Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

Wczoraj minął mi 5 dzień uderzeniówki. A waga - 2 kg mniej. Chyba to nie jest rewelacyjny wynik, nie?? Ale cieszę się i z tego. Założyłam sobie 10 dni więc jestem w połowie I fazy.

Longoria dawaj przepisy. Mamy osobny wątek http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Pozdrawiam wszystkich. Wesolutkie to nasze forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,przypominam że założyłyśmy klasę Proteinek na Naszej Klasie,jeśli któraś jest chętna ,chce nam się pokazać :D to serdecznie zapraszamy!

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

A tak wogole to dziekuje wszystkim za przyjecie mnie do naszej-klasy

Asienka pieknie wyszlas na zdjeciach tylko sie zastanawiam ,ktore to kilogramy masz do zrzucenia hmmm!!! :D

Lenox dziekuje za radosc jaka plynie z twoich dowcipow jak rowniez innym wspanialym kobietkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Longoria witaj w naszym gronie:) Wpadki sie zdarzaja kazdemu.Nikt z nas nie jest doskonaly. Ale sie nie zalamalas. To wazne:) Zagladaj na forum. Wsparcie jest wielkie:)))))

Lenox skad Ty bierzesz te kawaly:) Sa super

Zuza 125 2kg to super:) Oby tak dalej:) Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Jestem na diecie od 27 stycznia schudłam 12kg zostało mi tylko 6 ... ale miałam wpadkę przez ostatni tydzień miałam straszne załamanie i jadłam ''normalnie'' :D co skończyło się 3 kilogramową nadwyżką :D :D :D

Nie wiem co się stało :D Ale idę dalej tylko już po dobrej drodze i z wielką motywacją. Błagam wspierajcie mnie- nie mogę się znów poddać.

Znajdę trochę czasu za jakąś godzinę to powklejam przepisy mam ich masę od lodów po zupy :D Tylko przepisy mam wklejać tu czy macie jakiś wydzielony temat?

Powodzenia Wszystkim życzę!

Witaj

wiem ze jest trudno i ciezko ale prtaca kazdej z Was imoja zaczyna sie od glowy ,tak bo wszytko zaczyna sie tutaj ,nastawienie sychiczne to wiecej jak pol sukcesu,odlazienie swojego celu tzw.zielonego switelka w oddali i dazenie do niego, b. dobra metoda to te paski ze skala ppokazujaca wage,ale pamietajcie nie zawsze to bedzie szko rowno jak samochod na jedynce ,beda wachania ,co niektorzy mowia ze to nasz organizm nas probuje oszukac i zniechecic jakas jest w tym prawda ,chociaz wedlug mnie to jest wlasnie psychika,nasza podswiadomosc. a raczej my sami podatni na to co widzimy(wszyscy wokolo jedza normalnie czyli wszystko a my mysimy trzymac jkies tam diety),ale to nasz wybor . sposby na podtrzyamnie tej dyscypliny jest wiele,chociazby taka,jako kobiety znacie sposob aby zapomniec o facecie ktorego sie kochalo,wypunktowalo sie 10 wad dlaczedo ja nie powinnam byc z nim i bylo to wszedzie kuchnia,lodowka,lazienka,supialnie itp.mozna zastosowac to tutaj.

Ja zrobilem to tak ze mam piec celow w najblizszej przyszlosci ale jako pierwszy jest redukcja wagi nastepnie pozostale tak ulozone ze samoistnie nie moga funkcjonowac a tylko po redukcji.

I jesli kiedykolwiek zapragniecie zjesc cos nieodpowiedniego przywolajcie ta liste i Wasze cele ktore to macie w pamieci , powtarzajac pokusa napewno odejdzie.

