Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zdzisława ja miałam dokładnie tak jak ty, zrzuciłam ponad 4 kg w fazie uderzeniowej a potem kompletnie nic mi waga nie spadała, a nawet o zgrozo wzrosła o 500 g

Dopiero dzisiaj po prawie dwóch tygodniach zaczęła spadać. Przeczytałam gdzieś na innym forum wypowiedź jednej z dziewczyn, pisała ona, że powinnyśmy jeść około 1000 kalorii ponieważ przy mniejszej ilości metabolizm jest wolniejszy, nie wiem ile w tym prawdy ale jak w przybliżeniu podliczyłam ilość kalorii w zjadanych przeze mnie produktach to wyszło mi około 600- 700 przy czym wcale nie byłam głodna.Teraz staram się dojeść wieczorem tyle by wyszło około 1000 no i za waszą radą piję morze zimnej zielonej herbaty.Najważniejsze,że waga w końcu ruszyła, bo o mało co nie zaczęłam wątpić.Myślę,że u Ciebie też w końcu zacznie spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już się ze wszystkim uporałam,wszystko ugotowane,jajeczka poświęcone,ciasta upieczone...czas na odpoczynek...uff ,ale się nabiegałam po kuchni  :D Zrobiłam sporo protalowego żarełka...gołąbki,sałatkę z surimi,2 rodzaje jajek faszerowanych,roladki z szyneczki drobiowej w galarecie,galaretkę warzywno-drobiową,kiełbasę serową z warzywami,zraziki z wołowinki,śledziki marynowane...a słodkości-sernik z marchewką i roladę z budyniem  :) Święta nie są takie straszne...bedę miała co jeść  :grin:  

Jeszcze raz wszystkim Kochanym Proteinkom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko ho ho ile dan,szacuneczek :grin: jakie skladniki dalas do tej salatki?

Ja sobie upieklam czekoladowy biszkopt z kremem jogurtowym.No i stwierdzilam ze na przyszlosc make przenna mam w wielkim powazaniu,teraz bede piekla ciasta z kukurydziana zamiast zwyklej.Taki ogromny mi wyszedl ten biszkopt z 5 jaj,puszysty,lekki,sprezyst,wilgotnyy i wogule...nie wiem tylko jaki w smaku,bo dzis mam ostatni dzien protein wiec nie probowalam.Mialam robic jeszcze sernik i rolade ale chyba odpuszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisława ja miałam dokładnie tak jak ty, zrzuciłam ponad 4 kg w fazie uderzeniowej a potem kompletnie nic mi waga nie spadała, a nawet o zgrozo wzrosła o 500 g

Dopiero dzisiaj po prawie dwóch tygodniach zaczęła spadać. Przeczytałam gdzieś na innym forum wypowiedź jednej z dziewczyn, pisała ona, że powinnyśmy jeść około 1000 kalorii ponieważ przy mniejszej ilości metabolizm jest wolniejszy, nie wiem ile w tym prawdy ale jak w przybliżeniu podliczyłam ilość kalorii w zjadanych przeze mnie produktach to wyszło mi około 600- 700 przy czym wcale nie byłam głodna.Teraz staram się dojeść wieczorem tyle by wyszło około 1000 no i za waszą radą piję morze zimnej zielonej herbaty.Najważniejsze,że waga w końcu ruszyła, bo o mało co nie zaczęłam wątpić.Myślę,że u Ciebie też w końcu zacznie spadać.

no i chyba się zaczęła ruszać :grin: dzisiaj 68,6 :D))

Dziękuję za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko ho ho ile dan,szacuneczek :grin: jakie skladniki dalas do tej salatki?

Do sałatki dałam surimi  :D ,pomidorek,ogórek,rzodkiewkę,szczypiorek,pekinkę,koperek i polałam to zamiast majonezu jogurtem naturalnym,oczywiście pieprz i sól... :) Wyszła pyszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki,jak mi głupio jak czytam Wasze posty :grin: ,że tyle protalowego żarełka sobie przygotowałyście na Świeta,a ja nic i już kilka razy zgrzeszyłam a dopiero jutro zacznę tak bardziej.Za karę po sałatce rozbolał mnie żołądek.Dobrze,że to tylko 2 dni jeszcze,a potem koniec i wracam potulnie na łono Ducana :D Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,jak sobie radzicie z tym dobrym żarełkiem świątecznym?ja się jakoś trzymam,skubnęłam troszkę serniczka-wyszedł mi nadzwyczajnie,jeszcze nigdy nie udał mi się tak jak teraz,gdy nie mogę go jeść!!!na obiad zjadłam tylko pieczonego w piekarniku fileta z indyka z sałatą lodową i pomidorem,mimo pytań rodzinki czemu nie jem zupy i śląskich klusek.Ale cieszę się,że czuję się lżejsza i szczuplejsza!pozdrawiam Was kochane proteinki -trzymajmy się!!! bo jeszcze tort czeka i mazurki i inne specjały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nieprzyzwoicie objadłam sie i sernikiem i mazurkami nieprotalowymi, resztę wszystko mam protalowe, jutro już nie jem i biorę Was na Świadków, inaczej bym zjadła (w tej kwestii zgrabnie mogę oszukać nawet siebie). Wagę obniżam napasku znowu, choć wiem, że dzisiejszy dzień jąZMIENI, nieszkodzi. Czy zauważyłyście, że jak osiągnie się daną wagę, to przez kilka dni jeszcze się wacha w górę, ale ja np. uznaję, że ją osiągnęłam, potem naraz jest znów niżej. Dziś zaraziłam dwie osoby protalem, zaczną po Świętach. Na jutro mokrego Śmigusa-Dyngusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalowe kobitki!

