Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziewczynki!!!

No to zaczynam dziś. Wczorajsze zakupy zaopatrzyły mnie w niezbędne produkty.

Zaczynam też od ogromnej wagi : 90 kg wzrost 177. Chciałabym wytrwać i stracić z 15 kg.

Śniadanko za mną: jajko na twardo, twaróg chudy z łyżką jogurtu nat. 0% i kawa z mlekiem 0,5%, chyba może być, co??

Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Zuza 125 to prawie tak jak ja , ja mam 2 dzień . Trzymam kciuki ja też z 10 kg chciałabym zrzucić . Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki, cos pieknego :D Od wczoraj (po 7 dniu fazy uderzeniowej), moj organizm chyba przyzwyczail sie do dietki, bo czuje sie pelna zycia i energii :). Jade w aucie po ciezkich 2 h wypocin na silowni po claym dniu pracy i spiewam w aucie :). Czuje ze moj organizm sie oczyszcza i dobrze mi cholera z tym :D. A waga pokazuje juz 3.5 kg mniej :P. Cudownie....wierze w nas :D

Trzymajcie sie cieplutko...A od piatku warzywka...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maruda rosołku nie wypiłam tylko pierś ugotowałam na nim a reszte wylałam niby tak mało nie zjadła a wieczorem głowa mnie bardzo bolała chyba z głodu . Nawet dobre te otręby :> Dziś zjadłam kefirek z otrębami i serem bialy 3% bo innego nie moge wyszukać po sklepach i oczywiście kawka :) ciężko się bez niej obejść i mleczko 0,5% troszke :> Pozdrawiam

No to dobrze - wszystko jesz. A jeśli chodzi o te bardzo mało oprocentowane

przetwory - to ja kupuję tylko w sumie w Lidlu. Tam jest taka 'chuda' seria.

Ale do 3% procent możesz bez wyrzutów sumienia możesz spokonie jeść.

Jeśli chodzi o otręby - to ja je jem na sucho i popijam wodą lub herbatą,

bo w jogurcie lub w jakimś serku nie przechodzą mi przez gardło :D??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki!!!

No to zaczynam dziś. Wczorajsze zakupy zaopatrzyły mnie w niezbędne produkty.

Zaczynam też od ogromnej wagi : 90 kg wzrost 177. Chciałabym wytrwać i stracić z 15 kg.

Śniadanko za mną: jajko na twardo, twaróg chudy z łyżką jogurtu nat. 0% i kawa z mlekiem 0,5%, chyba może być, co??

Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Zuza125 serdecznie witam, jeżeli chodzi o jedzonko to ok zjadłaś prawidłowo :D

Pozdrowionka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze - wszystko jesz. A jeśli chodzi o te bardzo mało oprocentowane

przetwory - to ja kupuję tylko w sumie w Lidlu. Tam jest taka 'chuda' seria.

Ale do 3% procent możesz bez wyrzutów sumienia możesz spokonie jeść.

Jeśli chodzi o otręby - to ja je jem na sucho i popijam wodą lub herbatą,

bo w jogurcie lub w jakimś serku nie przechodzą mi przez gardło :D ??:

to ja mam odwrotnie z otrębami, w jogurcie przechodzą :) ale za to wypiłam na czczo łyżkę oleju parafinowego... więc nastepnym razem i otręby przejdą :):D

ale doświadczenie z tym olejem!!!!...jeszcze nigdy w zyciu nie mialam nic tak bezpłciowego ( smaku) w buzi.... woda w porównaniu z tym olejem jest esencją smaku.... i jeszcze ten stan skupienia.....blleeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki, cos pieknego :) Od wczoraj (po 7 dniu fazy uderzeniowej), moj organizm chyba przyzwyczail sie do dietki, bo czuje sie pelna zycia i energii :) . Jade w aucie po ciezkich 2 h wypocin na silowni po claym dniu pracy i spiewam w aucie :D . Czuje ze moj organizm sie oczyszcza i dobrze mi cholera z tym :P . A waga pokazuje juz 3.5 kg mniej :D . Cudownie....wierze w nas :D

Trzymajcie sie cieplutko...A od piatku warzywka... :D

zazdroszzzzczzzę!!!! :D stosujesz 10 dni białka? a kiedy te kg się ruszyły?

acha! przypomniało mi się odnośnie otrąb. podobno cera po nich staje się gładsza, tłuściejsza (?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maruda rosołku nie wypiłam tylko pierś ugotowałam na nim a reszte wylałam niby tak mało nie zjadła a wieczorem głowa mnie bardzo bolała chyba z głodu . Nawet dobre te otręby :> Dziś zjadłam kefirek z otrębami i serem bialy 3% bo innego nie moge wyszukać po sklepach i oczywiście kawka :D ciężko się bez niej obejść i mleczko 0,5% troszke :> Pozdrawiam

wiele dziewczyn głowa boli na tym etapie dietki, więc nie przejmuj się za bardzo, a nawet ciesz. organizm sie oczyszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialam juz efekty po 1 dniu na wadze, w ciagu 2-4 dnia waga stal mi w miejscu, ale to bylo pewnie tez spowodowane zblizajaca sie miesiaczka...Teraz narazie spada, tak o 0.5 kg dziennie, ale ja bardzo duzo pije :) I przede wszystkim czuje sie swietnie :D

i to jest najważniejsze :) oraz to,że nie warczysz na domowników, bo jesteś głodna (mówię o sobie) :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjj

Mam jeszcze pytanie do ekspertek :D

Ja cały czas mam wrażenie że to chudnięcie na proteinach to nie chudnięcie a odwodnienie, co więcej - rozmawiałam z dietetykiem i powiedział mi, że nie ma możliwości zmniejszania centymetrów w obwodach bez utraty kilogramów - a przecież twierdzicie że tak może byc na warzywach. Powiedział że takie zmniejszanie obwodów bez utraty kilogramów to pozorne chudnięcie które nie ma nic wspólnego z prawdziwym odchudzaniem...więc jak to jest z tą nasza dietą??

SOFIO ja ekspertem nie jestem,w dodatku to moje odchudzanie nie idzie tak sporo jak innym,w fazie uderzeniowej ubyło mi 5 kg w 5 dni potem 3 tyg.nic,potem znowu tylko 2 kg. i dalej nic,dopiero teraz po świętach zeszło 2,6 a na diecie jestem od 4 lutego ale zapewniam Cię że centymetry z chodzą ,co u mnie widać po ubraniach,bo zapinam bluzki w które się nie mieściłam( chodzi mi o czas gdy waga nie wskazywała spadku,centymetr też zresztą nie,)chyba że ciuchy się rozeszły.

Po za tym żadna nie zgłaszała by centymetry powracały.Co się tyczy dietetyków,to ilu ich jest to tyle wersji odchudzania,

też jeżdziłam do nich 5 minut rozmowy, gotowe wydrukowane diety i 100-ka nie nasza.

ŚLIWECZKO współczucia,mam nadzieję że córcia szybko wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.