Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co do dudek- to mnie sie osobiście kojarzy z jakimis podrobami, coś jak płuca, ozory coś w tym stylu  :) a tak poważnie to też pierwszy raz słysze,bo u nas też szczypiorek. chociaż młoda jestem i d...kuchenna to moge sie nie znać.

Właśnie wróciłam z zakupów i stwierdzam że warszawskie hipermarkety sa jakieś upośledzone. w moim tesco znalazłam tylko homo półtłusty (3%)

Nastrój w dniu 3. wszystkie mówicie że wam zimno a mnie tam gorąco.

Jak pokonać chęć na coś słodkiego? Myslicie że przeszłyby te "słodycze" dietetyczne?

Ja też myślałam że Oliwii chodzi o płuca wieprzowe,bo takie określenie płuc słyszałam,ale pomyślałam -płuca z serem,coś chyba nie tak  :D

Ja też kupuję w tesco od czasu do czasu ten tescowy 3 % serek homo.

A jak pokonać chęć na coś słodkiego...hmm...cola light? sernik protalowy? deser zebra? Coś sobie zrób słodkiego do jedzenia,coś z naszych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa.Dzis sie zarejestrowalam. Chcialabym zaczac diete protal.Mam do zrzucenia 23kg. Nie wiem ile dni mam przeznaczyc na faze uderzeniowa.Jesli mozecie poradzcie mi cos.Bede WAM bardzo wdzieczna.I napiszcie czy macie jakies wieksze problemy z ta dieta?? Pozdrawiam Was wszystkie

P.S Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszej grupy:) Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa.Dzis sie zarejestrowalam. Chcialabym zaczac diete protal.Mam do zrzucenia 23kg. Nie wiem ile dni mam przeznaczyc na faze uderzeniowa.Jesli mozecie poradzcie mi cos.Bede WAM bardzo wdzieczna.I napiszcie czy macie jakies wieksze problemy z ta dieta?? Pozdrawiam Was wszystkie

P.S Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszej grupy:) Dziekuje z gory

Witaj Doda!!!

Pewnie że Cię przyjmiemy do naszej grupy...im nas więcej tym lepiej,częściej ktoś tu zagląda  :D

Na fazę uderzeniową radziłabym przeznaczyć 6-7 dni ,bo od 7-10 trzeba być pod kontrolą lekarza,chociaż ja nie byłam, a zastosowałam 10 dni uderzeniówki...ale ja mam o wiele więcej niż Ty do zrzucenia.

Problemów większych z dietą nie ma ,przynajmniej ja nie miałam.Na początku możesz mieć przykry zapach z ust (to toksyny) ,możesz mieć czasem zawroty głowy i może Ci być zimno...o innych dolegliwościach nic nie wiem.I pamiętaj żeby jeść otręby bo będziesz miała problemy z zaparciami.

Trzymam kciuki za udane dietowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku...pierogi z dudkami.....mniam mniam

więc uważacie,że serek homo lub wiejski 3% to nie grzech? :D bo zgrzeszyłam, oj zgrzeszyłam...

No pewnie że nie grzech!!! Dukan zezwala na produkty z zawartością do 5 % tłuszczu,więc spokojnie możemy jeść serek wiejski 3% i serek homo 3%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że nie grzech!!! Dukan zezwala na produkty z zawartością do 5 % tłuszczu,więc spokojnie możemy jeść serek wiejski 3% i serek homo 3%.

gdyby się dało uściskałabym Cię śliweczko!!!! z nieba mi spadłaś, uwielbiam serek wiejski, a ten light ma 3%. dziś poszło mi stanowczo lepiej z dietką, bo chlebek wg Twojego przepisu wyszedł o niebo lepszy. dzięks jak mówi mój starszy syn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa.Dzis sie zarejestrowalam...

Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszej grupy:) Dziekuje z gory

Wszyscy są tu mile widziani!!! A co do uderzeniówki to chyba raczej zależy

od tego jak będziesz się czuć w czasie trwania diety. Najlepiej niby jest 5 dni,

które mogą się przeciągnąć do 10 - ale wtedy raczej już pod kontrolą lekarza.

