Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Protalki

Marudo spóźnione życzenia urodzinowe: zdrówka, szczęścia, osiągnięcia wymarzonego celu i wymarzonej wagi hi hi hi.

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum. Pa

Dziekuję bardzo :D

Oj a tych stron przybywa i przybywa :D

Siostra zabrała już synka do domu dlatego teraz już

wieczorkami będę mogła śledzić forum, żeby sobie za

dużych zaległości nie narobić :D

Bo maluch spał ze mną więc byłam 'uziemiona' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jem parówki,drobiowe,podwędzane z biedronki :D Są pyszne i napewno z nich nie zrezygnuję :D Robię sobie z nich pyszny obiadek ,z pieczarkami ,cebulką i pomidorami z puszki.Mniam :D

Milenko,a robiłaś te chipsy pomidorowe?Bo jakoś chciałam zrobić ale się boję że mi nie wyjdą :lol:

Hej Śliweczko już odpisuję, nadrabiałam zaległości, tak robiłam wyszły super takie chrupiące, mmm polecam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słyszałyście kobietki i mężczyzno :D o chipsach warzywnych produkowanych przez firmę "Paula",o nazwie CRISPY.Są beztłuszczowe,bezglutenowe i niskokaloryczne.Są to warzywa i jabłka (odpada) suszone -pomidor,burak i marchewka.Może coś takiego możnaby było schrupać od czasu do czasu?Ale niestety na tym podlaskim zadupiu nie znalazłam ich :lol:

...nio to trzeba będzie się rozejrzeć po półeczkach :D :D :D byłaby miła taka przekąska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milenka w dobrym humorze :lol: oliwi3a twój antywirus coś wykrył, ale pewnie już wyleczył lub usunął. a moze miałaś parę okien pootwieranych?? i niekoniecznie to mogło być z forum?

No niestety waga stoi i cóż tu robić olewam ją...heh :D

Lecz widzę moja droga że Ty również tryskasz humorem :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki

nie wiem, co jest grane. boli mnie chyba wszystko, co związane z przewodem pokarmowym. od wczorajszego wieczoru czuję ucisk, wiec wzięłam raphacholinę. rano dalej taki niewielki, ale niezbyt miły ból. w łazience byłam wczoraj. i co najgorsze kilogramy od 2 dni stoją w miejscu. dodam,że dietę trzymam restrykcyjnie, a w sklepach na wyszukiwaniu produktów bez tłuszczu spędzam o połowę dłużej niż dotychczas....

poradzicie coś?

...to pewnie ten sztres heh związanym z królem Maćkiem puszcza Cię :lol: hmm albo jakiś wirusek się doczepił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenka- pomidorowe chipsy to nie to samo niestety :D . A budyń oczywiście że bez cukru- o co ty mnie podejrzewasz? tylko że on mi wszystkie słodycze zastępuje.

...nie no coś Ty ja Cię podejrzewam gdzież bym mogła :lol: no wiem że nie to samo ale może a nóż widelec je polubisz :D

Skoro tak i te węgle Tobie nie fiksują w diecie i waga spada-na każdy organizm inaczej działają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to pewnie ten sztres heh związanym z królem Maćkiem puszcza Cię :lol: hmm albo jakiś wirusek się doczepił!

nie będą powtarzać.nawet jeśliby ktoś skradł te odpowiedzi to OKE będzie rżnąć głupa...wiesz, ile kasy na ewentualną powtórkę trzeba? budżet państwa nie wytrzymałby takiego obciążenia i nie starczyłoby na emerytury

a tak, humor normalnie git :D

chyba polatam sobie po sklepach, podrzucając wcześniej Olafa mamie. pora relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi,chyba faktycznie zmienię avast, bo nie raz już mi blokował strony na naszym forum,ale teraz wył skubaniec i napędził mi stracha...

Wrócę do tematu zielonej herbaty chyba dostałam od niej uczulenie,wysypuje mi krosteczki które swędzą jak cho.....przez 3 dni zmniejszałam ilość ale nie pomagało wczoraj nie piłam jej wcale i dopiero spokój.

A tak swoją drogą to widziałyście ile nas tu siedzi w tej chwili,może tak byśmy się czepiły jakiejś roboty?przynajmniej ja.

To na razie,zobaczę tu póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.