Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana jesteś TINO za słowa pocieszenia i fakt powinnam się cieszyć bo wreszcie od wtorku ruszyło 2,6 kg ale tak głupio zawisłam między rozmiarami że to mnie zdołowało.Miałam kupić spodnie 44 wisiały jak na kołku a 42 nie dopięłam,dziwne 43 nie produkują?muszę uzbroić się w cierpliwość i chudnąć dalej.

Mnie głowa nie boli,ale jak pisałam szybciej piję żeń-szeń,spróbuj na pewno Ci nie zaszkodzi jest on na wzmocnienie,kosztuje tylko 8 zł.

DODA nie wiem jak to jest z innymi ale ja jak zaczęłam dietę to jadłam nawet o 22 ,cały czas byłam głodna teraz jestem 2,5 miesiąca i naprawdę mało jem a nasze produkty są nisko kaloryczne więc troszkę ich trzeba na 1000 kalorii,no zależy co kto je, bo ja jeszcze siedzę w nabiale.Więc za radą DAM RADĘ dorzucam do 1000 i w moim przypadku podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczynki,na chwilę odeszłam a tu znowu tyle postów  :D

Oliwio,głowa do góry!Schudniesz wszędzie...ja na początku straciłam część biustu  :D ,zrobiły mi się kłapciaki  :D ,potem zgubiłam brzuszysko ( nie całkiem,jeszcze trochę zostało  :D ) ,następnie pupa i uda...a ręce ...nareszcie mogę je wsadzić w rękawy  :) Zawsze nosiłam rozmiar 60  :P ,a niedawno mierzyłam rozmiar 54 i był dobry!!!!Do 52 troszke brakuje...wchodzę w niego ale obciska moje "chudziutkie ciałko"  :)

Doda,oczywiście można jeść aż do nasycenia,1000 kalorii to dużo,ja teraz czasem mam problem żeby dociągnąć do tysiąca.

Dam Radę,ja tez czytam kilka for czy forów (jak kto woli  :D )ale udzielam sie tylko na tym jednym,próbowałam na innym forum ,ale mnie tam potraktowano jakbym spadła z kosmosu!Wy dziewczynki jesteście niezastąpione...Lubię być tutaj z Wami  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLiwia poprzymierzaj sobie spodnie roznych firm.Bo rozmiar rozmiarowi sie nie rowna.Jednej firmy 44 bedzie taki jak innej 42.Napewno da sie dobrac cos posredniego,pasujacego.

Maz ostatnio kupowal sobie spodnie.W jednym sklepe rozmiar 31 byl za szeroki w pasie,a w innym kupil R 32 i sa w sam raz.

Ja do tej pory musze zjesc przed snem,albo przynajmniej szklanke kefiru wypic czy goracego mleka bo inaczej nie zasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A!!! Zapomniałam napisać że ten serek z sodą co go wkleiłam w przepisy...ten a'la topiony jest rewelacyjny.Dzisiaj robiłam go znowu i dodałam jaja...aaaallllllllleeeeeee pycha  :D z bułeczką a'la grahamka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie musze sprobowac ten serek.Caly czas planuje planuje i zapominam.

A ja sobie dzis lody zrobilam,teraz sie mroza.Jeszcze nie wiem co z tego bedzie.

Ubilam na parze zoltka z slodzikiem ze stevii(wczoraj mi przyszla z sklepu wysylkowego,proszek do deserow i wypiekow) i dolalam do tego malym stromyczkiem cieple mleko,aromat smietankowy,ubilam,ostudzilam i teraz sie mrozi.A z bialek upieklam male beziki.Jeszcze sa w piekarniku,bo chce by byly takie mocno dosuszone.Zjem se z tymi lodami(o ile beda zjadliwe).Jak czlowiek siedzi 24 h w domu to wymysla takie glupoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczeta zaszalałam  :D  mianowicie zrobiłam sobie tego kurczaka z torebki tylko zamiast udek dałam filet pokrojony. Do tego zrobiłam sobie chlebek...tzn to miał być chlebek ale nie wiem coś mi sie zdaje że nie wyszedł. mogłabym prosić o opis jakon faktycznie powinien wyglądać? bo mi wyszedł jakiś taki mizerny i do tego cholernie twardy. Cudem mi sie go udało pokroić i robi za wafle do serka homo  :) , w tej roli sprawdza się znakomicie jednakowoż chciałbym mieć chlebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po wielu próbach udało mi się zapisać na listę oczekujących do klasy,pewnie minie następny tydzień zanim uda mi się zobaczyć wasze zdjęcia a dwa zanim potrafię umieścić swoje.Ten komputer to udręka,cały czas coś ode mnie chce a ja nie wiem o co mu chodzi?Dopiero co nauczyłam się w miarę sprawnie pisać na klawiaturze.Ale myślę że drogą błędów kiedyś do was dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ten kurczak z torebki to dobry jest. Normalnie po smażonym kurczaku to mi tak ciężko na żołądku było a po tym to sie tylko najedzona czuje. Ale najadłam sie do granic mozliwości. Tylko jakis taki wyrzut sumienia mam po tym jedzonku. Jakbym zgrzeszyła tym kurczakiem  :D

Na jutro planuje mielone z mięska wołowego, tylko zastanawiam się nad panierką. otręby się sprawdzą? a jak troche wegety do panierki dodam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już jesteście dziewczynki w klasie  :D

Oliwio,ja robię serek żółty od dawna,tylko ja mielę ser 3 razy i dodaję octu troszkę jak go miksuję z jajami.Pyszny jest,ale ostatnio już mi zbrzydł  :) Mimo to dziękuję.

Masz problemy z kompem?Ostatnio pisałaś że avast Ci się włącza z jakimś ostrzeżeniem.Ja tez miałam ten program antywirusowy ale zmieniłam na inny bo mnie denerwował. 

Zuziaczku,mój chlebek jest mięciutki i pachnący  :) Wolę ten z nie mielonych otrębów bo smakuje jak bułeczka grahamka  :D

Co do vegety to odradzam,ma bardzo dużo węglowodanów,ja jej czasem używam w fazie z warzywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. :D Skorzystalam z zaproszenia i dalaczylam do Was na nasza klase. Dziekuje za wyslane mi zaproszenia. Buziaczki

Juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne diete. Bede sie mogla z Wami dzielic moimi wzlotami i upadkami :)

Mam nadzieje,ze przyniesie rezultaty.Choc czytajac Wasze wypowiedzi, wierze,ze tak bedzie. Pozdrawiam serdecznie Protalinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.