Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jogurtów to ja kupuję zott jogobella light,jovi 0%,campina 0%.A serki np.serek turek naturalny 3% tłuszczu i w tesco są też 3% firmy...tesco  :grin: Jest też jogurt bałkański light i danon w malutkich kubeczkach bez cukru.Ale są też inne ,zależy od sklepu.Dziewczyny pisały że w lidlu jest dużo jogurtów i serków light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was wszystkie. obserwuję te forum kilka dni, wczoraj zalogowałam się, dziś odważyłam do was napisać wcześniej robiąc zakupy......więc nie ma już odwrotu, od jutra startuję! mam 38 lat, 2 synów w wieku 15 lat i 10 miesięcy. w jednej i drugiej ciąży bardzo przytyłam (po 20 kg) i ciężko je niestety tracę. po pierwszej ciąży było łatwiej, teraz stanowczo trudniej, ale DAM RADĘ! zmotywowałyście mnie totalnie! trzymam kciuki za Was i za siebie, jestem pełna optymizmu!

acha! mam nadzieje,że nie przeszkadza Wam fakt,że mieszkam w "znienawidzonej" Ostrowi :D tej od serków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH!!!

Jestem znowu na warzywkach. Dlatego wczoraj skusiłam się

na naleśniki z mąki kukurydzianej z chudym serkiem. Ale usmażyłam

je na oleju, bo bałam się, że się przyczepią. A w końcu i tak się

przyczepiły :grin: że trzeba było je zeskrobywać. Mowy nie było

o normalnym ich przerzuceniu. Nie wiem dlaczego. A na tej beztłuszczowej

patelni bałabym się je robić - jakby tak na niej miały przywrzeć

- to chyba trzebaby nową kupować... Macie jakiś pomysł.

Miłego dnia - już tylko 3 dni do weekendu HURA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki

wracam na dietę po dwóch tygodniach laby o zgrozo cięższa o kilogram :D W Święta to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zjeść coś protalowego. A wczoraj wszystkie sklepy w mieście świeciły pustkami, więc nie było co kupić. No ale dość już. Dawno miałam osiągnąć cel, ale przez te grzeszki nie mogłam się zmobilizować na nowo. Trzymajcie za mnie kciuki, jak ja za Was. Mam nadzieję że tym razem się uda.

Śliweczko jestem pod wrażeniem Twojego tempa :grin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Margot,witajcie wszystkie zaczynające dietę i wszystkie już chudnące Proteinki!!!

Margot,Bogi,Zuziaczek,trzymam kciuki za udany start!

Marudo,ja smażę naleśniki na teflonie i nie przywierają do patelni.A jeśli masz obawy to posmaruj teflon odrobiną oleju.

Magdalenko,trzymam kciuki!!!

A u mnie normalka...narazie kawka ,a potem "owsianka" z otrębów...Waga spadła od wczoraj o 100g i jak tu się nie cieszyć  :grin:

Pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki, zaczęło się...na śniadanko jogurcik z otrębami i czerwona herbatka. Nie wiem jak sobie w szkole poradze z menu bo długi dzień przede mną ale mam nadzieje że coś wymysle.

buziaki

To pięknie, że się zdecydowałaś :grin:

Gratuluję i powodzenia !!!

Co do jedzonka - to napewno dasz radę - gorzej myślę, że z piciem...

Ja co chwilę biegam do ubikacji - ale na szczęście pracuję - więc

nie mam większego kłopotu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej protalowe dziewczynki.

Jak to fajnie jest ujrzeć Was znów na forum po świętach ....i widzę, że nie byłam sama w tym grzeszeniu świątecznym. Ale dziś się zważyłam i mam wagę sprzed świąt ale jeszcze nie tą najniższą co na suwaczku. Wczoraj jeszcze sie skusiłam na kawałek ciasta ale od dziś już koniec. Na śniadanko było jajeczka na twardo (2 szt) i serek wiejski Piątnicy 3%, do picia kawa, czerwona herbatka i już 2 szklanki zimnej zielonej herbatki. Trzymam za Was kciuki.....pozdrawiam nowe członkinie naszego grona i również stałych bywalców....(jak to wszystko ładnie zabrzmiało)

Pozdrawiam jeszcze raz. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wracam po świętach o ....cieższa, ale nic to- fajne święta byly- czułam sie jak na jedzeniowych wakacjach- a teraz mam podwójna motywacje do dalszego odchudzania. Śliweczko normalnie........szok. Dzielna kobieto...nic Cię nie skusi- musze sie zapatrzyc w Ciebie.

Witam nowe odchudzaczki proteinowe- fajnie , że jesteście i że jest nas coraz więcej...Razem damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i dziękuję za miłe przyjęcie. jestem zachwycona (może za parę tyg. zmienię zdanie z powodu monotonii produktów) ponieważ mam pełny brzuszek i nie muszę się głodzić- zjadlam jogurt naturalny z otrębami owsianymi, jajko na twardo, wypiłam czerwoną herbatę a teraz popijam kawkę. Jak mój kochany Olafek pójdzie spać biorę sie za chlebek, bo nie zjem wędliny bez chleba....stare nawyki żywieniowe... kiedyś na forum dzika pisała o tym,że robi chlebek z drożdżami w proszku. moja prośba jest taka. moze któraś z Was dziewczynki pamięta ile tych drożdży potrzeba i czy modyfikowała jakoś przepis dukana? nie mam doświadczenia, ale mam duzo czasu i chęci więc postaram sie nadrobić zaległości i zgłębić arkana tej diety...ale narazie bez książki. pozdrawiam jeszcze raz i czekam na odpowiedź :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wracam po świętach o ....cieższa, ale nic to- fajne święta byly- czułam sie jak na jedzeniowych wakacjach- a teraz mam podwójna motywacje do dalszego odchudzania. Śliweczko normalnie........szok. Dzielna kobieto...nic Cię nie skusi- musze sie zapatrzyc w Ciebie.

Witam nowe odchudzaczki proteinowe- fajnie , że jesteście i że jest nas coraz więcej...Razem damy radę.

a u mnie w lodówce na pokuszenie stoją ciasta...greckie mniam, mniam... usta adama i 3bit :grin:??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.