Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A mam pytanko czy mozna jesc rybki w konserwach takie w pomidorach ,no bo w oleju to nie ale pomidorki tego nie wiem podpowiedzcie mi,please

lenox - ja w fazie z warzywami jem rybki konserwowe w pomidorach a jak są same proteinki to makrelka wędzona i z konserw tuńczyk w sosie własnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można smażyć na patelni grillowej, w folii lub na oleju parafinowym

o wędzonych nie mam pewności,wiem tylko z autopsji, że łosoś tłusty.... jak nasze guru-sliweczka przyjdzie z obrządku to na pewno napisze Ci, rodzynku :lol:

acha śliweczko! te kabanoski z drobiu podwędzane z biedronki są pycha!!! dziś specjalnie tam zajechałam. znalazłam tez duży jogurt naturalny- bardzo dobry w smaku i kefir

a nasiona można jeść? dynię, słonecznik?? uwielbiam....

Margot,cieszę się że Ci smakują,ja też je lubię  :D Nie można jeść nasion bo...nie wiem dlaczego,ale nie można ,chyba chodzi o to że tłuste są bardzo.

Lenox,tak jak napisała Stanka,rybki w pomidorach z puszki to dopiero w fazie z warzywami.Tuńczyka można jeść bez ograniczeń bo zawiera duuuuużo białka.Pyszne są placuszki otrębowo-tuńczykowe.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc to jednak kara :lol: zdrowia życzę

Ja również życzę zdrowia Wam wszystkim...wiem sama po sobie że nie jest przyjemnie jak coś boli i do tego waga stoi.Kurcze,zawroty głowy były straszne i skurcze łydek...dobrze że mam to za sobą  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot,cieszę się że Ci smakują,ja też je lubię :lol: Nie można jeść nasion bo...nie wiem dlaczego,ale nie można ,chyba chodzi o to że tłuste są bardzo.

Lenox,tak jak napisała Stanka,rybki w pomidorach z puszki to dopiero w fazie z warzywami.Tuńczyka można jeść bez ograniczeń bo zawiera duuuuużo białka.Pyszne są placuszki otrębowo-tuńczykowe.Polecam.

Witaj Sliweczka

ale wiedz ze to jest szkocja a nie polska tu nie ma takich ryb ja jakies paluszki,mnie interesuje losos wedzony (jest tlusty co prawda ale chyba mocno bialkowy) i powidzmy rolmopsy

tu naprawde nie ma takiego wybory jak w polsce a o takich sklepach miesnych czy wedliniarskich tpo mozesz pomarzyc,tak samo z rybnymi sklepami sa zadkoscia i trzy ryby na krzyzpisalem ze o makreli to moge raczej zapomniec(takiej jak w polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłych snów Grazzia.

Lenox,nic się nie stanie jak będziesz jadł łososia wędzonego i rolmopsy,tylko nie codziennie.Staraj się jeść te rybki na zmianę z jakimś chudym nabiałem i mięskiem np.z kuraka,a będzie ok.

Dziwny ten kraj...otoczony wodą ,a ryb w sklepach nie ma  :lol: Zadupie jakieś  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłych snów Grazzia.

Lenox,nic się nie stanie jak będziesz jadł łososia wędzonego i rolmopsy,tylko nie codziennie.Staraj się jeść te rybki na zmianę z jakimś chudym nabiałem i mięskiem np.z kuraka,a będzie ok.

Dziwny ten kraj...otoczony wodą ,a ryb w sklepach nie ma :lol: Zadupie jakieś :D

super bo te rybki lubie,a z tym zadupiem to fakt,rozmawialem r rybakami tutejszymi i oni twredza ze maja ograniczenia z wielkich firm wszystkie rybki ida na eksport i co najciekawsze najwiekszymi odbiorcami sa rosjanie japonczycy i amerykance,a wiec potentaci w polowach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super bo te rybki lubie,a z tym zadupiem to fakt,rozmawialem r rybakami tutejszymi i oni twredza ze maja ograniczenia z wielkich firm wszystkie rybki ida na eksport i co najciekawsze najwiekszymi odbiorcami sa rosjanie japonczycy i amerykance,a wiec potentaci w polowach :lol:

Jednym słowem świat stanął na głowie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Lenox kolego co ty za herezje opowiadasz??

