Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj patryszko121

Super, że znowu jesteś :D mam nadzieje, że wyprawa na basen się udała!!

Byłaś ze swoim maleństwem?? Szybko uczy się pływać!! :D

Oj - a ja wczoraj spróbowałam zrobić to ptasie mleczko z przepisów

Śliweczki - PYCHA!!! Tylko nie wiem czy nie za mało tej żelatyny dałam,

bo tylko 3 łyżeczki, no i nie zagotowałam tego mleka z jajkami - trochę się

bałam, że się zetną.. :D Ale coś tam z tego wyszło - trochę się rozwala...

ale naprawdę smaczne - może za słodkie :lol: ale nie potrafię wymierzyć tej

ilości słodzika - tu dałam tylko 2,5 łyżki i za słodkie - a do ciasta 5!!! i w ogóle

nie czuć żeby choć trochę było słodkie...

Jutro jak pogoda dopisze (choć na razie tylko na deszcz się zanosi) to idę na grilla!! Hmm... jakąś rybkę sobie usmażę bo nie wiem czy jest jakaś chuda kiełbaska do grillowania. Ale rybki są zdrowe więc może być!

Tego surimi jeszcze nie kupiłam :D Musiałam zostać dłużej w pracy :D i w końcu

zapomniałam o chęci zakupów, może dzisiaj się uda...

Pozdrawiam wszystkie i wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z rana, piję sobie kawe mam usmiech na twarzy bo znowu 0.5 kg mniej, to juz 4 kg /hurrra/, ale tego podobno nie widac icon_sad.gif, niewiem czemu. Zobaczymy jak mąż wroci co powie, on pewnie zauwazyicon_biggrin.gif. Czytam to nasze forum codziennie a raczej dwa razy dziennie rano i po pracy, nie zawsze pisze,ale jestem, Miłego dnia życze

To nie możliwe, że nie widać... Na pewno widać. A Ty nie czujesz, że coś

schudłaś?? Ja to po trzech dniach od razu po brzusiu widziałam, że mimo

nikłej utraty kilogramów - zrobił się mniejszy :D A już jak zaczęłam się mierzyć

to w bioderkach straciłam już 8 cm :D Sama się zastanawiam czy się źle nie

zmierzyłam ten pierwszy raz.. że taka duża różnica wyszła. Teraz długo bez

pomiarów jestem - bo jeśli naprawdę się pomyliłam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Maruda, pierś z kurczaka jest pyszna z grilla, ja już wcześniej wolałam to od kiełbaski :D

Bogi, gratuluje wyniku :lol: nie ma to jak waga spada, cały dzień jest wtedy lepszy! Muszę naprawić swoją, albo kupić nową, bo teraz siłownia dopiero we wtorek... Ale może wynik mnie oszołomi, ha ha! W niedzielę ostatni dzień 7-dniowej uderzeniówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Maruda, pierś z kurczaka jest pyszna z grilla, ja już wcześniej wolałam to od kiełbaski :lol:

HIHI... Prawie codziennie jem pierś z kurczaka i zapomniała o niej, że może

być na grilla - to chyba będę miała i rybkę, i kuraka - a co!!! :D

Dziękuję remedios82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki, zaczynam watpic w ta diete.

Wczoraj skonczylam 10 dzien uderzeniowki i mam dalej 1 kg wiecej, niz 3 dni temu....Takze przez te cale 10 dni schudlam 2.5 kg.....bardzo malo i wogole nie czuje sie lzejsza...Zawsze mialam z wszystkim ciezej, ale to mnie juz wkurza...tyle dni wyrzeczen :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki, zaczynam watpic w ta diete.

Wczoraj skonczylam 10 dzien uderzeniowki i mam dalej 1 kg wiecej, niz 3 dni temu....Takze przez te cale 10 dni schudlam 2.5 kg.....bardzo malo i wogole nie czuje sie lzejsza...Zawsze mialam z wszystkim ciezej, ale to mnie juz wkurza...tyle dni wyrzeczen :D

Witaj rodzinko Proteinowa!!!

Makiia,2,5 kg już schudłaś i to powinien być powód do radości.Wiem że może się to Tobie wydawać mało,ale czasem dziewczyny w uderzeniówce nie chudną dużo.Ja schudłam w uderzeniówce dziesięciodniowej 8 kg,ale tez moja waga jest dużo większa niż reszty dziewczyn na tym forum.Dukan pisze że nie każdy chudnie tak samo ,ten co waży dużo chudnie szybciej.Nie załamuj się,idź do przodu,a napewno schudniesz.Srasznie niecierpliwe jesteście dziewczynki  :lol: Chcecie schudnąć szybko,a to wcale nie dobrze .Lepiej chudnac powoli...Trzmaj się,a ja trzymam kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Sliweczko za wsparcie, po prostu juz mialam 3.5 kg mniej i myslalam ze dojde do 5...a tu jeszcze kg do gory i to dlatego...No niestety jestem niecierpliwa, choc wiem ze takie szybkie chudniecie nie jet za dobre...TYm badizej ze dobrze sie cuzje...A dzisiaj zaczelam 1 dzien 2 fazy i jestem po pysznej suroweczce :lol: Sprobuje wytrzymac...dzieki waszemu wsparciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Sliweczko za wsparcie, po prostu juz mialam 3.5 kg mniej i myslalam ze dojde do 5...a tu jeszcze kg do gory i to dlatego...No niestety jestem niecierpliwa, choc wiem ze takie szybkie chudniecie nie jet za dobre...TYm badizej ze dobrze sie cuzje...A dzisiaj zaczelam 1 dzien 2 fazy i jestem po pysznej suroweczce :lol: Sprobuje wytrzymac...dzieki waszemu wsparciu...

Makiia,a może zbliża Ci się @ ? Wtedy waga może iść w górę bo organizm wodę zatrzymuje...Ja zawsze tak mam,waga rośnie nawet o 2 kg.

Patryszko witaj!Fajnie że jesteś...Dużo dziewczyn się nie odzywa,ale niektóre sie odnajdują  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, dziewczyny! sliweczka już na posterunku :lol:

gratuluję marudzie i bogi, szczególnie tych obwodów :D

makiia nie martw się.mnie waga stała 3 dni i czułam się kiepsko, miałam ból brzucha. dziś czuję się znacznie lepiej i ten kg, ktory przybył właśnie gdzies zginął, hurrraaa! i to na warzywach, ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Właśnie wróciłam z siłowni i..... kolejny kilogram mniej! Jestem już dwa na minusie, po 4 dniach uderzeniówki (może niezbyt imponująco brzmi, ale dla mnie to początek Mount Everest :lol: )!

Ale jestem zadowolona, wcinam twarożek 0% i już marzę o wyglądzie Jennifer Lopez :D

Jejku super gratuluje dla mnie brzmi imponująco ja po 4 dniu i tylko 1 kg Trzymam kciuki i też marze o wyglądzie..... Lopez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.