Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Na policję wpada zziajany facet i krzyczy:

- Okradli mi sklep!!!

- A był poświęcony?

- Nie.

- To nie ma przestępstwa.

- A co jest?

- Kara boska

Sędzia do oskarżonego:

- Czy przyznaje się pan do winy?

- Nie, wysoki sądzie. Mowa mego obrońcy i zeznania świadków przekonały mnie, że jestem niewinny...

żaba do lekarza- coś mnie jebie w stawie . Lekarz- podejrzewam raka.

-Tato , zabierz mnie dzis do cyrku !!! Obiecałeś!!!!-prosi Jaś

- nie mam dziś czasu...kiedy indziej

-ale tatusiu , ciekawy numer ma być , goła pani na tygrysie będzie jeździć...

-ooo, to możemy isć , tatuś juz dawno nie widział tygrysa...

Hrabia wieczorem puka do alkowy hrabiny:

-azaliż, mogę wejsć?

-a wejdź, a zaliż

Teściowa do zięcia:

- Nigdy się nie rozumiemy! Ja jestem zagorzałą katoliczką.

Zięć do teściowej:

- Ja też jestem za gorzałą

rodzice wrócili wcześniej do domu i zastali in flagranti syna z dziewczyną , chłopak pomyślał sobie:

- o , cholera , za niedługo matura , miałem dostać auto , mieli mnie za porządnego chłopaka a tu co?

dziewczyna pomyślała:

- ale kanał , miał mnie przedstwaić swoim rodzicom , jako narzeczoną , a teraz to wyszłam na jakąś puszczalską...

ojciec pomyślał:

- moja krew !!fajna dupa , no i młody technikę ma dobrą...!!

a serce matki:

- jak ta zdzira nogi trzyma !!!przeciez mu niewygodnie....

para po wyjściu z kina:

on- wiesz kochanie , tyle czasu byliśmy w kinie i nawet się nie pocałowaliśmy...

ona- ale za to zrobiłam ci loda....

on- mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobietki :D Dołączam do Was dopiero dzisiaj, ale jestem na diecie już od miesiąca. Samej jednak trochę nudno dietkować... :D

Kryszko,napisz coś więcej o sobie,żebyśmy mogli lepiej Cię poznać.Ile kilosków chcesz zgubić i  ile już zgubiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dzięki wam kochani wyszłam na blondynke , która sie śmieje do komputera- maz troche dziwnie sie patrzy jak ja tu chichiram sie błogo-rewelka- super ćiwczenie na mięsnie brzucha........Jeszcze , jeszcze....

Pozdrówka dla zakręconych z naszego forum...

Haha,ja też wczoraj "gniłam"( jak to mówią moje dzieci) sama do siebie.Dzieci na mnie patrzyły i pytały czy dobrze sie czuję i czy wszystko ze mną wporządku  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa comiesięczna przypadłość kobiety?

- Red Ból

Facet powinien spełniać regułę 4Ł:

-ładny

-łopiekuńczy

-łokropnie bogaty

-łogoniasty

A kobieta regułę 3C:

-cysta

-cycata

-cudza

Stary rekin uczy synka jedzenia:

-Widzisz człowieka w wodzie to podpływasz, wystawiasz płetwę grzbietową,

okrążasz go raz. Potem okrążasz go drugi raz, potem trzeci. Na koniec okrążasz go czwarty raz i możesz go zjeść.

-Tato! A nie można od razu?

-Skoro wolisz z gównem

Zupa, którą mi pan podał – awanturuje się gość – smakuje jak szampon brzozowy zmieszany z olejem silnikowym i zaprawiony spirytusem kamforowym!

– Mój Boże! – mówi z podziwem kelner: – Czego to pan w życiu nie pił

Autobus wycieczkowy zbliża się do granicy.

– Piwo! Sikanie! – po raz któryś z rzędu rozochoceni pasażerowie zmuszają kierowcę do zatrzymania.

Po dłuższej chwili, gdy już zajęli miejsca, kierowca pyta głośno:

– Czy kogoś brakuje?...

Cisza.

Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i mówi lekko bełkocząc:

– Nie ma mojej żony...

– No przecież – wścieka się kierowca – pytałem, czy kogoś nie brakuje!

