Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

marudo, śliweczko czy Wy spać nie możecie????

witam aneczkę

u mnie waga stoi.... żadnej nagrody za wczorajsze wyrzeczenie, żadnej..... :D

:D Ja niestety wczesnym wieczorkiem juz śpię - jak tu się dyskusje toczą :)

bo do pracy na szóstą. Dlatego tak wcześnie tu się pojawiam.

Nie martw się - wierz mi i tak te 2,5kg już na początku diety to jak dla mnie

rewelacja - bo ja ledwo kilogram straciłam po pierwszym tygodniu..

:)??: - a po półtorej miesiąca 5kg w sumie na minusie - więc i tak gonisz mnie z tym

swoim tempie niemiłosiernie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja niestety wczesnym wieczorkiem juz śpię - jak tu się dyskusje toczą :)

bo do pracy na szóstą. Dlatego tak wcześnie tu się pojawiam.

Nie martw się - wierz mi i tak te 2,5kg już na początku diety to jak dla mnie

rewelacja - bo ja ledwo kilogram straciłam po pierwszym tygodniu..

:) ??: - a po półtorej miesiąca 5kg w sumie na minusie - więc i tak gonisz mnie z tym

swoim tempie niemiłosiernie!!!

szkoda, bo szybszy spadek na poczatku jest bardzo motywujący. aaa zapomnialam dopisać,że z łazienką mam problemy :D

podziwiam samozaparcie, najważniejsze,że dobrze Ci z dietą. we środę przechodzę na warzywka, moze wtedy będę najedzona i zadowolona jednocześnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...guru...  :D

Herbatka zielona ,zimna z lodówki (strasznie mi po niej zimno  :) )conajmniej litr dziennie,ja wypijam nawet 2 litry.Zaparzam 4 pełne łyżeczki lub 4 torebki ekspresówki wodą która po zagotowaniu przestygnie ok 10 minut,przykrywam talerzykiem.Wlewam do butelki ,dopełniam wodą i do lodówki.Popijam w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane Protalki!!!

wiecie co, na mnie też już ubrania zaczynają "latać",ale to fajne uczucie,gdy wszystko robi się luźne.To co było za małe teraz jest w sam raz.Cieszę się ,że jestem na tej diecie!!!Suwak muszę przesunąć,ale sama nie umiem,muszę czekać na syna.Pozdrawiam Was serdecznie pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane Protalki!!!

wiecie co, na mnie też już ubrania zaczynają "latać",ale to fajne uczucie,gdy wszystko robi się luźne.To co było za małe teraz jest w sam raz.Cieszę się ,że jestem na tej diecie!!!Suwak muszę przesunąć,ale sama nie umiem,muszę czekać na syna.Pozdrawiam Was serdecznie pa

gratulacje! to musi być ekstra uczucie...a najfajniejszym zakup nowych ciuchów. już nie mogę się doczekać! a kupić ich będę "musiała" dużo. komunia chrześniaka, wesele chrześniaczki, nowy rok szkolny, może z tydzień u zaprzyjaźnionych gazdów (to akurat zależy od synunia, bo w przeciwieństwie do pierworodnego nie cierpi podróżować autem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tymi ubraniami to rzeczywiście super sprawa,chociaż teraz trzeba nowe kupować,a ja przed komunią mam tyle wydatków...będę nago latać  :D A na komunię kupię sobie ciuszki w rozmiarze 52! Kurcze to 4 rozmiary mniej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tymi ubraniami to rzeczywiście super sprawa,chociaż teraz trzeba nowe kupować,a ja przed komunią mam tyle wydatków...będę nago latać :D A na komunię kupię sobie ciuszki w rozmiarze 52! Kurcze to 4 rozmiary mniej!!!

ŚLIWECZKA ZAZDROSZCZE :) JEST TO UCZUCIE NIESAMOWITE NA PEWNO JA TEŻ TAK CHCE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚLIWECZKA ZAZDROSZCZE :) JEST TO UCZUCIE NIESAMOWITE NA PEWNO JA TEŻ TAK CHCE :)

Wkrótce to poczujesz - trochę cierpliwości!!! :D

Nie wiem czy już dzisiaj zaczęłaś diete - ale zrób sobie 'pomiary'

tu i ówdzie.. i po uderzeniówce zobaczysz bardzo zaskakujące

i ładne zmiany!!!

Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ale żeście się rozpisały!!! Dopiero skończyłam czytać bo z rana musiałam zrobić zaległą robótkę. Nie było mnie od piątku od 15-ej a tu chyba z 10 stron zapisałyście. Muszę się Wam pochwalić, że w końcu moja waga drgnęła w dół chyba o 1,5 kilograma po przestoju trwającym 25 dni!!! Katastrofa była gdy stałam w miejscu - to naprawdę dołuje.

A jeśli chodzi oto, że ubrania na nas wiszą to w piątek się uśmiałam w pracy bo poszłam do toalety i przyszła jedna Pani pracująca u nas kadrach i mówi " Ty Pani Aniu to się już nie odchudzaj bo będziesz za chuda" ale się wtedy uśmiałam wiecie....he he he ale to jest takie przyjemne że ludzie to widzą. Ale do mojej chudości to jeszcze dużo brakuje bo teraz mam 68,5 kg to jeszcze i tak dużo. Ale kupiłam sobie spódniczkę rozmiar normalnie 40 a kiedyś kupowałam nawet 46. Jednak to zawsze ponad 10 kg i do tego dżinsy, w których teraz widać efekty diety bo one są lekko gumowate i podkreślają sylwetkę. Ale najważniejsze, że waga ruszyła JUPI!!!

Ale się rozpisałam i zapomniałam się przywitać z nowymi odchudzaczkami - bo przez weekend sporo ich jest. A WIĘC WITAM WSZYSTKIE NOWE PROTALKI I TE STARSZE STAŻEM RÓWNIEŻ. Dziękuję za zaproszenia na nk. Tylko żebym się połapała, która jest która.

Trzymajcie się cieplutko. pa pa

Buziaczki dla Was.

WSZYSTKIE JESTEŚMY WIELKIE.

Jaki ten świat jest piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam pochwalić, że w końcu moja waga drgnęła w dół chyba o 1,5 kilograma po przestoju trwającym 25 dni!!! Katastrofa była gdy stałam w miejscu - to naprawdę dołuje.

Witaj Anulko no proszę jak pięknie cieszę się ogromnie, może i moja waga ustąpi :D :) :)

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.