Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie ma mowy żebym zrezygnowała:

1. mogę jeść, nie chodzę głodna

2. komunia- nie mam co na siebie włożyć, a w rozm. 42 mimo, że uwielbiam zakupy, nie kupię nic

3. wesele- patrz pkt 2.

4. lato idzie- patrz pkt 2 i 3. a poza tym nie mam zamiaru chodzić w ciążowych tuniczkach, a poza tym natychmiast po porodzie pozbyłam się ich

Zgadzam się z punktem 1

2 - tylko ja mam zamiar kupić cos w rozmiarze 52,a nie jak do tej pory 60 ,czyli worek na ziemniaki  :D

i 4...lato idzie i nareszcie mogę sobie kupić coś co pasuje na mnie,a nie jest przyciasne... :D

Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z punktem 1

2 - tylko ja mam zamiar kupić cos w rozmiarze 52,a nie jak do tej pory 60 ,czyli worek na ziemniaki :D

i 4...lato idzie i nareszcie mogę sobie kupić coś co pasuje na mnie,a nie jest przyciasne... :D

Do zobaczenia...

no własnie, grunt to dobra motywacja :D

pomniejszymi punktami głowy Ci nie zawracałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie Dziewczęta i "Chłopcze" nasz jedyny!!!!

Dosyć, że tempo macie niesamowite to się rozkręciliście na maxa że hej....Śmiałam się do swojego monitora w pracy. Pomyślą, że zwariowałam. Fajnie mieć rozrywkę z rana bo dopiero skończyłam czytać zaległości weekendowe. Tak trzymajcie.....dobre nastawienie jest najważniejsze.

A jeśli chodzi o wagę to u mnie też stoi ....mści się za sobotnią grilowaną kiełbaskę i kaszankę i te 3 pierogi z kapustą i grzybami. Już muszę obiecać sobie poprawę i Wam bo tak nie można :D. A jeszcze majówką teraz będzie i moja rocznica ślubu 30 kwietnia :D I co ja mam biedna począć???

Doradźcie mi kochane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie Dziewczęta i "Chłopcze" nasz jedyny!!!!

Dosyć, że tempo macie niesamowite to się rozkręciliście na maxa że hej....Śmiałam się do swojego monitora w pracy. Pomyślą, że zwariowałam. Fajnie mieć rozrywkę z rana bo dopiero skończyłam czytać zaległości weekendowe. Tak trzymajcie.....dobre nastawienie jest najważniejsze.

A jeśli chodzi o wagę to u mnie też stoi ....mści się za sobotnią grilowaną kiełbaskę i kaszankę i te 3 pierogi z kapustą i grzybami. Już muszę obiecać sobie poprawę i Wam bo tak nie można :D . A jeszcze majówką teraz będzie i moja rocznica ślubu 30 kwietnia :D I co ja mam biedna począć???

Doradźcie mi kochane.

nie przesadzać z umiarem :D

czy ma większe znaczenie, że do upragnionej wagi dojdziesz w październiku, a nie we wrześniu? czy 1 kg w tę czy w tamtą stronę ma aż takie znaczenie??

są rzeczy ważne i ważniejsze- w tym majówki a tym bardziej rocznice ślubu :D

ale się rozgadałam, a tam kapusta na gołabki juz sie pewnie rozgotowała.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie Protalki i rodzynku Protalku ! :D

Rzeczywiście tempo przyrostu wiadomości ..... szalone..... ale to fajnie, ze dużo macie do powiedzenie i dużo rad w tych tekstach dla siebie odnajduje.

Dziękuje wszystkie za wsparcie i za przyjecie do Waszego grona !

DZIŚ JEST MÓJ PIERWSZY PROTALOWY DZIEŃ !

Jak pisałam, tak zrobiłam.. lodówka pełna zapasów (proteiny) głowa pełna motywacji i determinacji, książka przeczytana, waga wyjściowa zapisana, humor na razie dopisuje, głodna nie jestem i działam.....

