Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

potem to nie będzie chciała z nami gadać :D

Hehe,jak  dojdę do wagi 70 kg to Dukana na ołtarze wyniosę  :D i chyba książkę o tym napiszę... :lol:

Na pewno ruszy :D

Mam nadzieję że ruszy,to znaczy wiem że ruszy ,nie ma innej opcji  :D

może się pochwali :D

Wy szybciej osiągniecie wymarzoną wagę i zapomnicie o biednej Śliweczce,która gdzieś tam na forum chudnie nadal  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makiia , głowa do góry moja waga stała w miejscu prawie trzy tygodnie a nawet zołza podniosła się o 500 g :lol: ,nie pomagały groźby ani prośby

w końcu jednak dała się udobruchać i zaczęła powoli, baaardzo powoli spadać .W/g testu Dukana powinnam II fazę skończyć 10.08.09

ale już widzę, że potrwa to dłużej więc po prostu wrzuciłam sobie na luz i spokojnie dietkuję dalej.

a własnie! tez sobie ten test zrobiłam i okazało się, że jestem 20 deko do przodu w uderzeniówce, niż przewiduje mój schemat :D:):D teraz znów ruszyło! makiia powinnaś sobie go zrobić, to bardzo motywujące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka optymistaka ja wedlug testu 2 faze powinnam skonczyc 5.06.09 ale tez wiem ze nie dam rady do tego czasu zrzucic 5 kg.

Chociaz pewnie gdy bym zrzucila jeszcze ze 2 kg to juz zacze 3 faze.Ostatnio ladnie ubylo mi w pasie i brzuchu ,jeszcze zeby kilka cm tak zebym miescila sie spokojnie w rozmiar 38 to juz mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie! tez sobie ten test zrobiłam i okazało się, że jestem 20 deko do przodu w uderzeniówce, niż przewiduje mój schemat :D :D :D teraz znów ruszyło! makiia powinnaś sobie go zrobić, to bardzo motywujące :D

acha! jest i zła wiadomość...2 faza (zgubienie 17,9kg) potrwa 145 dni.....bez dnia obecnego (żeby się nie dołować :lol:) 142

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sliweczka

ale wiedz ze to jest szkocja a nie polska tu nie ma takich ryb ja jakies paluszki,mnie interesuje losos wedzony (jest tlusty co prawda ale chyba mocno bialkowy) i powidzmy rolmopsy

tu naprawde nie ma takiego wybory jak w polsce a o takich sklepach miesnych czy wedliniarskich tpo mozesz pomarzyc,tak samo z rybnymi sklepami sa zadkoscia i trzy ryby na krzyzpisalem ze o makreli to moge raczej zapomniec(takiej jak w polsce)

Lenox a może podjedź do jakiegoś marketu większość z nas zaopatruje się w nich można pomacać heh poczytać etykiety i wybrać odpowiednie produkty dla nas :lol: :D :D

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczka: no wlasnie jestem 1 dzien po okresie...wiec to nie ejst powodem...Dodam ze tez sporo cwicze...

A co to za test? Mozecie podac jakis link do stronki?

A co do tych zarodkow to sa firmy Kupiec, a i znalazlam jeszcze w Tecsco lososia w sosie wlasnym. Nawet dobry :lol:

A kielki mozemy jesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka optymistaka ja wedlug testu 2 faze powinnam skonczyc 5.06.09 ale tez wiem ze nie dam rady do tego czasu zrzucic 5 kg.

Chociaz pewnie gdy bym zrzucila jeszcze ze 2 kg to juz zacze 3 faze.Ostatnio ladnie ubylo mi w pasie i brzuchu ,jeszcze zeby kilka cm tak zebym miescila sie spokojnie w rozmiar 38 to juz mi wystarczy.

o kurcze blade...rozmiar 38....

gratulacje kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie muszę spróbować, bo kraba nie jadłam. choć pewnie kraba tam na lekarstwo :lol: a do sałatki co dodajesz?? czy sama wymyślasz te dania, czy to wymysły dukana? popatrz zapłaciłam za priorytet a wysłali ekonomiczną i jeszcze nie doszła, więc "dlatemu" jestem taka ciekawa:)

Kochana polecam kraby, gotowane jajko, ogórek surowy i ale majonez lub jogurt sól pieprz dla mnie gut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makiia, w przepastnych czeluściach naszego ponad 180 wątku jest link, z którego skorzystałam

czas ruszyć swój brazylijski do roboty, bo trzeba zrobić 3 obiady (dla Olafka, dla Maćka i Wojtka i dla siebie) i... w końcu doszła książka. imieniny przełożone na weekend, więc mogę przestudiować dukana, gdy młody będzie spał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejesz się i chudniesz, moja droga, chudniesz!! dorzućmy do tego jeszcze sex i dukan nam nie potrzebny :lol:

Tak racja,śmiech to zdrowie  :D Ale mimo śmiechu i sexu to jednak Dukan się przydaje  :D

Sliweczka: no wlasnie jestem 1 dzien po okresie...wiec to nie ejst powodem...Dodam ze tez sporo cwicze...

A kielki mozemy jesc?

O kiełkach nic mi nie wiadomo.Może poprostu jeszcze ta woda po @ nie zeszła z organizmu,zobaczysz jutro co się będzie działo.Ja dochodzę do poprzedniej wagi po @ 2 dni.Sporo ćwiczysz więc może nie spalasz tłuszczu tylko zamieniasz to w masę mieśniową i stąd małe ubytki wagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.