Na to facet:

– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

– Jaki jest efekt zbyt długiego oglądania „M jak Miłość”?

– Mroczki przed oczami

Student obcokrajowiec zdaje egzamin.

– Do gryzoni – odpowiada na pytanie – nalezi: nornica, chomik, królik i miś...

– Niedźwiedź na pewno nie – przerywa mu profesor.

– Niedźwiedź nie. Mnie chodzi o taka mała, siara miś...

Słyszałem, żeś zarobił w Anglii sporo kasy?

– Ponad 50 tysięcy funtów!

– Jak to możliwe?

– Grałem w pokera z Anglikami i miałem trójkę asów. Więc daję 100 funciaków na wejście, a facet z naprzeciwka mówi: „wchodzę”, podbijam o sto, on też podbił i tak kilka razy, aż mówię: „pokaż”, a on mi na to, nie pokazując kart, że tu są sami dżentelmeni i sobie wierzą... Człowieku, jak mi nagle karta zaczęła iść

Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłaca rachunków za gaz, przyszło upomnienie – w dość ostrym tonie – podpisane przez kierownika działu windykacji zakładu gazowniczego.

Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał, co następuje:

„Szanowny Panie,

Pragnę Pana poinformować, że raz na miesiąc, gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów, wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam.

Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby raz jeszcze przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii

z poważaniem

Zdzisław Kwiatkowski”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Protalki:)

Ale sie usmialam:) Widze,ze wesolo sie u nas zrobilo. I bardzo dobrze, bo smiech to zdrowie:)

Sliweczko jak Twoja corcia??:D

Lenox jestes genialna z tymi kawalami.

Kryszka witaj u nas:) Znajdziesz tu wsparcie:)

Margot jak Twoja dietka??:D

U mnie juz 7dzien uderzeniowki. Jest mnie 4,5kg mniej. Ciesze sie ogromnie z rezultatu. A jeszcze wieksza radosc bo jutro mam warzywa.

P.S Dziewczyny jak zmienic wage na pasku??

Odwiedze Was popoludniu. Teraz zmykam gotowac obiad. Wielkie buziaki dla wszystkich Protalek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Protalki:)

Ale sie usmialam:) Widze,ze wesolo sie u nas zrobilo. I bardzo dobrze, bo smiech to zdrowie:)

Sliweczko jak Twoja corcia?? :D

Lenox jestes genialna z tymi kawalami.

Kryszka witaj u nas:) Znajdziesz tu wsparcie:)

Margot jak Twoja dietka?? :D

U mnie juz 7dzien uderzeniowki. Jest mnie 4,5kg mniej. Ciesze sie ogromnie z rezultatu. A jeszcze wieksza radosc bo jutro mam warzywa.

P.S Dziewczyny jak zmienic wage na pasku??

Odwiedze Was popoludniu. Teraz zmykam gotowac obiad. Wielkie buziaki dla wszystkich Protalek:)

Córcia już wporządku,jeszcze na diecie,ale pomału wprowadzam nowe jedzonko ,żeby od razu na żołądek nie było za ciężko.

Hehe,Lenox to facet...

Cieszę się że Twoja waga idzie w dół,aż miło się robi jak ktoś jest zadowolony.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w słoneczną niedzielę!

Zostawić was na jeden dzień to potem człowiek nie wie gdzie sie znalazł  :D a zaczęło sie od cycków...kto by pomyslał...nasze forum sie rozwija tylko zastanawiam sie co bedzie dalej, bo juz perwersją zaczyna wiać  :D sexy, drążki...hehe

Poległam. Przyznaje sie bez bicia. zjadłam 3 normalne nalesniki i kilka czekoladek...nie ważyłam sie jeszcze wiec dopiero jutro sprawdzę jak mnie pokarało ale jak mi niedobrze po tych czekoladkach było to tylko moje. Przepraszam  :D ale obiecuje że już bede grzeczna- w każdym razie sie postaram.

Maja20- ja chęć na słodycze zabijam budyniem bez cukru tylko na słodziku.

Kryszka- witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowe Proteinki super jest nasz coraz wiecej!!!

Ja rowniez czytalam wczoraj wasze dowcipy ,smialam sie sama do komputera, zaluje ze ja tak nie potrafie, ale prosze o wiecej.

