Spróbuję też ograniczyć ten okropny słodzik :D

Bo to pewno wina i tego, że ostatnio zaczęłam się rozpieszczać

słodkim przy jego duuuużej pomocy...

Ale chciałam jeszcze te LODY spróbować które Śliweczka umieściła

w przepisie.. Hmmmm.... to może zrobię sobie ucztę na pożegnanie

ze słodzikiem :)

Zawsze znajdę jakieś rozwiązanie !!!

H U R A !!!

Pozdrawiam Was wszystkie - jesteście super!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo kochana!

Ja też mam ostatnio problemy wagowe,zbliżają się dni męczące kobiety co miesiąc  :) ,waga się wacha kilogram do góry ,albo kilogram w dół i sama nie wiem ile teraz warzę  :grin:

Przez Święta jakoś przebrnę,dopiero po świętach biore się ostro za siebie,jakoś przed świętami nie mam ochoty się sprężyć bo wiem ze potrawy świąteczne,szczególnie ciasta kuszą i napewno się im nie oprę  :)  

Zrób sobie lody,zjedz ze smakiem i nie przejmuj się ,stres źle wpływa na dietę  :D

Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby wszystko co zaplanowałaś  udało Ci się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagi mam pytanie do Ciebie: dopiero teraz zauważyłam, ze Ty jesteś na diecie od końca lutego i schudłaś aż 12 kilogramów!!! Jak Ty to zrobiłaś? Czy dodatkowo ćwiczysz? Pytam tak z ciekawości bo ja dietkuję od końca stycznia i tylko 10 kg :grin: - choć wiem, że to i tak dużo ale już 2 tyg. stoję w miejscu jestem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo ależ Ty jesteś mocna w postanowieniach. Mówisz, ze nawet sie nie skusisz w święta? Też bym tak chciała ale nie wiem czy dam radę. Tym bardziej, że będzie dobre jedzonko :D Wiem, że nie powinnam się skusić ze względu na stojąco wagę ale zobaczymy co los pokaże. A co przygotowujesz dla siebie protalowego?

:grin: Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D. U mnie też waga stoi w miejscu od 2 tygodni. Może tak musi być? nadal dietuję. W Święta - też. Spędzamy je w tym roku sami z mężem, więc jest to możliwe. Teraz jestem na P+W i wczoraj zjadłam na kolację dukankową bułeczkę z wędzonym łososiem i marynowanymi grzybkami. Myślę, że taki zestaw powtórzę w Święta, dodając jajeczko i pomidorek. A na obiad, kurze nogi pieczone na kiszonej kapuście, ale jedzone bez skóry. A reszta? Jak zwykle.I przodem do przodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.