Wesołych Świąt!!!!

Po długim czasie witam Was z całego serca. Widzę (czytam) że trzymacie się dzielnie no może z wyjątkiem świąt. Ja także dziś grzeszyłam ale jutro już szlaban na zakazane jedzenie.

Śliweczko! jestem pełna podziwu dla Ciebie. Zajmujesz się dziećmi, gotujesz same czasochłonne smakołyki, no i cały czas "prowadzisz" forum :D . Ja nie mam cierpliwości do kuchni. na święta tylko sernik dietetyczny i babka kupiona w lidlu, mężowi nic nie upiekłam i nic nie przygotowałam więc w te święta jesteśmy wszyscy na przymusowej diecie.

Zuziaczek! odpowiedź na trzecie pytanie:

Palenie rzuciłam 6 grudnia a dietę rozpoczęłam 2 Lutego.

Już kiedyś rzucałam palenie i wtedy przytyłam 13 kilo, teraz zdążyłam tylko 5 kg bo wprowadziłam dietę. niby schudłam 6 kilo ale patrząc na to ile bym jeszcze przytyła to schudłam o wiele więcej.

Zdzislawa1234! Ja zaczęłam dietę 2 lutego czyli półtora miesiąca szybciej niż Ty i jesteśmy w tym samym miejscu wagowym. Nie chudnę tak szybko jak bym chciała.

19 marca ważyłam 69,7 ale już 21 marca 68,8 - 22 marca - 69,7 :grin: (nie grzeszyłam!!!) dopiero 4 kwietnia waga zeszła poniżej 69 (68,9) dzisiaj jest taka jak na pasku ale na pewno pójdzie w górę. Już się do tego przyzwyczaiłam (ważę się codziennie z małymi wyjątkami) i nie denerwuję się, widocznie tak ma przebiegać ta dieta u mnie.

Od paru dni nie przestrzegam jej tak jak powinnam i najprawdopodobniej nie będę mogła, bo okazało się, że nie mogę być na diecie bogatej w błonnik i mleko (prawie się wykończyłam). Wszelkie przyprawy są dla mojego organizmu zabójcze. Myślałam o odstąpieniu od tej diety ale na razie ją modyfikuję i zobaczę, jeśli będę chudła (nawet bardzo wolno) to będę ją ciągnęła, jeśli okaże się że waga będzie stała w miejscu dłużej niż miesiąc to zrezygnuję.

Pozdrowienia dla nowych protalowiczek!

PS. TINA10 super fotka :) rozwesela

Ostatnia szansa Brawo!!!! u mnie z centymetrami jest o wiele gorzej dlatego tak lubię się ważyć.

Do zobaczenia za.....

może teraz będę miała więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koleżanki w Lany Poniedziałek!!!

Wczoraj oczywiście zgrzeszyłam,mimo żarełka protalowego  :) Zjadłam 2 kawałeczki ciasta...i białą kiełbaskę  :-( Dzisiaj już koniec z podjadaniem  :) Szkoda tych straconych kilogramów,trzeba ciągnąć dalej to co się zaczęło...czyli od dzisiaj jem tylko protalowe jedzonko  :grin:  

Dziękuję Benek za miłe słowa...muszę sobie radzić  :)  

Co do palenia ,to naszczęście mam to już za sobą...paliłam ponad paczkę papierochów dziennie...rzuciłam palenie 4 czy 5 lat temu (już straciłam rachubę  :D )Od tego czasu sporo wagi narosło...oj tyło się tyło  :-( Zamiast papierosa żarełko się jadło i skończyło się to wagą 140 kg!

Pozdrawiam Świątecznie i mokrego Dyngusa życzę (ja oblałam całą rodzinkę i mi też się już oberwało  :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... własnie się zapisałam do diety protal, od jutra zaczynam.. nie wiem tylko jak zrobic taki wykres z aktualna waga i wagą docelową...czy moge prosic kogos o pomoc?

no to witaj w klubie bo ja tez od jutra zaczynam:) a duzo masz do zrzucenia?? bo ja jakies...hm 15 kilosków:)

Dok1.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.