-Kryszka masz racje w grupie razniej ,a tym bardziej na takim wspanialym forum jak to.

-czyzby nasze guru sie zalamywalo ?sliweczko glowa do gory dasz rade :D

ja waze sie tylko w poniedzialek wiec jutro zobacze czy cos ubylo. Wdomu waga sie zepsula ale zamowilam nowa iczekam na dostawe tym bardziej iz od tygodnia moje coreczki tez sa na dietce Protal i waga jest niezbedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,taki ładny dziś dionek,a ja w pracy :D Musiałam zajrzeć na forum,to już uzależnienie,ale warto było,humor mi się poprawił :D Utrwalanie powoli,waga stoi chociaż dalej jestem przed @ i kilogram więcej.Zobaczymy za jakiś tydzień.Pozdrawiam cieplutko71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie DODA777!super Ci ta waga leci oby tak dalej .Jesli chodzi o pasek to wkleje Ci rade jaka otrzymalam od Benka kiedy mialam z tym problem,wchodzisz na panel kontrolny (u góry), potem na edytuj sygnaturę (z boku), pokażą się dwa okna z Twoją sygnaturą Aktualną i ta którą masz zmienić. Wybierz okienko (pokaż źródło HTML) miedzy Dwoma AA a "wstaw specjalny obiekt", wyskoczy ci okno sz sygnatura w formie cyfrowej - popraw co chcesz i zatwierdź poprawki wciskając (u dołu) SAVE HTML potem zmień sygnaturę - uf chyba dobrze ale nie mam talentu do tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowe Proteinki super jest nasz coraz wiecej!!!

Ja rowniez czytalam wczoraj wasze dowcipy ,smialam sie sama do komputera, zaluje ze ja tak nie potrafie, ale prosze o wiecej.

-Kryszka masz racje w grupie razniej ,a tym bardziej na takim wspanialym forum jak to.

-czyzby nasze guru sie zalamywalo ?sliweczko glowa do gory dasz rade :D

ja waze sie tylko w poniedzialek wiec jutro zobacze czy cos ubylo. Wdomu waga sie zepsula ale zamowilam nowa iczekam na dostawe tym bardziej iz od tygodnia moje coreczki tez sa na dietce Protal i waga jest niezbedna.

WITAJ

JA CHETNIE COS POPISZE WIECEJ O ILE WIEKSZOSC NIE BEDZIE MIALA NIC PRZECIW PONIEWAZ WIDZE ZE NIEKTORE Z WAS PISZA O PERWERSJI ....O MAMMAMIJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem na diecie od 27 stycznia schudłam 12kg zostało mi tylko 6 ... ale miałam wpadkę przez ostatni tydzień miałam straszne załamanie i jadłam ''normalnie'' :D co skończyło się 3 kilogramową nadwyżką :D :D :D

Nie wiem co się stało :D Ale idę dalej tylko już po dobrej drodze i z wielką motywacją. Błagam wspierajcie mnie- nie mogę się znów poddać.

Znajdę trochę czasu za jakąś godzinę to powklejam przepisy mam ich masę od lodów po zupy :D Tylko przepisy mam wklejać tu czy macie jakiś wydzielony temat?

Powodzenia Wszystkim życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w szkole pyta dzieci:

Co to jest -rarytas-??

dzieci po mowia ;banan.mandarynki,czkoladki ferrero i rozne lakocie

w pierwszej lawce siedzi Jasio i trzyma paluszki w gorze cierpliwie, az w koncu pan pyta sie Jasia

No powiedz Jasiu co to jest rarytas

-cipka -odpowiada Jasio,Pan stanal jak wryty zaniemowil ,po chwili Jasiu marsz do domu i jutro nie wracaj bez ojca.

Na drugi dzien pan wchodzi do klasy i patrzy Jasia nie ma w pierwszej lawce tylko jest na koncui to sam bez ojca,zdenerwowany mowi do Jasia;

Jasiu miales przyjsc z ojcem ,a ty przychodzisz sam i na dodatek samowolnie przesiadasz sie na koniec sali ,powiedz mi dlaczego??

Bo prose pana,mowi Jasio, bo moj tatus powiedzial ze skoro pan uwaza ze cipka niej jest rarytas to pan jest pedal i kazal sie tzymac od pana daleko!.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.