Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,ale się uśmiałam :D Nasze forum jest chyba najlepsze w necie i wszechstronne :D Doradzi,rozśmieszy :D Super laseczki,no i Lenox się wykazuje71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

I za to Cie lubie ,bo zycie nie sklada sie tylko z samej diety ,ale troszke rozrywki jak najbardziej

tak Laseczki USMIECH :D :D :D I KISSIS DLA Maliny

Mam pytanie czy bede zawsze chodzil glodny :lol: ,czy moge tak naprawde przegryzac -jesc to z pierwszej czesci do woli i bez ograniczen??? :D a moze troszke sie oszczedzac ,co??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam coś takiego ...czyli dalsza część głupawki  :lol:

Wszyscy znamy te słodkie symbole komputerowe zwane "emotikonami",

gdzie:

:D oznacza wesoly

:D oznacza smutny.

Czasami pokazywane są w ten sposob:

:D

:D

Ale czy ktos zna "dupokony"?

No to jedziemy:

(_!_) normalna dupa

(__!__) gruba dupa

(!) chuda dupa

(_*_) boląca dupa

{_!_} drżąca dupa

(_o_) dupa kochająca inaczej

(_O_) Â dupa bardzo kochająca inaczej

(_(*)_) boląca dupa bardzo kochająca inaczej

(_@_) Â dupa po biegunce

(_qp_) dupa robiąca qp

(_#_) Â skopana dupa

(_$_) sprzedajna dupa

|_._| Â płaska dupa

(_!_) dupa blada

(_!!!_) pijany w trzy dupy

(_x_) pocałuj mnie w dupę

(_X_) z dala od mojej dupy

(_zzz_) zmęczona dupa

(_E=mc2_) inteligentna dupa

(_?_) głupia dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:- Czemu się nie kąpiesz?

- Bo mam okres.

- A nie używasz owieczek? :D

Lew zwołał naradę:

- Zebraliśmy się tu wszyscy...

A żaba przedrzeźnia:

- Zieplalismy siem tu fsiyscy.

LEW: Khm, khm, Zebraliśmy się tu...

Żaba: Zieplalismy siem tu..

LEW: ZIELONE, Z WYLUPIASTYMI OCZAMI WOOOOOOON Z LASU!!!

Żaba: KROKODYL, SPIER*.*!!! :D

Co myśli pająk, jak wisi na nitce nad szklanką z wodą?

-Jak się spuścić, żeby nie wpaść... :lol:

Pani w szkole zadała uczniom napisanie wypracowania tak aby w nim było kilka słów na temat fauny i flory.

Jasiu napisał: 

Jesień sie skończyła liście z drzew już dawno opadły. Rzeki i jeziora pozamarzały, a na lodzie wilki się pi........ą.

Żle Jasiu!!! 

- Pewnie że żle. Bo im się łapy ślizgają...... :D

Przychodzi baba do ginekologa na rutynowe badania:

-Oj, widzę nadżerkę...

-Kurde, mówiłam, że ma ino polizać, a on zaraz nadżarł. :D

U Ruskich:

Przychodzi Wania do baru i zamawia piwo. Kelnerka przynosi i stawia na podstawce. Za jakiś

czas Wania zamawia jeszcze jedno. Ponieważ podstawka zniknęła to kelnerka przyniosła nowa.

Przy trzecim piwie kelnerka się wkurzyła i nie przyniosła podstawki. Wania zdziwiony:

- A waflia niet??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do rzeczy przyziemnych zrobiłam test Dukana wyszło mi że do wagi z przed ciązy tj 72 kg wroce 14 lipca oby sie sprawdziło i obym ja tyle wytrzymała przedemna jeszcze 11 kg zobaczymy podobno w miare jedzenia apetyt rośnie imoże bendzie jakies 65 kg :D a na meila przyszedł mi jakiś list od Dukana ale nic z tego nie wiem :{ Wieczorem ide na grila i kurcze no jak tu nie zjesc kiełbaski :> :lol: :

A mi wyszło że osiągnę wagę 70 kg w marcu 2010 roku hehe.

Cześć Wszystkim,ale się uśmiałam :D Nasze forum jest chyba najlepsze w necie i wszechstronne :D Doradzi,rozśmieszy :D Super laseczki,no i Lenox się wykazuje71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

No pewnie że najlepsze!!! A nasz Lenox...super facet...

I za to Cie lubie ,bo zycie nie sklada sie tylko z samej diety ,ale troszke rozrywki jak najbardziej

tak Laseczki USMIECH :D :D :D I KISSIS DLA Maliny

Mam pytanie czy bede zawsze chodzil glodny :D ,czy moge tak naprawde przegryzac -jesc to z pierwszej czesci do woli i bez ograniczen??? :D a moze troszke sie oszczedzac ,co??? :D

Trzeba się śmiać żeby nie zwariować  :D Głodny nie chodź,jedz ile dasz radę,pamiętaj tylko o wodzie mineralnej ,conajmniej 1,5 litra.Ja jak napiję się wody i herbaty to jeść mi sie nie chce... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:- Czemu się nie kąpiesz?

- Bo mam okres.

- A nie używasz owieczek? :D

Lew zwołał naradę:

- Zebraliśmy się tu wszyscy...

A żaba przedrzeźnia:

- Zieplalismy siem tu fsiyscy.

LEW: Khm, khm, Zebraliśmy się tu...

Żaba: Zieplalismy siem tu..

LEW: ZIELONE, Z WYLUPIASTYMI OCZAMI WOOOOOOON Z LASU!!!

Żaba: KROKODYL, SPIER*.*!!! :D

Co myśli pająk, jak wisi na nitce nad szklanką z wodą?

