Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

DOBRANOC Laseczki;) ja sie nadal dietkuje ...po swiatecznych szalenstwach waga wrocila do tej z paseczka:)w koncu...dzis caly dzien w drodze,niedawno wrocilam do domku i jestem strasznie glodna! chyba cos zjem bo wlasciwie dzi to tylko maslanke wypilam i kanapeczke zjadlam(taka proteinkowa) hehe:D a w piekarniku drozdzowka...eh ten zapach mnie dobija! ale musialam upiec dla mamy..jutro przyjezdza jupi! ...na moj slub:D pozdrawiam was kochane,buziaczki

Asieńka wszystkiego naj naj.......... Mam nadzieję , że po ślubie z nas nie zrezygnujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Śliweczka, udało się :D

A od kiedy ta waga tak Ci stoi w miejscu? No na pewno nie jest to zbyt motywujące :/

Pozdrawiam

Makiia,nie jest tak strasznie,waga stoi 3 dzień więc się zabardzo nie martwię,zdarzały się dłuższe przestoje wagowe,ale zależy mi na zrzuceniu jeszcze paru kilosków do 17 maja bo komunia córci się szykuje i chciałabym wyglądać jako tako  :P Napewno stojąca waga nie motywuje,ale ja mam więcej siły i wytrwałości niż stado słoni  :D bo nareszcie zaczęłam wyglądać jak człowiek  :) i mogę kupić ciuszki z czym wcześniej miałam problem.

Dzisiaj rano wybierałam się do kościoła i wiecie co? Nie miałam co na siebie włożyć!!! Wszystko wisi i jest za szerokie,mąż patrzył na mnie z niedowierzaniem,że naprawdę chudnę w ostrym tempie i ubrania nareszcie zamiast za ciasne są za luźne!!!

I jak tu się nie cieszyć!!! Ale piwko i tak pewnie wypiję  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny piszecie cos o cwiczeniach. No wlasnie jak jest z nimi w diecie Dukana. Mozna cwiczyc?? :D

Sliweczka z tego co juz zdarzylam sie nauczyc z tej diety, to wiem,ze waga sie zatrzymuje kiedy sie je bialka i warzywa. Mowia,ze najlepiej sie wazyc w dni bialkowe:) Nie wiecz, czy to prawda.Tak wyczytalam.

Margot ja wlasnie ostatni 3dni zajadam sie truskawkami.Tu we Wloszech juz sie zaczal sezon. To moje ostatnie podrygi z owocami. Na jakis czas oczywiscie.

Teraz koncze ukladac jadlospis na faze uderzeniowa. Jutro dla mnie wielki dzien. Zaczynam diete!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda,rzeczywiście waga się zatrzymuje jak dołączmy warzywa ,albo nawet rośnie,ale nie zawsze.Ja czasem tracę wagę na warzywkach,ale lepiej w fazie z warzywami mierzyć sie ,bo centymetry wtedy lecą! Podsumowując:warzymy się na czystych białkach,a mierzymy się w fazie z warzywami!

Z ćwiczeniami to jest tak: Dukan nie zezwala na ćwiczenia w fazie uderzeniowej,ale kiedy przechodzisz do II fazy to możesz ćwiczyć,jest to nawet wskazane żeby tu i ówdzie nic nie zwisało  :D

A to jest właśnie mój problem,bo wisi i to sporo...brzuch (zostało trochę zbędności po 4 ciążach i teraz szybka utrata wagi) ,piersi ,ramiona...oj  :) Ale za ćwiczenia jakoś nie mogę się zabrać  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki :)

Mnie też długo tutaj nie było, mam nadzieję że jednak co poniektóre kobitki mnie jeszcze kojarzą! Cały czas na dietce, ale jak tak dalej będzie szło to może już niedługo 3 faza :D w każdym razie z efektów jestem zadowolona. Ludzie zmojego otoczenia nie mogą oderwać sie od tematu "Jak ta Marta tak schudła?" co jest bardzo zabawne i budujące. Czuję się znakomicie, a wiosna dodaje mi energii! Kupiłam sobie spódnicę, wcześniej bym w nią nie weszła, a teraz jest mi nawet luźna (mniejszego rozmiaru nie było hehe).

życzę wszystkim jak najwięcej utraconych kilogramów i centymetrów!

mam tylko pytanie, co z naszą-klasą? Udało się utworzyć coś dla protalek? jeśli tak, będę wdzięczna za informację!

Pozdrawiam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki :)

Mnie też długo tutaj nie było, mam nadzieję że jednak co poniektóre kobitki mnie jeszcze kojarzą! Cały czas na dietce, ale jak tak dalej będzie szło to może już niedługo 3 faza :D w każdym razie z efektów jestem zadowolona. Ludzie zmojego otoczenia nie mogą oderwać sie od tematu "Jak ta Marta tak schudła?" co jest bardzo zabawne i budujące. Czuję się znakomicie, a wiosna dodaje mi energii! Kupiłam sobie spódnicę, wcześniej bym w nią nie weszła, a teraz jest mi nawet luźna (mniejszego rozmiaru nie było hehe).

życzę wszystkim jak najwięcej utraconych kilogramów i centymetrów!

mam tylko pytanie, co z naszą-klasą? Udało się utworzyć coś dla protalek? jeśli tak, będę wdzięczna za informację!

Pozdrawiam gorąco!

A pewnie , że pamiętają!!!! Ale pokazuj sie nam częściej!!!!!

Super kupuje sie rozmiar mniejszy z uśmiechem na twarzy i nawet o kasie sie nie myśli- w druga strone to byl dramat - jeszcze pamiętam /nawet nie miałam ochoty na nic nowego bo niestety musiałam kupic to w co wejde a nie to co mi sie podoba/. Tez słysze ciągle ' ale ty schudlaś' jakie to budujące :) . Ja podobnie jak Śliweczka nasza kochana mam komunie tyle, że pierwszego dziecka i ogromnie to przeżywam- juz mnie nerwy tłuka- i to był moj bodziec do odchudzania na powaznie - za rok drugie idzie a ja juz bedę laska, zeby nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54/forum/1

nie wiem czy dobrze wkleiłam - to miał byc bezposredni link NK mam nadzieję ze zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobitki ;] zaraz dołączę hehe

moja spódnica też nie była tania, ale tak ślicznie w niej wyglądałam! Tak szczupło! Miałam inne wyjście jak ją kupić??? :D

Ja mam nadzieje być już chudziutka na kolejny rok szkolny! Może nawet na wakacje, bo już tak gruba nie jestem ale chętnie zrzucę jeszcze gdzieniegdzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobitki ;] zaraz dołączę hehe

moja spódnica też nie była tania, ale tak ślicznie w niej wyglądałam! Tak szczupło! Miałam inne wyjście jak ją kupić??? :)

Ja mam nadzieje być już chudziutka na kolejny rok szkolny! Może nawet na wakacje, bo już tak gruba nie jestem ale chętnie zrzucę jeszcze gdzieniegdzie ;]

Już Ciebie zaakceptowałam i jest nas więcej!!!Widzę że pochodzimy z tych samych stron...ja z Rumi  :D I młoda z Ciebie osóbka,mam córkę w Twoim wieku,dokładnie w listopadzie skończy 19 lat. 

A pewnie że nie miałaś wyjścia i musiałaś kupić tą spódniczkę,a co się miała w sklepie marnować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.