Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

...no proszę a jak tam właśnie czekałam na jakiegoś mężczyznę :D :D :D no tym naszym forum!

Serdecznie witamy!

M.

Wtam na forum wszystkie b.fajne Protalki.

tak widze ze sa tu same kobiety ale naprawde nie rozumiem niektore z Was dlatego ze chcecie pozbyc sie kilku-kilkunastu kilo hehehe,ale ja swojej kobiecie zabronil bym takiego manewru.toz to zbrodnia pozbywac sie to jest najfajniejsze,ale z drugiej strony wazne co jest w Was a nie na Was ,uroda wewnetrzna i piekno ktore to nie przemija ,ale kochanego ciala nigdy za duzo Wiec nie przejmujcie sie tymi jak to piszecie cycuszkami,zawsze beda piekne.

A ja dzisiaj startuje ,zaczyna swoja robote,dzisiaj serki chude biale i kurczaczek pieczony bez skorki,kurczaki to ja moge jesc codziennie przez miesiac i zobacze co z tego bedzie jutro czas na rybke . :lol:

A mam pytanko czy mozna jesc rybki w konserwach takie w pomidorach ,no bo w oleju to nie ale pomidorki tego nie wiem podpowiedzcie mi,please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam na forum wszystkie b.fajne Protalki.

tak widze ze sa tu same kobiety ale naprawde nie rozumiem niektore z Was dlatego ze chcecie pozbyc sie kilku-kilkunastu kilo hehehe,ale ja swojej kobiecie zabronil bym takiego manewru.toz to zbrodnia pozbywac sie to jest najfajniejsze,ale z drugiej strony wazne co jest w Was a nie na Was ,uroda wewnetrzna i piekno ktore to nie przemija ,ale kochanego ciala nigdy za duzo Wiec nie przejmujcie sie tymi jak to piszecie cycuszkami,zawsze beda piekne.

A ja dzisiaj startuje ,zaczyna swoja robote,dzisiaj serki chude biale i kurczaczek pieczony bez skorki,kurczaki to ja moge jesc codziennie przez miesiac i zobacze co z tego bedzie jutro czas na rybke . :D

A mam pytanko czy mozna jesc rybki w konserwach takie w pomidorach ,no bo w oleju to nie ale pomidorki tego nie wiem podpowiedzcie mi,please

hejka. wcinaj kuraki, zapomnij o szprotach w pomidorach :lol: podobno tylko w sosie własnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. wcinaj kuraki, zapomnij o szprotach w pomidorach :lol: podobno tylko w sosie własnym

Witaj Margot

:D ajuz myslalem ,rozumiem ze wszystkie rybki w konserwach sateraz:be:

szkoda no co sa inne chocoaz tutaj to nie polska i nie ma takiego wyboru i tego nie rozumiem panstwo wyspiarskie a ryby to tylko na lekarstwo i sa drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Margot

:lol: ajuz myslalem ,rozumiem ze wszystkie rybki w konserwach sateraz:be:

szkoda no co sa inne chocoaz tutaj to nie polska i nie ma takiego wyboru i tego nie rozumiem panstwo wyspiarskie a ryby to tylko na lekarstwo i sa drogie

nie narzekaj, pewnie gdzieś na targach znajdziesz świeżutkie, prosto z morza. korzystaj z tego dobrodziejstwa jeśli możesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete ,remedios82,i naszego rodzynka witam w naszym gronie .

ciesze sie ze z Julka jest juz lepiej zycze rowniez zdrowka Twojej coreczce Sofio , wiem co to choroba dziecka mam ich czworo a najmlodszy chory na cukrzyce ,wiec strach mam caly czas przed oczami.

-Margot ja tez od wczoraj mam problem z bolem brzucha ale mysle ze to przez moj grzeszek bo skusilam sie na pol buleczki z bita smietana i jagodami ale wcale mi nie smakowala.