Dużo dziewczyn tutaj w tej pierwszej części diety traciła ładnie kilogramy,

ale ja jestem przykładem, że nie zawsze tak jest.. :) Ale średnio tracę kilogram

na tydzień. Ale i tak się ciesze :D

Powodzenia Ci życzę - no i pamiętaj o piciu dużej ilości płynów.

m_a_r_g_o_t

Prawie 6 tygodni jestem na diecie, ale jeszcze nie udało mi się w sklepie

natknąć na coś w 100% - 0%. Zawsze coś tam po przecinku jest.. :)

Chyba do złych sklepów chodzę..

W książce Dukana wyczytałam, albo nie pamiętam gdzie..., że do 3%

albo do 5% zawartego tłuszczu w jakimś produkcie można spokojnie jeść.

Choć szczerze mówiąc czekałam aż mama i siostra przejdą tą dietę

i dopiero jak zobaczyłam ich efekty to się zdecydowałam i w sumie

to jem to co one jadły. Więc może nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kolejne pytanko mam- wyrzucicie mnie chyba za te pytania wszystkie  :D  

Czy tego kurczaka w tych torebkach co to go reklamuja to ja moge w uderzeniówce skubnąć? bo tam niby że on jest z papryką i ziołami. 

Śliweczko fajnie że podobne skojarzenia miałysmy bo juz sie bałam że na debila wyjde...dziękuję za wskazówki, co ja bym bez Ciebie kochana zrobiła. Jutro się do chlebka przymierzę, ale troche mnie to przeraża bo ja z kuchnia to niewiele mam wspólnego.

Doda witam wśród nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m_a_r_g_o_t

Prawie 6 tygodni jestem na diecie, ale jeszcze nie udało mi się w sklepie

natknąć na coś w 100% - 0%. Zawsze coś tam po przecinku jest.. :D

Chyba do złych sklepów chodzę..

W książce Dukana wyczytałam, albo nie pamiętam gdzie..., że do 3%

albo do 5% zawartego tłuszczu w jakimś produkcie można spokojnie jeść.

Choć szczerze mówiąc czekałam aż mama i siostra przejdą tą dietę

i dopiero jak zobaczyłam ich efekty to się zdecydowałam i w sumie

to jem to co one jadły. Więc może nie jest tak źle.

[/quote/]

na innym forum wyczytałam ,że 3% serek to grzech, a tu śliweczka kochana ukoiła moje wyrzuty sumienia :) 0,0% procentowe znalazlam tylko mleko...bleeee a fuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dudki :D sorry ze taki spozniony zaplon ale dopiero teraz przeczytalam :)

pocieszne!

Ja jem nabial 0%, bo jak dla mnie czy 5%,czy 3 czy 0 to i tak samo smakuje

Doda777- ja bym zrobila 7 dni uderzeniowki bo masz wiecej niz 20kg do zrzucenia. Ale to tylko moja opinia

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ :)

Sliweczko dziekuje za rade. Mysle,ze zaczne faze uderzeniowa 7dni.A pozniej w II fazie zastosuje 5/5. Dziekuje jeszcze raz

Maruda jest mi bardzo milo,ze przyjmujecie mnie do waszego grona:)

Zuziaczek Tobie rowniez dziekuje za mile przyjecie :D

Diete zaczne od poniedzialku. Musze zaopatrzyc sie we wszystkie produkty bialkowe, jakie bede jesc w przyszlym tygodniu. Poniewaz nie czytalam ksiazki mam pytanie do Was?? Czy wolno uzywac olej z oliwek??

Powiedzcie mi jaka ilosc tluszczu jest dozwolona na dzien. Bo w sumie tak sobie mysle,ze jak mam szynke dorbiowa ktora ma w 100g 2g tluszczu. Jesli zjem 200g to jest juz 4g. A nie licze innych produktow bialkowych , ktore maja tluszcz. w ciagu dnia ile mozna sobie pozwolic na tluszczyk?

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.