Ja mieszkam w Birmingham i ryb jest pod dostatkiem w kazdym markecie- swieze, wedzone, mrozone, puszkowane- jakie sobie tylko wymarzysz!

Puszkowe w sosie wlasnym- tunczyk jest spoko, co do lososia to mi z puszki nie przypadl, sa tez inne ale nie lubie

Losos wedzony- ja jadlam i nie zaobserwowalam zeby waga stanela, wrecz przeciwnie. Poza tym takiego lososia to chyba wiecej niz 100g w ciagu dnia sie zjesc nie da (a probowalam)

Makrela jest i to wszedzie- w roznych przyprawach. A jak ci brakuje polskiej, to zaloze sie ze jest u Ciebie jakis polski sklep.

Swieze ryby owszem sa drogie tutaj, ale mrozone filety to tansza alternatywa.

Surimi conajmniej kilka rodzajow tez w wiekszych sklepach.

Sledzie- w Lidlu sa rolmopsy, troche zbyt octowe jak na moj smak, ale raz na jakis czas jak w sam raz

Wiec ja nie wiem gdzie Ci tych ryb brakuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Lenox kolego co ty za herezje opowiadasz??

Ja mieszkam w Birmingham i ryb jest pod dostatkiem w kazdym markecie- swieze, wedzone, mrozone, puszkowane- jakie sobie tylko wymarzysz!

Puszkowe w sosie wlasnym- tunczyk jest spoko, co do lososia to mi z puszki nie przypadl, sa tez inne ale nie lubie

Losos wedzony- ja jadlam i nie zaobserwowalam zeby waga stanela, wrecz przeciwnie. Poza tym takiego lososia to chyba wiecej niz 100g w ciagu dnia sie zjesc nie da (a probowalam)

Makrela jest i to wszedzie- w roznych przyprawach. A jak ci brakuje polskiej, to zaloze sie ze jest u Ciebie jakis polski sklep.

Swieze ryby owszem sa drogie tutaj, ale mrozone filety to tansza alternatywa.

Surimi conajmniej kilka rodzajow tez w wiekszych sklepach.

Sledzie- w Lidlu sa rolmopsy, troche zbyt octowe jak na moj smak, ale raz na jakis czas jak w sam raz

Wiec ja nie wiem gdzie Ci tych ryb brakuje :D

wiem o tym bo anglia to nie szkocja sami szkoci mowia i sie wkurzaja i ci najwazniejsze dorsz swiezy jest tanszy w angli zreszta wiele ryb jest tam tanszych a niby to ten sam kraj ,tunczyk moze i jets ale ja go nie p[robowalem,losos jadleb do 400g dziennie,takze dla mnie nie ma niemozliwych kwestia abym ulozyl sobie tak na ...no nie wiem ale sadze ze min 2 tyg a co wiecej to zobacze.

nie wiem co to surimi - to jakas tamtejsza rybka???hihihi

a co do pewnosci to zapraszam to bedziesz miala okazje sprawdzic na zywo :lol:

i nie boj sie heretyka hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym bo anglia to nie szkocja sami szkoci mowia i sie wkurzaja i ci najwazniejsze dorsz swiezy jest tanszy w angli zreszta wiele ryb jest tam tanszych a niby to ten sam kraj ,tunczyk moze i jets ale ja go nie p[robowalem,losos jadleb do 400g dziennie,takze dla mnie nie ma niemozliwych kwestia abym ulozyl sobie tak na ...no nie wiem ale sadze ze min 2 tyg a co wiecej to zobacze.

nie wiem co to surimi - to jakas tamtejsza rybka???hihihi

a co do pewnosci to zapraszam to bedziesz miala okazje sprawdzic na zywo :lol:

i nie boj sie heretyka hahaha

Surimi to paluszki krabowe (albo jak kto woli imitacja paluszków krabowych),smaczna z nimi sałatka,albo jajecznica ...smaczne od razu po wyjęciu z opakowana,nie trzeba gotować,ani smażyc.Szybka przekąska jednym słowem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.