-jesli chodzi o parowki to tez czasami jem ,kupuje odtluszczone tzw.berlinki chociaz tak naprawde to nie wiem jaki maja sklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po tygodniu protala -2.2 kg i średnio po 2 cm mniej- w biuście też :D

Zrobiłam dzisiaj sernik na zimno ale jakiś taki do d.... mi wyszedł, więc pozostanę przy budyniach

gratuluję!!!! moja waga też całkiem, calkiem nieźle po 8. ale od kilku dni mam przypadłości ze strony ukł. trawiennego. trochę się podłamałam....a i waga od kilku dni stoi, jak zaczarowana, w miejscu :lol:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekaj, pewnie gdzieś na targach znajdziesz świeżutkie, prosto z morza. korzystaj z tego dobrodziejstwa jeśli możesz...

alez sa tylko co z nich zrobic jaak nie mozna smazyc na oleju ......chyba ze an oleju

ale to zabronione.wiec zostajo gotowce a tu tulko wedzony dosz i czasami sledz,....a wlasnie a co ze sledziem w occie , a co ze sledziem w smietanie ...ups no tak smietana :D ,

a czy mozna wedzonego lososia (mam go duzo, b.duzo),nie ma wedzonej makrelki....bbbeeee :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete ,remedios82,i naszego rodzynka witam w naszym gronie .

ciesze sie ze z Julka jest juz lepiej zycze rowniez zdrowka Twojej coreczce Sofio , wiem co to choroba dziecka mam ich czworo a najmlodszy chory na cukrzyce ,wiec strach mam caly czas przed oczami.

-Margot ja tez od wczoraj mam problem z bolem brzucha ale mysle ze to przez moj grzeszek bo skusilam sie na pol buleczki z bita smietana i jagodami ale wcale mi nie smakowala.

-jesli chodzi o parowki to tez czasami jem ,kupuje odtluszczone tzw.berlinki chociaz tak naprawde to nie wiem jaki maja sklad.

dziekuje ...hihi chyba zmienie swojego nicka tutaj ten -rodzynek-coraz bardziej mi sie podoba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete ,remedios82,i naszego rodzynka witam w naszym gronie .

ciesze sie ze z Julka jest juz lepiej zycze rowniez zdrowka Twojej coreczce Sofio , wiem co to choroba dziecka mam ich czworo a najmlodszy chory na cukrzyce ,wiec strach mam caly czas przed oczami.

-Margot ja tez od wczoraj mam problem z bolem brzucha ale mysle ze to przez moj grzeszek bo skusilam sie na pol buleczki z bita smietana i jagodami ale wcale mi nie smakowala.

-jesli chodzi o parowki to tez czasami jem ,kupuje odtluszczone tzw.berlinki chociaz tak naprawde to nie wiem jaki maja sklad.

po ilu dniach i w której fazie? zdaje mi się ,że też kara boska mnie dopadła, bo rzuciłam się na warzywa jakbym nie jadla z tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez sa tylko co z nich zrobic jaak nie mozna smazyc na oleju ......chyba ze an oleju

ale to zabronione.wiec zostajo gotowce a tu tulko wedzony dosz i czasami sledz,....a wlasnie a co ze sledziem w occie , a co ze sledziem w smietanie ...ups no tak smietana :D ,

a czy mozna wedzonego lososia (mam go duzo, b.duzo),nie ma wedzonej makrelki....bbbeeee :D :D

można smażyć na patelni grillowej, w folii lub na oleju parafinowym

o wędzonych nie mam pewności,wiem tylko z autopsji, że łosoś tłusty.... jak nasze guru-sliweczka przyjdzie z obrządku to na pewno napisze Ci, rodzynku :lol:

acha śliweczko! te kabanoski z drobiu podwędzane z biedronki są pycha!!! dziś specjalnie tam zajechałam. znalazłam tez duży jogurt naturalny- bardzo dobry w smaku i kefir

a nasiona można jeść? dynię, słonecznik?? uwielbiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim wieczorową porą!!!

Milenko,nie wiem co z Patryszką,nie pisze,nie odwiedza forum.Może napisz do niej prywatną wiadomość.

Dziękuję Grazzia!

Lenox,rodzyneczku nasz,łososia wędzonego możesz jeść,tylko pamiętaj że wędzone zawiera dużo soli,a sól należy ograniczyć.Śledzika w occie czasem też możesz zjeść,ale nie za często.A śledzia w śmietanie jem,oczywiście robię go sama z jogurtem,jest smaczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.