-Jak się spuścić, żeby nie wpaść... :lol:

Pani w szkole zadała uczniom napisanie wypracowania tak aby w nim było kilka słów na temat fauny i flory.

Jasiu napisał:

Jesień sie skończyła liście z drzew już dawno opadły. Rzeki i jeziora pozamarzały, a na lodzie wilki się pi........ą.

Żle Jasiu!!!

- Pewnie że żle. Bo im się łapy ślizgają...... :D

Przychodzi baba do ginekologa na rutynowe badania:

-Oj, widzę nadżerkę...

-Kurde, mówiłam, że ma ino polizać, a on zaraz nadżarł. :D

U Ruskich:

Przychodzi Wania do baru i zamawia piwo. Kelnerka przynosi i stawia na podstawce. Za jakiś

czas Wania zamawia jeszcze jedno. Ponieważ podstawka zniknęła to kelnerka przyniosła nowa.

Przy trzecim piwie kelnerka się wkurzyła i nie przyniosła podstawki. Wania zdziwiony:

- A waflia niet??? :D

Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka.

- Ach, a ja zawsze zastanawiałam się, jak wy go napełniacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka.

- Ach, a ja zawsze zastanawiałam się, jak wy go napełniacie...

:D :D :D :D :D :D

http://www.klikplej.pl/film,4223

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka.

- Ach, a ja zawsze zastanawiałam się, jak wy go napełniacie...

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

Widze ze masz swietny humor,jesli jest w tym malutki procencik mojej zaslugi to sie bardzo ciesze :D

Wiesz przeczytalem chyba wszystko.....mno prawie wszystkie strony i caly czas ten sam temat ,trudno szukac czegos co da kolorytu tym stronom.

ja mam kopalnie dosc spora tego ale postaram sie dozowac abu nie wyszlo ze to strona rozrywkowo-chumorystyczna

:D :D

Pirwszy i glowny temat to jest jane to nasza dieta nasze zycie i wspolna pomoc ale to taki

KWADRANSIK Z HUMOREM od czasu do czasu ...czemu nie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze masz swietny humor,jesli jest w tym malutki procencik mojej zaslugi to sie bardzo ciesze :D

Wiesz przeczytalem chyba wszystko.....mno prawie wszystkie strony i caly czas ten sam temat ,trudno szukac czegos co da kolorytu tym stronom.

ja mam kopalnie dosc spora tego ale postaram sie dozowac abu nie wyszlo ze to strona rozrywkowo-chumorystyczna

:D :D

Pirwszy i glowny temat to jest jane to nasza dieta nasze zycie i wspolna pomoc ale to taki

KWADRANSIK Z HUMOREM od czasu do czasu ...czemu nie????

Zgadzam się z Tobą,czasem troszkę rozrywki na forum nie zaszkodzi.Ja rzeczywiście mam dzisiaj świetny humor,mimo stojącej w miejscu od kilku dni wagi.Ale żeby nie zgłupieć ze smutku i żalu to trzeba się śmiać  :D Jeśli ktoś ma problem z wagą,dietą czy inny to pomożemy...to że mam dobry humor nie znaczy że kompletnie mi odwaliło  :D Może moja głupawka jeszcze komuś się udzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą,czasem troszkę rozrywki na forum nie zaszkodzi.Ja rzeczywiście mam dzisiaj świetny humor,mimo stojącej w miejscu od kilku dni wagi.Ale żeby nie zgłupieć ze smutku i żalu to trzeba się śmiać :D Jeśli ktoś ma problem z wagą,dietą czy inny to pomożemy...to że mam dobry humor nie znaczy że kompletnie mi odwaliło :D Może moja głupawka jeszcze komuś się udzieli?

Niech to sie nazywa jak tam komu pasuje moze byc i glupawka ...czemu nie .ale ciesze sie ze masz takie zdanie ,musze powiedziec ze jesli bedzie nudno i monotonnie to bedzie ciezko z takimi wlasnie okresami jaki ty przechodzisz (brak utraty wagi) to jest wazne ale na mily Bog nie dajmu s :D :D ie zapedzic kdo slepego naroznika w postaci czy nazwie -tylko dieta.

a jesli ktos pomysli ze mi odwalilo ...no coz kazdy ma prawo miec wlasne zdanie a ja sie i tak nie zmienie ,lubie humor .lubie sie smiac nawet z siebie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to sie nazywa jak tam komu pasuje moze byc i glupawka ...czemu nie .ale ciesze sie ze masz takie zdanie ,musze powiedziec ze jesli bedzie nudno i monotonnie to bedzie ciezko z takimi wlasnie okresami jaki ty przechodzisz (brak utraty wagi) to jest wazne ale na mily Bog nie dajmu s :D :D ie zapedzic kdo slepego naroznika w postaci czy nazwie -tylko dieta.

a jesli ktos pomysli ze mi odwalilo ...no coz kazdy ma prawo miec wlasne zdanie a ja sie i tak nie zmienie ,lubie humor .lubie sie smiac nawet z siebie :D :D

Ja też lubię się śmiać,a z siebie śmieję się najgłośniej    :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię się śmiać,a z siebie śmieję się najgłośniej :D

Hi Sliweczka ja mam takie pytanko ,czy do tego miesiwa drobiowego czy z indysia op

rocz musztardy mozna chrzan tarty na kwasku cytrynowym czy nie ,moze wiesz cosik na ten temat

wiesz nie wiem czy robie dobrze bo zjadlem taki kilogramowy kawaleczyk indysia ...czywiscie to bylo biale miesko z piersi..ale czy nie zaduzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.