Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję Wam bardzo moje Kochane remedios82, Aneczko80, Śliweczko

za życzenia!!!

Siostre musiałam poprosić o upieczenie ciacha do pracy,

bo sama mogłabym ich uraczyć tylko protalowym biszkopcikiem, ale nie

sądze żeby moim współpracownikom zasmakowało :D

Ja na pewno nie odpuszczę dzisiaj diety - bo nie lubię sernika :lol:

Dlatego też siostrę poprosiłam - ona nie wiem, że nie lubę i może lepiej

jak się nie dowie...

Ale od jutra jedna moja koleżanka z pracy też przechodzi na naszą dietę.

Za jakiś miesiąc, może trochę ponad.. idzie na wesele. I chciałaby szybciutko

schudnąć - chociaż 5kg. Nie wiem czy do nas dołączy na forum. Ale będziemy

się razem mobilizować w dietowaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze zajrzalam do Was. Zalamalam sie ta soja. Tak ja uwielbiam. Mleka zwyklego nie moge pic, wiec zaczelam eksperymentowac soje. I tak ja polubilam,ze zwyklego mleka nie pije od 2lat. Dziewczyny a Pierre Dukan w swojej ksiazce pisze dokladniej cos na temat soi?? Pozdrawiam Was serdecznie

doda, z tego, co wiem jest mleko owsiane. w Polsce litr kosztuje 18 zł. na allegro podobno taniej. moja bratanica jest alergiczką, w testach nie wychodzi żadna alergia, usg w porządku a dolegliwości są, wiec lekarz kazala spróbowac wyeliminować mleko krowie na rzecz zbożowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Protalki:icon_biggrin.gif po pierwszym dniu warzyw waga nadal ta sama, ale jest mi zimmno, szczególnie wieczorami i do tego mam cięzkie dni @.A po za tym jest super. Wszystko co jem bardzo mi smakuje , a wczoraj napadlo mnie na coś słodkiego i zrobilam kogel mogel oczywiscie bez cukru tylko z 1 tabletka słodziku, smakowal jak nigdy dotąd.icon_biggrin.gif Pozdrawiam i zmykam do pracy a dzisiaj nerwowka bo jutro kontrola a dzisiaj zaczynaja sie testy w gimnazjum i synus pisze wiec bede 3 dni jakas taka nerwowa:( ... och samo życie

bogi...mój też dziś pisze.... jestem chyba bardziej zdenerwowana niz on :lol: a młody dokucza. chyba znów ząbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo! sto lat i torcik protalowy dla Ciebie :lol:

-------(--- (---- (--- (

------ () --() -- () - ()

-------|| - || - -||--||

-----*~*~*~*~*~}

-----@@@@@@@@

-----{~*~*~*~*~*}

-----{~*~100lat*~}

-----@@@@@@@@

---------)---------(

---------)---------(

--@@@@@@@@@@@

--{~*~*~*~*~*~*~*}

--{~*~100lat~*~*~*}

--{~*~*~*~*~*~*~*}

--@@@@@@@@@@@

-----------)---------(

-----------)---------(

@@@@@@@@@@@@@@

{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}

{~*~*~*~*~*~*~*~*~*~}

{*~*~*1oo lat~**~*~*~*}

{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}

{*~*~*~*~*~*~*~*~*~*}

@@@@@@@@@@@@@@

-----------)---------(

-----------)---------(

--_____,-----------,____

---________________|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam na imię Ania.

Własnie przypadkiem zajrzałam na forum i poczytałam co nieco o tej diecie. Bardzo mnie zaciekawiła i chciałabym się was poradzić. Mam do stracenia jakieś 12 kg, na szczęście sprzed ciąży, ale karmię piersią tylko i wyłacznie i mam obawy co do stosowania tej diety w tym czasie. Czy lepiej poczekać z dietą czy można bez obaw ją stosować? A może wtedy trzeba coś w niej zmienić? Martwi mnie to czy nie będę dostarczać dziecku niewystarczających składników, albo przez to będzie mieć problemy z wypróżnieniami. Na szczęście na białko nie jest uczulona.

Czy któraś z was karmi i jest na tej diecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :lol: To znaczy że spokojnie mogę ugotować galaretkę z rybki i z jajeczkiem.

Dziś drugi dzień zaczęłam kawką z mlekiem 0,5%, jajko na miękko i serek homogenizowany naturalny 3%.

Nie ważę się narazie. Bo co tam po jednym dniu mogło się zadziać. Zważę się gdzieś po pięciu dniach i dam znać.

Śliweczko oczywiście, że mnie nie uraziłaś (apropo tych 90 kg) :D SPOKO!

Pozdrawiam protalkowo Was wszystkie i uciekam dziś na działkę. Zajrzę wieczorem to znowu będzie kilka stron do poczytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko - A JAAAA!!!! jestem tu od 19. 01 wprawdzie dietę zaczęłam 2 02 ale liczy sie logowanie.

Milenko tak patrzę na Twoje zdjęcie i patrzę i patrzę ......a gdzie ty idziesz? :D

POZDRAWIAM!!!!

Hej Benek!

Wybaczysz mi :lol: ???

Przeoczyłam Ciebie...ale poprawiam się też jesteś starą PRPTEINĄ :D :D :D

Buziaczki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam na imię Ania.

Własnie przypadkiem zajrzałam na forum i poczytałam co nieco o tej diecie. Bardzo mnie zaciekawiła i chciałabym się was poradzić. Mam do stracenia jakieś 12 kg, na szczęście sprzed ciąży, ale karmię piersią tylko i wyłacznie i mam obawy co do stosowania tej diety w tym czasie. Czy lepiej poczekać z dietą czy można bez obaw ją stosować? A może wtedy trzeba coś w niej zmienić? Martwi mnie to czy nie będę dostarczać dziecku niewystarczających składników, albo przez to będzie mieć problemy z wypróżnieniami. Na szczęście na białko nie jest uczulona.

Czy któraś z was karmi i jest na tej diecie?

musisz poczekać na dziewczyny, ktore posiadaja książkę. coś mi się zdaje,że byla tam wzmianka o ciąży i karmieniu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIAGRAM

cytuję Dukana

Karmienie piersią:W tym czasie niezależnie od nadwagi nie do pomyślenia jest wprowadzenie jakiejkolwiek ostrej kuracji odchudzającej, bo miałoby to niekorzystny wpływ na wzrost noworodka.

Zaleca się przyjąć dietę podobną do stosowanej w czasie zwykłej ciąży fazy PROTAL III złagodzonej poprzez trzy zalecenia:

- dodatkowy drugi owoc zamiast jednego

- użycie półtłustego mleka i nabiału (20%) w miejsce chudych (0%)

-unikać proteinowego czwartku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.