Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dzielne kobietki :D

Można do Was dołączyć?

Dzisiaj jest mój 6 dzień uderzenioówki i 3 kg mniej, czuję się lżejsza, ale wiem, że najgorsze dopiero przede mną, bo wszystko wkoło kusi :)

Wspierajmy się nawzajem a będzie nam łatwiej to wytrwać...

Do mojego celu pozostało jeszcze 16 kg, więc daleka droga przede mną, ale wierzę że w końcu po tylu latach się uda i będe czuć się piękna i w końcu wyjdę w bikini :D

Zyczę miłej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie dziewczyny ,stałe bywalczynie i Wszystkie nowe koleżanki.Nie było mnie dwa dni i tyle miałam zaległości w czytaniu :D .Ja powoli zbliżam się do 3 fazy,też jej się trochę boję ,ale i też czekam na nią.Mam nadzieję,że nadal będę mogła przychodzić na nasze forum :) .Śliweczko,naprawdę jesteś naszą mentorką i motorem tego forum.Jestem tu 2 miesiące i cały czas mi towarzyszysz,wielkie dzięki Ci za to.Zimno dziś na Dolnym Śląsku.C71cc983519.pngieplutko pozdrawiam3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzielne kobietki :D

Można do Was dołączyć?

Dzisiaj jest mój 6 dzień uderzenioówki i 3 kg mniej, czuję się lżejsza, ale wiem, że najgorsze dopiero przede mną, bo wszystko wkoło kusi :)

Wspierajmy się nawzajem a będzie nam łatwiej to wytrwać...

Do mojego celu pozostało jeszcze 16 kg, więc daleka droga przede mną, ale wierzę że w końcu po tylu latach się uda i będe czuć się piękna i w końcu wyjdę w bikini :D

Zyczę miłej niedzieli :)

Hejka no jasne że tak!  :P :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Dziewczyny:)

Witam takze nowa kolezanke. Makiia rowniez jestem tutaj nowa.I powiem Ci,ze przyjeto mnie goraco. Czuje sie tu jak w rodzinie:))

Kazdy sluzy tu rada. Wiem,ze jak zaczne jutro bede tu miala swoj punkt doladowania. W kazdej chwili slabosci i nie tylko, wiem,ze moge liczyc na rade od naszych Kochanych dziewczat. :D

Margot widze,ze suwaczek wyszedl Ci piekny.

Sliweczko dolaczam sie do wypowiedzi Malliny. JESTES MOZGIEM TEGO postu. I dziekujemy Ci za to:)

Zuziaczek gratuluje spadku wagi:)

Magdalenka ale z Ciebie ranny ptaszek. Ja dzis wstalam po 9ej. Ponuro za oknami, wiec postanowilam polezec dluzej

Asienko wszystkiego naj, najlepszego na Nowej drodze zycia:)

Pozdrawiam bardzo serdecznie cala reszte Proteinek:) I do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE PRZYJĘCIE :P

Mam nadzieję, że wszystkie damy radę.

U nas wyszło słoneczko więc po obiadku składającym się z grillowanej piersi pójdę na spacerek nad jeziorkiem :D Trzeba nabrać na kolejny tydzień pracy połączony z siłownią, bo nie potrafię żyć bez ćwiczeń....od zawsze dużo ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 2,3 h a i tak nie potrafiłam schudnąć, tylko mi mięśnie urosły, które strasznie dużo ważą :/

Ale mam nadzieję, że w połączeniu z tą dietą bezie super :) i tak jak u Was kochane.

A teraz wcinam pyszny kefir (oczywiście 0% :D) z otrębami :)

Pozdrawiam serdecznie

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą godziną to nie tak do końca Doda. Bo ja posta pisał po ósmej, więc coś jest nie tak z godzinką na Smacznym. Nie zmienia to faktu, że moje dzieci wstają między 6 a 7 więc o lezeniu w łóżku mowy nie ma :D od rana dom wariató :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko, zazdroszę...nawet niekoniecznie rozszerzonego menu, ale wytrwałości za co Cię podziwiam. obawiam sie, że jak zaczną się truskawki polegnę, mniam, mniam....

makiia mój synek wysysa ze mnie energię potrzebną do wykonywania ćwiczeń :D a dukan chyba pisze, że gimnastyka raczej niewskazana w 1 fazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dlatego w tamtym tygodniu w 3 dzień jakoś słabo się czułam i nie przesadzałam....ale już siły wróciły, więc od jutra znowu zaczynamy się ruszać :D.

Wtedy jakoś wraca mi humor i czuję że żyję :)

weight.png

P.S. Jak zrobić żeby ten suwaczek zawsze dołączał się do wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! mallina też w 3 fazie, więc truskawki będzie jadła buuuuu....

doda szczęściaro! spać do 9 to jest marzenie "młodej" (duchem hłehłe) mamusi

dzisiejsza niedziela to katorga i proba....pierwsza próba..... jadę z familią do mamusi na obiad. ach ten rosołek z kluseczkami, te suróweczki....TRZYMAJCIE KCIUKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową Proteinkę!!! Makiia,zawsze służymy pomocą! Co do suwaczka to otwórz panel kontrolny u góry strony,z lewej strony masz edytuj sygnaturę i w okno tekstowe wklej link bbCode ze strony gdzie zrobiłas suwaczek.Zatwierdz i już!

Margot ,trzymam kciuki!

Mallinko ,Doda - dziekuję za miłe słowa.

A moja waga ciągle stoi...wciąż 119 kg i nic nie drgnie.Z tego wszystkiego skusiłam się na kupno piwa  :) ,jeszcze nie piłam ,ale się zastanawiam  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOBITKI!!!!!

wczorajszą noc spędziłam na odrabianiu zaległości w czytaniu Waszych postow, ostatnio czytałam chyba 103 strone więc miałam co nadrabiać. Cieszę się że jest nas tak wiele i miłych kobitek bo na innych forach...... uf, wyżucili mnie za to że podalam link na naszą stronę kilku osobom które pisały na temat problemów z odchudzaniem.

Kochane, w końcu będę tu częściej zaglądać, dorobiłam się laptopa z odzysku i mogę go zabierać do pracy (na nocki), nie muszę już czekać na wolne krzesło przed stacjonarnym kompem w domu.

Waga w końcu ruszyła w dół choć myślałam że po świętach to nie mam szans na spadek wagi.

Zajżałam do N/K i zastanawiam się czy nie pomyliłam KLASY bo te kobitki na tych zdjęciach wcale nie są pulchne........jakieś oszustwo czy co? a może już wszystkie tak schudłyście? tylko ja biedna sierotka na buzi uparcie księżycowata. Nie wiem, co Wy zrzucacie?

PA!!!!!!!!!

Juz na oczy nie widzę. :D

Czesc kochana! Jakze dawno Cie nie było- fajnie że wróciłas . Ja właśnie ostatnio rozpisywałam sie , ze nasze forum jak dla mnie jest najsympatyczniejsze i najmilsze. Zostan z nami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.