Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Milenka, no jak to jak? Tak jak wszyscy inni tutaj :D

Ale dam dobra wskazowke- 1,5 wody mineralnej dziennie- ale nie plynow, tylko wody mineralnej- i bedziesz szla jak burza

...gaz czy bez? Może zadziała?

Może ćwiczysz dużo na drążku hmm?! :D

Od dzisiaj z butelką się nie rozstaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:))

Witam wszystkich : starych i nowych forumowiczow:)

Przepraszam,ze sie nie pokazywalam przez 2 dni, ale mialam problemy z internetem. Wlasnie skonczylam czytac to co napisalyscie pod moja nieobecnosc. Widze,ze duzo sie dzialo.

Sliweczka ciesze sie,ze corcia juz lepiej. Napewno szybko wroci do zdrowia:) Mlody organizm szybciej sie regeneruje:)

Dzis jest juz 5 dzien uderzeniowki. Czuje sie lekko.Myslalam , ze na poczatku nie dam rady. Ale jest ok. Nie czuje wogole glodu. Od poniedzialku przechodze do II fazy, w ktorej troche sie zatrzymam. Po dzisiejszym porannym wazeniu musze Wam powiedziec,ze jest juz 3.5kg mniej. Chcialam to zaznaczyc na pasku wagi, ale nie wiem gdzie mam to zrobic. Pomozcie mi:)

teraz zmykam zjesc mini kolacje. Do uslyszenia pozniej . Buziolki Kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie proteinki i proteinku :lol:

Pomałamało mnie jakieś chorubsko. Mam gorączkę i mega katar. Dziś ostatni dzień warzyw. Powiem szczerze że waga stoi w miejsu, chyba nawet wiem czemu. Ostatnio podliczyłam sobie co jem i jem chyba zdecydowanie za mało. Daleko mi do 1000 kcal. Jakoś tak się przyzwyczaiłam do tego protalowego jedzonka, że naprawdę nie wiele mi potrzeba do zaspokojenia głodu. Od jutra same białka, nie wiem jak ja naciułam tego jedzenia, żeby wyszło więcej :D Nie chcę żeby zwolnił mój metabolizm, czy nie daj Pani zaczął kumulowac na zapas te kilkaset kalorii z całego dnia :D Mam nadzieję, że jutro lepiej się będę czuła, to może i apetyt wzrośnie :D

Pozdrawiam Wszystkich "starych" i "nowych" forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem tutaj nowa, chociaż od kilku dni czytam temat od początku... póki co jeszcze nie udało mi się skończyć :lol:

Dietę próbuję zacząć od kilku dni (dokładnie od 19 kwietnia), ale wychodzi mi to bardzo średnio... Zupełnie nie radzę sobie z ochotą (nie głodem!) na słodkie węglowodany... Bułki, bułeczki, ciasta...

Dzisiaj znów - przez cały dzień było bardzo ładnie, a przed chwilą zjadłam dwie słodkie bułki z serem! :D jestem załamana... bardzo potrzebuję wsparcia...

Od tego 19 spadło niby 1,2kg, ale boję się strasznie, że jutro pójdzie do góry :D to nie pierwszy 'wyskok' :D (choć poprzedni był bardziej 'spektakularny' - wolę o nim nawet nie mówić...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maja20!!!

A spróbuj sposobu takiego, żeby nie mieć w domu żadnych bułeczek ani innych zakazanych rzeczy. Jak Cię najdzie, zajrzysz a tu pusto, to może sięgniesz po coś protalkowego do podgyzienia. I będzie bez grzechu :lol:

Życzę powodzenia i trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Margot. Internet troszeczke lepiej. Cos jest z linia po wczorajszej burzy.Mam nadzieje,ze sie ustabilizuje , zebym mogla sledzic nasze forum.

Maja20 kazdy z nas ma slabosci i trudnosc w zaczeciu diety. Ale z nami dasz rade. Ja zaczelam w poniedzialek.Na naszej protalowej diecie czuje sie super. Jestem zawsze najedzona. Trzymam za Ciebie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.