Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie,Ile na stole pisanek!

Każda ma oczy

Malowane,                            

Naklejane.

Każda ma uśmiech

Kolorowy

I leży na stole grzecznie, 

Żeby się nie potłuc

Przypadkiem

W dzień świąteczny.

Ale pamiętajcie!

Pisanki

Nie są do jedzenia.

Z pisanek się wyklują

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA.

Kiedy Wielkanoc nastanie,

Życzę Ci na Zmartwychwstanie.      

Dużo szczęścia i radości,

Które niechaj zawsze gości.

W dobrym sercu w jasnej duszy.

I niech wszystkie żale głuszy.

post-7037-1239364165_thumb.jpg

Podzielmy się jajeczkiem : http://www.JajkoWielkanocne.1k.pl/?od=Śliweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie wiem co ze mną ale waga od tygodnia waha się od 69,1 do 69,6 i co dalej!!!!

! faza 5 dni, następnie 5 dni Proteiny i warzywa i znowu proteiny i teraz znowu P i W i co i nic się nie zmienia. wydaje mi się, że robię wszystko poprawnie tak jak w książce. Pomóżcie i wzmocnijcie koleżankę w wierze, ze się uda. Startowałam z wagi 72,5

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdislawa nie jestes przed @?nie jesz duzo slonego?/ja naprzyklad jak tylko jem korniszony,kiszonki lub sledzie waga mi odrazu podskakuje/,uzywasz maki kukurydzianej?jesz smakowe serki czy jogurty?

Moze sprobuj mniej solic.Ciezko co kolwiek doradzic.Ale trzymam za ciebie kciuki,zeby waga leciala tylko w dol :grin:

Dziewczyny mam pytanie pro po surimi.Duzo tego jecie?

Bo jak patrze sklad to tego mieska rybek jest tam 30% a reszta to skrobia(m.innymi przenna),cukier i chemia.

Wegli maja 2 razy tyle co bialka...czy aby na pewno mozemy je jesc?! moze te francuzkie sa inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki!

Mam takie być może głupie pytanie ale co się stało z założycielką naszego forum? (mam nadzieje że zostałam przyjęta i mogę pisać naszego  :grin: ), bo jakoś jej nie widzę...chyba że zmieniła nick i mi w tych ponad 100 stronach to umknęło.

Drugie pytanie: stosujecie jakie kremy ujędrniające czy coś?

Trzecie pytanie: czy któraś z was jednoczesnie z Protalem rzucała palenie? bo to jest też mój problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdislawa nie jestes przed @?nie jesz duzo slonego?/ja naprzyklad jak tylko jem korniszony,kiszonki lub sledzie waga mi odrazu podskakuje/,uzywasz maki kukurydzianej?jesz smakowe serki czy jogurty?

Moze sprobuj mniej solic.Ciezko co kolwiek doradzic.Ale trzymam za ciebie kciuki,zeby waga leciala tylko w dol :D

1. jestem po :grin:

2. nie jem dużo słonego, a raczej mało :D

3. korniszony, kiszonki sporadycznie, a śledzi nigdy w życiu :)

4. jeszcze mi sie nie zdazyło jej używać choć kupiłam i mam ochotę na naleśniki :)

5. czasami zjem jogurt light smakowy lub wypiję maślankę smakową :)

chyba ciężki ze mnie przypadek!

Może ta waga ma iść tak wolno. Chociaż widzę, ze ty zaczęłaś dietę 3 dni później niż ja i zgubiłaś już 5 kg.

nie wiem co mam o tym myśleć!

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdislawa to nie jest tak ,na tej dijecie zrzucilam 1,5 kg z czego 1,3 w fazie uderzeniowej.potem przy wazywkach kilogram mi wrucil i spadl dopero przy proteinach.Teraz mam 4 dzien protein i waga jakos nie zabardzo chce mi spadac.Ale to pewnie dla tego ze przedwczoraj zjadlam z 5 korniszonow,a wczoraj poszalalam za bardzo ze sledziami/ostatnio mam ciagla ochote na sledzie,najchetniej nie jadla bym nic innego/

A 4 kg zrzucilam na  poprzedniej diecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

W E S O Ł Y C H

Ś W I Ą T

(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

..........♥♥♥♥♥♥

......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

....000000000000000

..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥

.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

....000000000000000

.....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

\\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\///...\\///

\\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////

.\\//..(▒)(▒)..\\\////..\\//(▒)(▒)..\\//

.\\//(▒)(█)(▒)...\\//....(▒)(█)(▒).\/

\\\///.(▒)(▒)..\\\//////....(▒)(▒)..\\/

…..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///…

\\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////

♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●•

•●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●•

♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥

Wielkanoc pachnie wiosną...

to pora tak radosna

pełna pisanek kolorowych

i prezentów zajączkowych.

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego,

a przy tym wszystkim stołu bogatego,

mokrego dyngusa, smacznego jajka

i niech te święta będą jak bajka.

Wszystkim Proteinkom Wesołych Świąt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat Wielkiej Nocy Proteinki!:grin:

zuziaczku_ja np stosuje krem na cellulit z serii AA,smaruje tym uda. do tego cwicze troche na stepperku,a dzis bylam na 5km spacerze po "gorach";-)mieszkam na bardzo gorzystym terenie:) jesli chodzi o papierosy to nie wiem bo nie pale.pozdrawiam wszystkie laseczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świat Wielkanocnych!!

Dla mnie są wesołe, bo wprawdzie wczoraj rozmyślałam nad tym, że inne Proteinki, które są krócej ode mnie na diecie, więcej schudły, ale u mnie do przodu i dziś jest całe 12kg mniej niż 17 stycznia :grin:

17.01.09 – 107kg 

24.01.09 - 103kg - -4kg

30.01.09 – 103kg – 0kg

07.02.09 – 102kg - -1kg

14.02.09 –101kg – -1kg

21.02.09 – 99,5kg - -1,5kg

28.02.09 – 99kg - -0,5kg

07.03. 09 – 98kg - -1kg

14.03.09 – 97,5kg - -0,5kg

21.03.09 – 96,5kg - -1kg

28.03.09 – 96kg - -0,5kg

04.04.09 – 97kg - +1kg

11.04.09 – 95kg - -2kg

waga mniej o 12kg

w pępku 12cm

pod biustem 10cm

biodra 9cm

udo 3cm

biceps 2cm

łydka 2m

Dobrego humoru życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, zapisałam sie juz do klasy proteinek:), i po świetach zaczynam odchudzanie.Tylko bardzo prosze moze ktos wklei mi na maila pare przykladow jadlospisu zanim kupie ksiazke. Zycze wszystkim wesolych świat:)

Witam Bogi!

Ale Ty masz nazwisko,a raczej miałaś ...zresztą i jedno i drugie jest znane... :grin:

Nie mam czasu szukać jadłospisów,są na poprzednich stronach...dziewczyny czasem piszą co jadły.Ale musisz kupić jogurty naturalne 0%,serki homogenizowane 0%,ser twarogowy 0%,makrele wędzone,rybę,piersi z kurczaka,serek wiejski light,tuńczyka w sosie własnym lub w wodzie,otręby pszenne i owsiane,duuużo wody mineralnej...to chyba tyle...

Jogurty i serki możesz jeść trochę tłuściejsze,np.3% jeśli nie dostaniesz nigdzie 0%.

Życzę powodzenia i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.