MOJE SZANOWNE PANIE WIERZE ZE JAK I WAM TAK I MNIE TO SIE UDA I JESTEM Z WAMI CALYM SERCEM ZYCZAC WYTRWALOSCI W DAZENIU DO CELU

NIECH WASZE CELE BEDA SWIATLEM W TEJ DRODZE PROWADZACEJ DO SZCZECIA I ZADOWOLENIE KAZDEJ Z WAS

NIECH WAM NIGDY NIE ZABRAKNIE WYTRWALOSCI I UPORU W DAZENIU DO SZCZYPLYCH LASEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Longoria witaj w naszym gronie:) Wpadki sie zdarzaja kazdemu.Nikt z nas nie jest doskonaly. Ale sie nie zalamalas. To wazne:) Zagladaj na forum. Wsparcie jest wielkie:)))))

Lenox skad Ty bierzesz te kawaly:) Sa super

Zuza 125 2kg to super:) Oby tak dalej:) Trzymam kciuki

wITAJ

MAM MALA SCIAGE I POMAGA MI W TAKICH CZASACH

DZIEKI ZA ............... POSTARAM SIE ZEBY CZASAMI TROSZKE DOLOZYC CHUMORU BO BEZ NIEGO NIE MA ZYCIA,NORMALNEGO ZYCIA,TAKIE JETS MOJE SKROMNE ZDANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niedzielnie i slonecznie,zeby jeszcze nie ten wiatr bylo by idealnie.

Ale wesolo tu :D tak trzymac.Smiech dobry na wszystko :D

Doda gratuluje wyniku.

Sliweczko oby ta waga Ci jak najszybciej ruszyla.

Jak corcia sie ma?Odzyskala sily po chorobie?A nie szczepilas ja na rota?

Ja chce synusia szczepic na rota i na pneumo,We wrzesniu pojdzie do przedszkola ,licze ze po tych szczepiakach troche lagodniej bedzie reagowal na te wirusy.

Zuzia -2 kg to wcale nie jest taki slaby wynik.A z jakiej wagi startujesz?

Witaj Longoria oczywiscie ze bedziemy cie wspierac.

Wczoraj zgrzeszylam 3 kawalkami zwyklego sernika i udkiem z kurczaka upieczonym ze skura.I jakiez bylo dzis moje zdziwienie jak rano stanelam na wage a tu -40dkg.Spodziewalam sie ze bedzie z +0,5kg.

Ale mialam tez duuuuuzo ruchu ,bo dziecie me dostalo motorek na akumulator i pol dnia z niego nie schodzil,a ja musialam chodzic za nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w wietrzną niedzielę

doda- 3kg i nie rusza się.... pocieszajacym jest to, że nie ruszyła nawet po warzywkach, które dziś kończę :D może jutro ruszy....

Chodzi proboszcz po kolędzie,zachodzi do pewnego domu,a tam smutna para.Podchodzi do nich i pyta:

-Dlaczego jesteście smutni??

-Bóg nie dał nam dzieci.

Proboszcz kiwa głową i mówi:

-Niech pani mąż jedzie do Włoch i zapali w Watykanie świeczkę w tej intencji.

Mija kilka lat.Proboszcz znów chodzi po kolędzie.Trafia do bezdzietnych i....widzi tę samą kobietę-w ciąży,otoczoną gromadką dzieci.Uradowany pyta:

-A gdzie małżonek??

-Pojechał do Włoch zdmuchnąć świeczkę

Podczas kursu na skałkach, adeptka wspinaczki wspina się razem z instruktorem. Nagle dziewczyna nerwowo zaczyna szukać czegoś dłonią i mówi:

- Panie instruktorze, nie mam chwytu!

Instruktor uspokaja:

- Poszukaj, sprawdź po prawej.

Po chwili dziewczyna krzyczy uradowana:

- Mam! Mam szparę! Cała ręka wchodzi!

- Ty się kurna nie reklamuj, tylko wspinaj.

Co faceta łączy z kotem?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.

2. Zawsze pcha się do łóżka.

3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.

4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.

5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.

6. Nie lubi obcinania pazurów.

7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.

