Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Surimi to paluszki krabowe (albo jak kto woli imitacja paluszków krabowych),smaczna z nimi sałatka,albo jajecznica ...smaczne od razu po wyjęciu z opakowana,nie trzeba gotować,ani smażyc.Szybka przekąska jednym słowem :lol:

kraby,,,,?????tego nie jadlem i jakos nie mam ochoty eksperymentoac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surimi to paluszki krabowe (albo jak kto woli imitacja paluszków krabowych),smaczna z nimi sałatka,albo jajecznica ...smaczne od razu po wyjęciu z opakowana,nie trzeba gotować,ani smażyc.Szybka przekąska jednym słowem :D

koniecznie muszę spróbować, bo kraba nie jadłam. choć pewnie kraba tam na lekarstwo :lol: a do sałatki co dodajesz?? czy sama wymyślasz te dania, czy to wymysły dukana? popatrz zapłaciłam za priorytet a wysłali ekonomiczną i jeszcze nie doszła, więc "dlatemu" jestem taka ciekawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Właśnie wróciłam z siłowni i..... kolejny kilogram mniej! Jestem już dwa na minusie, po 4 dniach uderzeniówki (może niezbyt imponująco brzmi, ale dla mnie to początek Mount Everest :lol: )!

Ale jestem zadowolona, wcinam twarożek 0% i już marzę o wyglądzie Jennifer Lopez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie muszę spróbować, bo kraba nie jadłam. choć pewnie kraba tam na lekarstwo :lol: a do sałatki co dodajesz?? czy sama wymyślasz te dania, czy to wymysły dukana? popatrz zapłaciłam za priorytet a wysłali ekonomiczną i jeszcze nie doszła, więc "dlatemu" jestem taka ciekawa:)

Margot,do sałatki daję surimi  :D ,sałatę albo pekinkę,pomidorka,jaja gotowane na twardo,paprykę,cebulę albo szczypiorek,chili w proszku,sól i pieprz,oraz trochę protomajonezu lub gęstego jogurtu naturalnego.

Przepisy czasem wymyślam sama,a kilka przepisów ściągnęłam od dziewczyn z innego forum.Z przepisów Dukana kożystam bardzo rzadko,wolę eksperymentować w kuchni  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki.

Dawno się nie odzywałam, bo byłam bez dostepu do komutera a jak już byłam z dostępem, to nadrabialam zaległosci, a żeście naprodukowały ich nie mało.

U nas jest tak, że nadal jesteśmy na diecie, pomijając ostatnie Święta, u mnie 5 kilo mniej u męża 11 (od 10 marca)czasem myśle że to nie dieta, tylko tak już gotuję a on tak już je... bo nie ma wyjścia.

Pasuje nam taki sposób na jedzenie.

Czasem pozwalam sobie na jakąś małą odskocznię w postaci winogronka, gruszeczki, czy malutkiego herbatnika ale waga nie reaguje jakoś drastycznie do góry a raczej stoi w miejscu - mam nadzieje ze nie zdemotywuje Was za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot,do sałatki daję surimi :D ,sałatę albo pekinkę,pomidorka,jaja gotowane na twardo,paprykę,cebulę albo szczypiorek,chili w proszku,sól i pieprz,oraz trochę protomajonezu lub gęstego jogurtu naturalnego.

Przepisy czasem wymyślam sama,a kilka przepisów ściągnęłam od dziewczyn z innego forum.Z przepisów Dukana kożystam bardzo rzadko,wolę eksperymentować w kuchni :D

no własnie...ja tez lubię eksperymentować. teraz jestem na wychowawczym do końca sierpnia i mam wiele czasu na eksperymentowanie. dogadzałam starszym chłopakom sląskimi, leniwymi, pierożkami i deserkami oraz ciastami....i w rezultacie ważę wiecej niż w ciąży :lol: to moj rekord!!!nie wspomniałam jeszcze o wieczornej tabliczce milki....w najbliższej przyszłosci jestem przed ważnymi, rodzinnymi wydarzeniami i lato idzie, wiec czas wziąć się w garść i jako tako wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałam house'a i mogę iść spać. przede mną test wytrzymałości....mój mąż ma na imię wojciech ......

haha mój Jureczek....

Już zaczęłam przygotowania, większość potraw będzie drobiowa i będzie dużo warzyw, poza tym glówne danie to karkówki z grilla, ale też i przygotuję trochę ryb, żeby nam przykro nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z rana, piję sobie kawe mam usmiech na twarzy bo znowu 0.5 kg mniej, to juz 4 kg /hurrra/, ale tego podobno nie widac icon_sad.gif, niewiem czemu. Zobaczymy jak mąż wroci co powie, on pewnie zauwazyicon_biggrin.gif. Czytam to nasze forum codziennie a raczej dwa razy dziennie rano i po pracy, nie zawsze pisze,ale jestem, Miłego dnia życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.