Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

o to dobrze, że mąż w domu. hehehe

a propos

juz szukam

jest! :lol:

Facet w galarecie..... Wiedzą to kochanki i wiedzą to żony: Facet przed konsumpcją ma być wymoczony. Można go doprawić szczyptą pikanterii, żeby nie był mdławy,(lecz bez fanaberii). Potem na ogniu zmysłów gotujemy faceta. Kiedy zdjąć go z ognia?-wie każda kobieta. Trzeba tu uważać moje drogie panie, bardzo niekorzystne jest przegotowanie. A i jeszcze jedno(niech mi każda wierzy) źle jest także, gdy facet jest trochę nieświeży... Po"myśliwsku"smakuje, gdy masz chęć polować, a po"prowansalsku", gdy chcesz go całować, "na słodko"zbyt nudzi, "na ostro"zbyt brudzi, w 'sosie słodko-kwaśnym"najczęściej marudzi. Nie próbujcie jednak w zalewie octowej, bo go nabawicie w mig frustracji nowej. Gdy za dużo octu jest w waszej miłości jest to zagrożeniem dla jego męskości. A więc dochodzimy do ciekawej puenty: że najlepszy facet jest leciutko"ścięty" Dodaj więc Kochana szczyptę żelatyny i spożywaj go "na sztywno", lecz bez sztywnej miny... :D

hhahhhahahha :D :D :D świetne! No ładnie ja pitole jestem w pracy miałam akurat klienta i ukradkiem czytałam petent jakoś dziwnie spoglądał na mnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki:

http://www.joemonster.org/filmy/4364/malpa...spiewa-jacksona

Kończy sie seminarium poświęcone osmozie cieczy.

Profesor podsumowuje:

"I tak własnie ścieka woda. Czy wszystko jest zrozumiałe?"

Nagle wstaje Afrykanczyk i mówi:

"Ja ciegoś nie rozumiem. Jak to jest: woda ścieka i pies ścieka?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne prawda tym bardziej że waga nadal constans :D ...no ba już świruje od nich ale pozytywnie :D

A co z naszym Rodzynkiem, hmm pewnie stał się teraz wirtuozem w kuchni i jej nie opuszcza nie ma casu na pogaduchy z nami :D

M.

Witam j dzieki za pamiec wczoraj bylem troszke niedysponowany i nie bylo mnie na necie

ale teraz wracam do zywych i jestem,3-CI DZIEN na kurczaczkach i rybkach z dodatkiem jajeczek

POZDRAWIAM WAS MILE PANIE

a wiruozem w kuchni to bede jak przyjdzie do tego czas czyli odpowiednie pozniejsze etapy

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś czuję, że będę musiała nadrabiać w czytaniu

już po dzisiajeszym dniu!!

Dzisiaj na szczęście odzyskałam lepszy humor - warzywka :lol:

Ale po nich wrócę znowu do 5/5 - bo w sumie przy zmianach

jakie sobie zafundowałam wcale nie straciłam więcej kg

Więc może te 5/5 jest najwłaściwsze.

Aaaaaa... właśnie znalazłam to surimi - powiem wam, że

wcale nie było łatwo. No i smakuje mi na 'surowo'

i w jajecznicy MNIAM. Dziękuję i pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to dobrze, że mąż w domu. hehehe

a propos

juz szukam

jest! :lol:

Facet w galarecie..... Wiedzą to kochanki i wiedzą to żony: Facet przed konsumpcją ma być wymoczony. Można go doprawić szczyptą pikanterii, żeby nie był mdławy,(lecz bez fanaberii). Potem na ogniu zmysłów gotujemy faceta. Kiedy zdjąć go z ognia?-wie każda kobieta. Trzeba tu uważać moje drogie panie, bardzo niekorzystne jest przegotowanie. A i jeszcze jedno(niech mi każda wierzy) źle jest także, gdy facet jest trochę nieświeży... Po"myśliwsku"smakuje, gdy masz chęć polować, a po"prowansalsku", gdy chcesz go całować, "na słodko"zbyt nudzi, "na ostro"zbyt brudzi, w 'sosie słodko-kwaśnym"najczęściej marudzi. Nie próbujcie jednak w zalewie octowej, bo go nabawicie w mig frustracji nowej. Gdy za dużo octu jest w waszej miłości jest to zagrożeniem dla jego męskości. A więc dochodzimy do ciekawej puenty: że najlepszy facet jest leciutko"ścięty" Dodaj więc Kochana szczyptę żelatyny i spożywaj go "na sztywno", lecz bez sztywnej miny... :D

BRRRAWWWOOOOOOOOOOOOOOOO

NIE WIEDZOIALEM ZE MAMY TUTAJ TAKIE UZDOLNIONE OSOBY

JESYEM POD WRAZENIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam j dzieki za pamiec wczoraj bylem troszke niedysponowany i nie bylo mnie na necie

ale teraz wracam do zywych i jestem,3-CI DZIEN na kurczaczkach i rybkach z dodatkiem jajeczek

POZDRAWIAM WAS MILE PANIE

a wiruozem w kuchni to bede jak przyjdzie do tego czas czyli odpowiednie pozniejsze etapy

:lol:

Witamy, i cóż tam słychać u Ciebie mój Drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.