Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hurra!!!udalo sie. nareszcie mnie widac...czytam wasze forum od dluzszego czasu .Na protalu jestem od 9 marca zaczynajac od 78kg., ubylo mnie juz 9.5kg Tak sie ciesze jak jak inni mowia mi "ales schudla" a ja odpowiadam ze to moj nowy sposob na zycie i dobrze mi z tym.Podziwiam Wasze sukcesy i prosze o przyjecie mnie do Waszego grona

witamy i gratulujemy :D idziesz, jak burza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :D

Witam nowe Protalinki:)

Dziewczyny zaczelam diete. W sumie moglabym powiedziec,ze jest ok. Glodna nie jestem , ale strasznie mnie boli glowa. I do tego jeszcze dochodza nudnosci( Nie jestem w ciazy:) ) .Mialyscie kiedys tak??

Dzis zjadlam jogurt naturalny 0,1% -2x500ml , szynka drobiowa-200g, mozzarella-100g.To calosc mojego dnia jesli chodzi o jedzenie .Wypilam 2l wody, jakies 4kubki herbaty zielonej, 1 kubek miety. Co do picia to mysle,ze na tym sie nie skonczy, bo wieczor dlugi.

Bede tu do Was jeszcze zagladac dzisiaj:) Buziaczki dla wszystkich

ja ostatnio miałam bóle głowy (po dość długiej przerwie) a niedobrze mi się robi też coraz częściej. Wydaje mi się że może żołądek mi sie nieco skórczył, bo już nawet nie jem tyle co kiedyś (nie mieszczę!) oczy by chciały ale brzuszek nie może. W każdym razie wcześniej nie miałam - teraz mam. Nie wiem, możeza mało wody piję. Nigdy nie przyzwyczaję się do takiej ilości płynów heh

Oj laseczki jestem podłamana. Nie odzywam się od jakiegoś czasu bo u mnie waga stoi na umór :) powód jest taki, że po tygodniu od zakończenia @ znów dostałam na nowo. Teraz mi się kończy i zobaczymy co dalej będzie. Jestem zła, że u mnie ta waga to tak jakoś strasznie wolno spada :D .

Serdecznie witam w naszym gronie nowe laseczki i życzę wytrwałości.

Pozdrowionka dla wszystkich :)

często tez tak mam (znaczy co dwa tygodnie @) ale daję radę i również życzę wytrwałości. Jak my kobiety musimy cierpieć! To nie do pomyślenia że wszystkie prawie troski są zrzucone na nasze barki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, można się przyłączyć? Na książkę wpadłam przypadkiem w ten weekend, kupiłam i przeczytałam jednym tchem. Dziś mam pierwszy dzień fazy uderzeniowej, oto, co zjadłam:

100g wędzonego łososia

1 puszkę tuńczyka

1 szklankę mleka 0%

ok 100g twarogu 0%

jajko na twardo

3 plasterki szynki z kurczaka

Oprócz tego wypiłam wielkie ilości płynów, w tym ok 2l wody mineralnej. Napiszcie, czy może być, nie za dużo? Wiem, że w książce jest napisane "jedz ile chcesz", ale liczenie kalorii przez pół życia pokutuje :)

Dodam jeszcze, że zaczynam od ogromniastej wagi 93kg przy wzroście 173cm.

pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjj...

Zgrzeszyłam znów...

Zjadłam dziś kotleta mielonego... bardzo słaba ta moja silna wola...

I w ogóle jestem teraz na warzywach i jakoś czuję sie pękato i nie fajnie...

Mam ochotę przejść na proteiny ale z rozsądku nie robię tego.

Waga mi sie zatrzymała na -3kg od poczatku stosowania diety (czyli od 3 tygodni).

Powiedzcie, że sie ruszy...