8. Ciężko przemówić mu do rozumu.

9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.

10. Nie sprząta po sobie.

11. Wpycha nos do każdego garnka.

12. Cały czas by spał.

13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień

Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom:

- Panie i panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o o jejku, o o jejku!...

Po chwili ciszy intercom odzywa się znowu:

- Panie i panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni.

Na to odzywa się jeden z pasażerów:

- To pewnie nic w porównaniu z tyłem moich...

lecę piec ciasta mężowi do pracy na imieniny....katorga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w międzyczasie....

Nowy ksiądz był spięty, bo miał prowadzić swoją pierwszą mszę w parafii. Postanowił dodać do świętej wody kilka kropelek wódki, żeby się rozluźnić. I tak się stało. Czuł się wspaniale. Gdy po mszy wrócił do pokoju znalazł list: "Drogi Bracie, następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki. A teraz słuchaj i zapamiętaj: - Msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut; - Jest 10 przykazań, a nie 12; - Jest 12 apostołów, a nie 10; - Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie to "duże T"; - Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara; - Jezusa ukrzyżowali, a nie zajebali i to żydzi, a nie Indianie; - Nie wolno na Judasza mówić "ten skurwysyn"; - Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu; - Inicjatywa, aby ludzie klaskali była imponująca, ale tańczyć "makarenę" i robić pociąg to przesada; - Opłatki są dla wiernych, a nie jako deser do wina; - Ten obok w "czerwonej sukni", to nie był transwestyta, to byłem ja -Biskup; - Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie kurwą; - A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao"; - Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k***a mać"; - Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla; - Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy. Amen!

Po katastrofie dużego promu wycieczkowego na rozrzuconych po oceanie bezludnych wysepkach wylądowali nieliczni rozbitkowie. Los podzielił ich tak, że na kolejnych wyspach wylądowali:

Dwóch Włochów i jedna Włoszka,

Dwóch Francuzów i jedna Francuzka,

Dwóch Niemców i jedna Niemka,

Dwóch Greków i jedna Greczynka,

Dwóch Anglików i jedna Angielka,

Dwóch Bułgarów i jedna Bułgarka,

Dwóch Japończyków i jedna Japonka,

Dwóch Chińczyków i jedna Chinka,

Dwóch Amerykanów i jedna Amerykanka,

Dwóch Irlandczyków i jedna Irlandka

Miesiąc później zaszły na tych wysepkach następujące wydarzenia:

Jeden Włoch zabił drugiego w walce o Włoszkę

Dwaj Francuzi i Francuzka żyją szczęśliwie i tworzą menage-a-trois*.

Dwaj Niemcy wyznaczyli sobie dokładny plan naprzemiennych wizyt u Niemki i przestrzegają go dokładnie.

Dwaj Grecy śpią ze sobą a Greczynka gotuje i sprząta.

Dwaj Anglicy czekają, aż ktoś ich przedstawi Angielce.

Dwaj Bułgarzy popatrzyli na Bułgarkę, potem popatrzyli na bezkresny ocean, popatrzyli znowu na Bułgarkę, weszli do wody i zaczęli płynąć przed siebie.

Dwaj Japończycy wysłali faks do Tokio i czekają na instrukcje.

Dwaj Chińczycy otworzyli aptekę / restaurację / pralnię i zapłodnili Chinkę, by dostarczyła im pracowników.

Dwaj Amerykanie zastanawiają się nad popełnieniem samobójstwa, ponieważ Amerykanka ciągle skarży się na swoje ciało, mówi o prawdziwej naturze feminizmu, o tym, jak może robić wszystko, co oni mogą robić, skarży się na potrzebę spełnienia, równy podział obowiązków domowych, jak palmy i piasek sprawiają, że wygląda grubo, jak jej ostatni chłopak szanował jej zdanie i traktował ją lepiej niż oni to robią, jak poprawiają się jej kontakty z matka, jakie są podatki i że nie pada.

