Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Margot tu mam taka co ma 4g na 100g . Mozzarella light. Ta normalna ma bardzo duzo,wiec bym sie nie skusila.W sumie to nawet nie wiem , czy taka moge jesc.

Mam jeszcze jedno pytanko. Otreby ile lyzek mozna na dzien??

śliweczka, nasza alfa i omega napisala kiedyś że do 5 %. otrąb 3 łyżki i basta, więc jeśli ktoś piecze chlebek, to już wiecej nie moze. inaczej to możnaby zrobić mąkę i jakieś naleśniczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koleżanki,

muszę się Wam do czegoś przyznać ;P

Przeszłam dzisiaj na dietę Plaż południowych.

dlaczego?

zaczęły się odzywać nerki- chyba nie są w stanie przerobić tej dietki.

Ale będę Was odwiedzać i podglądać wasze zmagania.

Pozdrawiam,

założycielka wątku kiedyś pisała jakiejś protalce/protalince, że za mało wody. w takiej sytuacji trzeba nawet 3 l wypijać. chyba, gdzieś na początkowych stronach wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot ja piłam ok 3l. Niestety jako dziecko miałam chore nerki. w tej chwili są zaleczone, ale lubią się odezwać jak coś w organizmie jest nie tak. Zdrowie stawiam na pierwszym miejscu ale będę z Wami trwała :D

Oj słonko jasne ,ze zdrowie najważniejsze nie ma co!!!!!!!!!!!!!!1 Ale zaglądaj , odzywaj sie bo jakoś markotno jak ktos stąd odchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba umknelo moje pytanie, wiec ponawiam...

Czy sa jakies ziola, ktorych nie mozna stosowac w fazie uderzeniowej?

I jak jest w niej ze szczypiorem i cebula?

skopiowałam z pierwszej strony wątku , pozdrawiam dorotę xx :D ciekawe, jak jej idzie :)

I etap: „faza ataku" , uderzeniowa - przypomina dietę niełączenia; w skrócie jest to dieta oparta na „czystych proteinach" (chude mięso, nabiał), pozwalająca na znaczny i szybki spadek wagi; trwa od 5 do 10 dni;

Opisze troszke dokladniej na czym ta faza polega

W początkowej fazie ( uderzeniowej) je sie same białka w ilościach nieograniczonych!! Mozna jeść :

- Chude mięsa:cielęcina, konina, wołowina z wyjatkiem antrykotui rozbratla z kością ,wszystko na grillu , gotowane lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu .

-Podroby:wątroba,ozór cielecy lub wołowy

-Wszytskie ryby , tłuste,chude , o białej lub niebieskiej skórze , surowe, pieczone wędzone lub gotowane.

-Owoce morza ( skorupiaki,mięczaki)

-Drób oprócz kaczki i bez skóry

-Chuda szynka, chude wędliny z indyka , kurczaka lub wieprzowe

-jaja w kazdej postaci ( omlet, na miękko, na twardo, jajecznica)

-chude produkty nabiałowe ( chude mleko, chudy biały ser, jogutry bez tłuszczu i cukru)

-półtora litra wody z małą zawartością soli mineralnych .

-środki wspomagające : kawa,herbata,herbatki ziołowe ,ocet winny,zioła,przyprawy,korniszony , cytryna , sól, musztarda(umiarkowanie )

z tej listy mozna jesc dowolną ilosć kazdego dnia, mozna mieszac produkty . Nie wolno uzywac tłuszczów, olejów i cukru . Zamiast tego mozna uzywac oleju parafinowego w niewielkich ilosciach bo ten olej ma dzialanie przeczyszczające . Wszystko musi byc chude, ta dieta opiera sie na samych białkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winterflower,można używać wszystkich ziół suszonych.W pierwszej fazie można używać czosnku, cebuli,szczypioru,natki pietruszki,koperku i innych ziół świeżych.Ja często używam do sosów zimnych rzeżuchę ,a do mięsa dodaję lubczyk.

Winterflower- Śliweczka odpowiedziała Ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurra!!!udalo sie. nareszcie mnie widac...czytam wasze forum od dluzszego czasu .Na protalu jestem od 9 marca zaczynajac od 78kg., ubylo mnie juz 9.5kg Tak sie ciesze jak jak inni mowia mi "ales schudla" a ja odpowiadam ze to moj nowy sposob na zycie i dobrze mi z tym.Podziwiam Wasze sukcesy i prosze o przyjecie mnie do Waszego grona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.