Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej witam nowych! (coś za rzadko zaglądam, coraz więcej postów!)

Jutro ciężka próba... kończę 19 lat :D (ostatnie 'naście') by się ciasto zjadło! Ale jak dieta to dieta, jeszcze trochę wytrwam to może niedługo 3 faza będzie :D Już wiem - kupię sobie colę light (już bardziej urodzinowo będzie)

W takim razie zapraszam Cię do siebie na ciacho biszkoptowe :lol:

Taki prezencik urodzinowy sobie zrobiłam to chętnię się podziele

z kolejnym kwietniowym byczkiem..

Ciasto jest jak najbardziej protalowe - co prawda w smaku zupełnie nie

słodkie mimo dodanej tony słodziku... ale pozostałe atuty ciastowe

ma w porządku.

Może mama Ci upichci jakąś słodką protalową niespodziankę!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej witam nowych! (coś za rzadko zaglądam, coraz więcej postów!)

Jutro ciężka próba... kończę 19 lat :D (ostatnie 'naście') by się ciasto zjadło! Ale jak dieta to dieta, jeszcze trochę wytrwam to może niedługo 3 faza będzie :D Już wiem - kupię sobie colę light (już bardziej urodzinowo będzie)

ja akurat nie mogę doczekać się chleba... chociaż razowego (mniam) i może jakiegoś sera i ketchupu (mniam x2)

I tak jestem już zadowolona z efektów, wszyscy wokół zauważyli że schudłam i to mnie bardzo cieszy, moja koleżanka skwitowała nawet że chyba z 10 kilo schudłam! Hehe

Ale wytrwam do końca, chyba że zauważę że już wogóle nie chudnę

Pozdrawiam gorąco! Trzymajmy się wszyscy bo na końcu tej drogi czeka nas nagroda! :]

znam ten ból....u mnie tęsknota za chlebem jest większa niż za milką mleczną :D zuch z Ciebie dziewczyna, że tyle wytrzymałaś i że jestes taka konsekwentna

no i sto lat w wigilię urodzin "staruszko" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silna dziewczynka, moją bratanicę rotawirus trzymał tydzień, a 4 dni miała wymioty i biegunkę. potem zaraziła wspólmieszkańców..... rekord to 3 kg w ciągu 3 dni

Jakos tak co roku ją łapie ten rotawirus,ale nie tak silny jak tym razem.Juz 2 razy leżała w szpitalu z tym świństwem...ten jest trzeci i najostrzejszy.Jeszcze nigdy nie widziałam jej w takim stanie  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak co roku ją łapie ten rotawirus,ale nie tak silny jak tym razem.Juz 2 razy leżała w szpitalu z tym świństwem...ten jest trzeci i najostrzejszy.Jeszcze nigdy nie widziałam jej w takim stanie :lol:

dziwne, bo kolejne zakażenie rota powinno być łagodniejsze, a tu się nasila

ale numer...wczoraj wyciekły odpowiedzi z testu gimnazjalnego. czyżby mój syn jeszcze raz musiał pisać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze ,a niedługo najszczuplejsze :lol:

a tak najpiekneijsze bo to prawda ale czy najszczuplejsze sa najladniejsze ...

ja osobiscie lubie te takie ciut ciut pulchniutkie ...takie z cialkiem

bo musze powiedziec ze nie ma nic lepszego na swiecie jak kochane

mile cialeczko,,,jest sie do czego przytulic aach.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak najpiekneijsze bo to prawda ale czy najszczuplejsze sa najladniejsze ...

ja osobiscie lubie te takie ciut ciut pulchniutkie ...takie z cialkiem

bo musze powiedziec ze nie ma nic lepszego na swiecie jak kochane

mile cialeczko,,,jest sie do czego przytulic aach.... :lol:

no to dobrze trafiłeś hehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już uciekam do łużeczka,bo jutro znowu kołomyja...pobudka o 6.00,dzieci do szkoły ,krowy,świnie i co tam sie jeszcze pod rękę nawinie :D  szybkie gotowanie,szpital...a i na forum czas trzeba znaleźć  :lol: Dobranoc dziewczynki i chłopczyku  :D Miłych snów życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już uciekam do łużeczka,bo jutro znowu kołomyja...pobudka o 6.00,dzieci do szkoły ,krowy,świnie i co tam sie jeszcze pod rękę nawinie :D szybkie gotowanie,szpital...a i na forum czas trzeba znaleźć :lol: Dobranoc dziewczynki i chłopczyku :D Miłych snów życzę.

dobranoc śliweczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.