:D :D :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Margot ale mi narobiłaś apetytu na te gołąbki!!!! Od razu bym zjadła....ale od dziś mam same proteinki do piątku :D Co mam zrobić sobie na obiad? podpowiedzcie.

gołąbki dla dużych chłopaków :D a ja od dzis na proteinach więc pewnie na kurczaku w sosie chrzanowym lub czosnkowym się skończy. acha i zaraz zmielę otręby i przygotuję je sobie na lane kluseczki do rosołku :D)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie Protalki i rodzynku Protalku ! :D

Rzeczywiście tempo przyrostu wiadomości ..... szalone..... ale to fajnie, ze dużo macie do powiedzenie i dużo rad w tych tekstach dla siebie odnajduje.

Dziękuje wszystkie za wsparcie i za przyjecie do Waszego grona !

DZIŚ JEST MÓJ PIERWSZY PROTALOWY DZIEŃ !

Jak pisałam, tak zrobiłam.. lodówka pełna zapasów (proteiny) głowa pełna motywacji i determinacji, książka przeczytana, waga wyjściowa zapisana, humor na razie dopisuje, głodna nie jestem i działam.....

:D :D :D !!!

trzymamy kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie Protalki i rodzynku Protalku ! :D

Rzeczywiście tempo przyrostu wiadomości ..... szalone..... ale to fajnie, ze dużo macie do powiedzenie i dużo rad w tych tekstach dla siebie odnajduje.

Dziękuje wszystkie za wsparcie i za przyjecie do Waszego grona !

DZIŚ JEST MÓJ PIERWSZY PROTALOWY DZIEŃ !

Jak pisałam, tak zrobiłam.. lodówka pełna zapasów (proteiny) głowa pełna motywacji i determinacji, książka przeczytana, waga wyjściowa zapisana, humor na razie dopisuje, głodna nie jestem i działam.....

:D :D :D !!!

No to super że zdecydowałas się zacząć dietkę.Będzie ok.Trzymam kciuki!

Anulko,ja tez mam dzisiaj kurczaczka gotowanego ,a do tego jogurt ze szczypiorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Pana

Śliweczko to którego masz tą komunię?menu już ustalone?kreacja wypatrzona?

Ja w tym roku mam rocznicę córki i właśnie się dowiedziałam że trzeba się składać na prezent dla księdza za 500 zł.Powiem szczerze jestem zła,nie podoba mi się a jak u Was też drogie prezenty księdzu dajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam popoludniowo,

Mallina dziekuje:*

Sliweczko ja juz przerabialam rabarbar hihi :D ugotowalam sobie pyszny kompocik i popijalam sobie przez 2 dni(3l ugotowalam) :D zamiast cukrem to oczywiscie slodzikiem oslodzilam. mysle ze chyba mozna...

tak wogole to sie cholerka przeziebilam...skrzecze jak zaba i nos zatkany..ale nie jestem sama...moj mezus kochany tez niestety chory.. :D w dniu naszego slubu bylo slonecznie ale wial okropny wiatr i pewnie teraz nam wyszlo :D nawet glodna nie jestem...jeszcze nic nie jadlam,tylko goraca herbatke wypilam z cytrynka.

zuza125 super gratulacje!

buziaki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mam pytanko...co sądzicie o rabarbarze?Można go jeść?To warzywo,ale nie wiem czy dozwolone...W książce nic o tym nie ma.A rabarbar możnaby było ze słodzikiem rozgotować i pyszny dżemik by był  :D

Wlasnie tez sie zastanawialam nad rabarbarem.

Mysle ze mozemy go jesc bo ma sklad podobny do szpnaku i szczawiu ma bardzo malo kalorii i prawie nie ma cukrow.Wiec pod tym wzgledem nie kluci sie z dieta.Wrecz jest dobry na zaparcia

Ale NIE POWINNISMI JESC GO ZBYT DUZO.przez kwas szczawiowy ktory w organizmie tworzy trudnorozpuszczalny zwiazek szczawin wapnia i moze odkladac sie w nerkach w postaci kamieni nerkowych.A przy naszej diecie wysokobialkowej ryzyko odkladania sie takich kamieni jest jeszcze wieksze.

Wiadomo mozemy jesc rabarbar,szczaw i szpinak,ale z umiarem.I nie powinno sie tych warzyw laczyc w jednym posilku,a najlepiej i jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.