Dwaj Irlandczycy podzielili wyspę na cześć północną i południową i zbudowali gorzelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lecę dalej piec ciasta

Koniec XIX w. w przedziale sypialnym pociągu Moskwa - St. Petersburg siedzą: carski generał, jego adiutant, pop z żoną i małoletnią córką. W pewnym momencie wstaje adiutant i rzecze do generała:

- Panie generale wyjdę i się odleję!

Po wyjściu adiutanta pop zwraca się ze zgorszeniem do generała:

- Panie generale jak ten adiutant tak może! Jak on do pana się zwraca: się odleję! Do pana generale, u którego pierś cala w orderach za zasługi na polu chwały, a on do pana: się odleję! Jak on przy mnie, który co wieczór modli się za wasze zdrowie i zwycięstwo w okopach może tak powiedzieć: się odleję! Jak śmie przy mojej żonie, która jako dziewica ślubowała mi

wierność, i która w swych nieskalanych myślach prosi jedynie Boga o zdrowie wasze tak powiedzieć: się odleję! Córka moja niewinna duszyczka, w cnocie chowana i na chwalę naszych zwycięstw na froncie modląca się do Najwyższego, a on przy niej mówi: się odleję! To tak być nie może! Panie generale proszę uszanować swój i nas honor. Proszę porozmawiać z adiutantem tak od serca, tak po wojskowemu!

Wraca adiutant i mówi:

- Panie generale się odlałem, legnę sobie!

A generał na to:

- A co ty sobie myślisz ch..u psi, że ja to kto, swołocz jaka?! Pierś mam całą w orderach za zapier..l na froncie, a ty tu do mnie mówisz: się odleję!!!! A tu, u popa na głowie to krowi placek, czy łysina, którą ma z troski i modlenia się co wieczór za nasze pier.....e grzechy na froncie, i ty przy nim: się odleję!!!! A żona jego to k...w jaka przydrożna, która jako młódka d..y nie dawając okolicznym sąsiadom poświeciła się życiu pobożnemu, a ty przy niej: się odleję! A to pachole nieletnie i niewinne to szkapa jaka nie wyje..na, które nawet i ch..a w paszczu nie miało, a ty przy nim: się odleję!!!! Spier...aj na górę kuta..e niemyty i zakaz lania do samego St. Petersburga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia,Śliweczka się nie załamuje,Śliweczka się wkurza  :D bo waga stoi...ale ja nie rezygnuję,nigdy nie zrezygnuję bo za dużo już osiągnęłam ...

Tino,córcia już ok.Też się zastanawiam nad tymi szczepieniami,chociaż jakoś tak...mam sceptyczne nastawienie do tych szczepień ,ponieważ moja córka kilka lat temu mimo szczepień przeciwko krztuśćcowi,zachorowała i ledwo z życiem uszła,więc sama rozumiesz...

Witaj Longoria.Będzie dobrze,grunt to się nie załamać i nie zrezygnować.

Margot,no widzę że pieczesz wirtualne ciasta,przed kompem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiam was wszystkich :D juz wrocilam na forum po przerwie...hihi jestem juz mloda mezatka :D od 2 dni... i wlasnie nadrabiam czytanie postow dopiero 186 str. ...jeszcze sporo przede mna! ale teraz nie mam czasu juz na czytanie..wpadne pozniej. dzieki za komentarze i zyczonka dziewczynki na nk :D nie pytajcie ile nagrzeszylam od piatku...masakra. buziaki

ps witaj lenox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :D bylam wczoraj na zakupach w Kauflandzie i znalazlam jogurt Filueta i sluchajcie czy mozemy go jesc zawiera:

bialko 4,1, weglowodany 7,1 ,tluszcz 0,1; jogurt odtluszczony z aspartamem i wsadem owocowym, co o tym myslicie ?

Sliweczko ja jestem nawet pewna, ze Ty sie nigdy nie poddasz twarda z Ciebie kobitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.