Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Protalki,jak fajnie,że można tu zajrzeć i pogadać z Wami!!!

Witam dziewczyny,które zaczynają,z czasem przekonacie się,że jest to inna niż wszystkie diety,bo nigdy nie jest się głodnym, a waga spada.Ja nie bardzo mogłam uwierzyć,że to działa,ale wyniki dziewczyn i skromnie mój /muszę zmienić paseczek tylko nie umiem i muszę poprosić syna/-5kg i spada dalej mimo,ze podjadłam trochę ciast w święta-ale wiecie co miałam mazurka marcepanowego i serniczka i tort,ale nie smakowały mi tak jak kiedyś -takie mdłe ,paskudne-nie warto próbować!!!

Teraz wolę konkrety i nigdy nie jestem głodna,uwielbiam chlebek Ducana,piekę w mikrofalówce 4minuty i jestem zadowolona, że zawsze na śniadanie mam bułeczkę.

Pozdrawiam wszystkie wspaniałe dziewczyny!!!Jesteśmy super!!! :grin: :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH!!!

Jestem znowu na warzywkach. Dlatego wczoraj skusiłam się

na naleśniki z mąki kukurydzianej z chudym serkiem. Ale usmażyłam

je na oleju, bo bałam się, że się przyczepią. A w końcu i tak się

przyczepiły :grin: że trzeba było je zeskrobywać. Mowy nie było

o normalnym ich przerzuceniu. Nie wiem dlaczego. A na tej beztłuszczowej

patelni bałabym się je robić - jakby tak na niej miały przywrzeć

- to chyba trzebaby nową kupować... Macie jakiś pomysł.

Miłego dnia - już tylko 3 dni do weekendu HURA!!!

miałam ten sam problem, wpadłam na pomysł smażenia z tego ciasta małych płaskich racuszków, odwracanych już łatwo packą, też pyszne, trudniej coś w nie zawinąć, ale może dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam ten sam problem, wpadłam na pomysł smażenia z tego ciasta małych płaskich racuszków, odwracanych już łatwo packą, też pyszne, trudniej coś w nie zawinąć, ale może dobrze

:) Masz rację!!!

Ja potem też już tylko połowę patelni zalewałam ciastem i jakoś łatwiej dało

się ZESKROBAĆ.. Może nie smakuje jak prawdziwy naleśnik - ale i tak jest dobre.

A dzisiaj w pracy mamy impreze pożegnania (i jakby nie było przywitania) emerytów

- no bo jeszcze trochę popracują :grin:

Tyle, że podobno zamówili jakiś OBIAD!!! Głupio tak będzie jakbym tego nie zjadła...

Więc może dzisiaj sobie zrobię święta :) bo w te kilka dni temu obiadki jadłam

jak najbardziej Dukanowe.. Może nie zaszkodzi. Choć waga tak ładnie mi dzisiaj

spadła mimo tego, że na warzywkach jestem - i trochę będzie mi żal jak znowu

podskoczy... Hmmmm.... :D??:

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!!!

Jakoś tu dzisiaj cichutko...Tylko Maruda od rana jest aktywna...a reszta śpi?  :)

Ciekawa jestem jak minął pierwszy dzień diety naszym nowym Proteinkom?!

Zapraszam na kawkę  :D z mleczkiem...prosto od krówki  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypiłam wczoraj 3 piwa ;( masakra

waga cały czas stoi i piwo mi nie pomaga. Zróbcie coś ze mną!!!

No piwo napewno wagi nie ruszy,a nawet może ją podnieść...Pij herbatę zieloną ,zimną z lodówki,litr albo nawet wiecej dziennie,mi pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliweczko, jak ja bardzo się cieszę! do tego, jak się odżywiałam brakowało mi metody i jakichkolwiek podstaw dot. żywienia. tak sądzę, bo jak nie myśleć inaczej skoro do tej pory stosowałam regułę niełączenia i niejedzenia po 18 i waga nawet nie drgnęła!!!! i do tego naprawdę mało jadlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

Ja też już piję zieloną herbatkę zimną z lodówki, którą biorę ze sobą do pracy ok 1,5 litra i ją wypijam poza tym rano w domu kubek gorącej zielonej herbatki i wieczorem również w międzyczasie 1-2 kubki herbaty czerwonej gorącej. Tak już zaczęłam pić przed świętami (bo waga stała 2 tyg. w miejscu) w święta zrobiłam przerwę i od wtorku na nowo piję ale jak na razie waga nadal stoi. Także nie wiem kiedy będzie efekt picia tej herbaty ale jestem cierpliwa tylko to mnie już wkurza gdy nie lecę w dół :grin:

Śliweczko jestem pod wielkim wrażeniem jak Ty szybko chudniesz!!! Wiem, że im większa waga to szybciej sie chudnie ale co dzień pół kilograma?! JA TEŻ TAK CHCĘ!

Pozdrawiam wszystkie. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie pro po surimi.Duzo tego jecie?

Bo jak patrze sklad to tego mieska rybek jest tam 30% a reszta to skrobia(m.innymi przenna),cukier i chemia.

Wegli maja 2 razy tyle co bialka...czy aby na pewno mozemy je jesc?! moze te francuzkie sa inne?

ponawiam pytanie,Śliweczko może ty jako ekspert coś wiesz na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.