Mam jeszcze pytanie do ekspertek :D

Ja cały czas mam wrażenie że to chudnięcie na proteinach to nie chudnięcie a odwodnienie, co więcej - rozmawiałam z dietetykiem i powiedział mi, że nie ma możliwości zmniejszania centymetrów w obwodach bez utraty kilogramów - a przecież twierdzicie że tak może byc na warzywach. Powiedział że takie zmniejszanie obwodów bez utraty kilogramów to pozorne chudnięcie które nie ma nic wspólnego z prawdziwym odchudzaniem...więc jak to jest z tą nasza dietą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej to znowu ja... :)

jejku ale naprawde idziecie jak burza z tymi postami..heheheh :D Maruda dzieki za gratulacje:*

Oliwka tak sobie czytalam twoj post..i wyobrazilam sobie te zapiekanke o ktorej pisalas...eh...a co do naszej klasy to raczej wstawiamy tylko korzystne zdjecia na ktorych zatuszowane sa zbedne kiloski :P

wczoraj bylam na ur. cale szczescie na grilu wiec moglam zjesc chociaz chude piersiatka :D ale tak sie najadlam ze az mam wyrzuty sumienia,mam nadzieje ze nic nie przybedzie...z zakazanych rzeczy zjadlam tylko kawlek bagietki bo nie moglam jej przepatrzec....byla cudowna :)

tak poza tym to witam nowe protalki:)

sofia nie martw sie kazdy ma czasem gorszy dzien...ja tez zgrzeszylam..ale sie nawroce i ty tez! :D

remedios82 zjadlas bardzo dobrze! nie za duzo?? no co ty ja mysle ze nawet malo! ja jak zaczynalam to nie moglam sie najesc hihi ale taraz wystarcza mi naprawde nie duzo..

ps.jak nie mozemy sie polapac na nk to moze bysmy powpisywaly swoje nazwy ze samacznego w pseudonimach?jak tak zrobilam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurra!!!udalo sie. nareszcie mnie widac...czytam wasze forum od dluzszego czasu .Na protalu jestem od 9 marca zaczynajac od 78kg., ubylo mnie juz 9.5kg Tak sie ciesze jak jak inni mowia mi "ales schudla" a ja odpowiadam ze to moj nowy sposob na zycie i dobrze mi z tym.Podziwiam Wasze sukcesy i prosze o przyjecie mnie do Waszego grona

WOW!! To na diecie jesteśmy dokładnie od tego samego dnia!!!

Ale ja tylko 5,4 kg straciłam. Właśnie wpadłam przez Ciebie

w kompleksy!!! :)

Pocieszam się jedynie tym, że z niższego pułapu startowałam, więc

może dlatego też mniej i wolniej tracę te kiloski.

Ale przyznaję, że budujące to jest gdy inny zauważają, że się zmieniasz :D

Oczywiście witam Wszystkie pozostałe nowe panie :D

Piękna klasa z nas będzie Śliweczko!!!

A ja dzisiaj robię sobie wycieczkę z moim chrześniaczkiem

do przyszłej teściowej :) Pracuje przy produkcji drobiu

i właśnie mają małe kurki - a maleństwo jeszcze na żywo nie

widziało małych kurcaczków - więc myślę, że ucieszy się

z wycieczki.

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,Wszystkie Protalki,u mnie w pracy już jestem ekspertem od diety(pozazdrośćiły mi wyglądu) i zaczynają dietę:D)Zmieniłam swój pasek i jeszcze muszę schudnąć tylko 1 kg.,ja mam 47 lat teraz wyglądam fajnie ,ale jak za dużo schudnę pojawia się niestety zmarszczki(nie mam 19 lat jak niektóre nasze dziewczyny i muszę myśleć realnie).Mąż jest trochę niezadowolony ,bo biust też znacznie mniejszy :) .Już niedługo 3 faza i cieszę się,że będę się z Wami mogła dzielić opiniami.Kurcze,ale się spaprałam ,mam fazę z warzywami i się wcale z tego nie cieszę jak na początku :) 71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.