Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Milenka glowa do gory! Ja tez mam momenty zwatpienia znowu, a beznadziejna pogoda za oknem nie pomaga...i codziennie sobie mowie tak: jak jutro sie obudze i wejde na wage i nie bedzie zadnych zmian, to do cholery nalezy mi sie jakies pocieszenie...ale konczy sie na tym ze mimo ze waga stoi to sobie mysle 'tak daleko juz zaszlas i teraz chcesz to marnowac'...to jest wojna psychologiczna Milenko! Ty kontra twoje cialo- no a kto tu jest w koncu szefem? :D

...no ba :) Szefuncio to JA! haha

Również dziękuję za pocieszenie Kochane jesteście wszystkie!

Buziolki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio piję herbatę o smaku opuncji.Z jaśminem nie próbowałam,muszę poszukać :D Ale ogólnie wolę czystą,bez smaków.

Buziolki :*

Jeżeli chodzi o jaśmin to jest średnia, ostatnio popijałam z żurawiną mmmm jaka pyszna polecam :) :) :D

A jak myślisz czy takie dodatki do zielonki moga wpływać jakoś negatywnie hę?!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz w temacie herbat- pije ktos herbaty owocowe? ja pilam przez jakis czas, ale gdzies pozniej wyczytalam ze lepiej nie i przestalam. Co prawda na opakowaniu jest napisane ze nie ma zadnych kalorii..ale to w koncu jakies suszone owoce..wiec nie wiem co o tym myslec :D

Bagi nie mam pojęcia nigdy nie piłam, ponieważ wychodziłam z założenia że jednak to są owoce a w początkowym etapie są zabronione.

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz w temacie herbat- pije ktos herbaty owocowe? ja pilam przez jakis czas, ale gdzies pozniej wyczytalam ze lepiej nie i przestalam. Co prawda na opakowaniu jest napisane ze nie ma zadnych kalorii..ale to w koncu jakies suszone owoce..wiec nie wiem co o tym myslec :)

Ja piję różę z maliną,od początku diety ją popijam,kubeczek dziennie i nic się nie dzieje strasznego.Jakoś nie mogę przełknąć tej wody mineralnej więc piję herbatę zieloną,czerwoną,owocową,colę light,wodę mineralną gazowaną  i kawkę z mleczkiem.Razem wszystkiego coś ponad 3 litry  :D

Milenko,myślę że nie ma większego znaczenia to czy herbata zielona ma smak jaśminu ,opuncji lub jakiś jeszcze inny,to chyba nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagi odnośnie herbatek owocowych nic nie znalazłam tylko coś takiego o napojach:

"jeśli niechętnie sięgacie po napoje zimne, powinnyście wiedzieć,że kawa, herbata i każdy napar ziołowy są równie wartościowe jak woda, więc każda wypita filiżanka wlicza się do półtora litra płynów,które powinnyśmy wypić."

Ale dziewczyna na na innym portalu napisała:

Cyt:

"Co do herbat owocowych ja zaliczam je do naparów ziołowych... Piję sagę owocową jej głównym składnikiem jest dzika róża i hibiskus (jak dla mnie zbyt węglowodanowe toto nie jest) a prawdziwych owoców jak się przyjrzeć jest ok 1% plus aromaty... Jest jeszcze maltitol czy jakoś tak (nie mam pod ręką opakowania), ale też znikoma ilość sądzę. Także tego się nie wyprę, ale pijam ok 3 kubków dziennie, w pracy a w domu litrami zielona.herbata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilam jeszcze raz opakowanie herbaty owocowej i zawiera 0.3mg wegli na 100g, czyli 2kcal. Chyba jednak odstawie, bo tak jak Sliweczka pije duzo herbaty, a wlasciwie to zlopam :D

A z ta zielona herbata to wychodzi zeby ja zaparzac woda 12min po zagotowaniu bo wtedy jej temp. wynosi 75 stopni. Ehm..sproboje, zobaczymy co sie bedzie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na dietowaniu już 2 miesiące(z krótką 2 dniową świąteczną przerwą :D ) a zawsze czegoś ciekawego mogę się dowiedzieć od Was.Też zacznę pić zieloną herbatę[ może coś ruszy po tym zastoju(a nawet zwyżce).Dzisiaj zaczęłam proteiny ,zważę się po zakończeniu i zobaczę.Pozdrawiam,trzymajcie się cieplutko71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na dietowaniu już 2 miesiące(z krótką 2 dniową świąteczną przerwą :) ) a zawsze czegoś ciekawego mogę się dowiedzieć od Was.Też zacznę pić zieloną herbatę[ może coś ruszy po tym zastoju(a nawet zwyżce).Dzisiaj zaczęłam proteiny ,zważę się po zakończeniu i zobaczę.Pozdrawiam,trzymajcie się cieplutko

Witaj Mallinko!

Hehehe,ja też własnie się dowiedziałam ciekawej rzeczy...że istnieje coś takiego jak zielona herbata w tabletkach  :) Ło matko,czego to ludziska nie wymyślą  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.