Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczynki ale jeszcze nie jest mi lepiej

ANULKO wiem że chciałaś mnie pocieszyć ale teraz to mam większego doła,ja 2 maja będę miała 3 miechy diety zaczęłam z 89 kg a Tobie tak super idzie.

ŚLIWECZKO może moja psychika jest osłabiona po wczorajszym :D ,,tłuczeniu"w głowie,może jutro będzie lepiej.

REMEDIOS zawsze słyszałam że z mężem to jak z drzwiami,jak nie pier........to się nie zamknie ale Twoje porównanie też mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym tygodniu w ten piekny, ale wietrzny poniedzialek!Maragrete i Maja20 witajcie w naszym gronie , super ze zdecydowalyscie sie do nas dolaczyc trzymam za was kciuki,powodzenia.

-Oliwi3a a moze za malo jesz i dlatego waga stoi ,wczesniej byla mowa iz powinnismy jesc przynajmniej te 1000 kcal.Ja waze sie raz w tygodniu ,aby sie nie denerwowac ze cos przybylo i jak widze waga spada dzisiaj o nastepne 1,5kg. zmieniam pasek :D

-robilam dzisiaj parowki z pieczarkami sa po prostu pyszne

-Sliweczko ktore Ty kupujesz parowki z biedronki bo duzy wybor ja kupilam te pakowane po 1 kg.sa smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Wagą się aż tak nie przejmujcie, niestety waha się a czasem (o zgrozo) stoi w miejscu długi czas. Moja też stała ale za to dużo cm straciłam. Moja kumpela nawet zasugerowała że z 10 kilo musiałam schudnąć hahaha więc widzać różnicę (i to dużą chyba) jak nie na wadze to w obwodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Nie moge nadarzyc z czytaniem. Usmialam sie niesamowicie z kawalow. Do tego stopnia,ze moj facet kazal sobie tlumaczyc na wloski. Mialam co robic:))))

Stanka dziekuje za odpowiedz odnosnie soi. Bede to miala na uwadze:)

Lenox Tobie rowniez zycze milego wieczoru:)

Sliweczka to musi byc piekne widziec taka roznice w rozmiarach. :D

Margot dziekuje za porcje smiechu:)

Odnosnie diety to u mnie dzis pierwszy dzien II fazy. Po 7dniach uderzeniowki zeszlam z 83kg na 79kg. Mysle,ze to bardzo dobry wynik.Tym bardziej,ze od dawna sie odchudzam. Przechodzilam przez rozne diety.Dlatego mysle,ze i tak moj organizm super zareaagowal na Protal. Dzis skorzystalam z okazji ze sa warzywa-lekka dawka weglowodanow i poszlam pocwiczyc na silownie.

Pozdrowionka dla wszystkich :)odwiedze Was pozniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

Jestem na forum nowy, ale pełny energii i zapału żeby parę kilo zrzucić. I jak to z zółtodziobami bywa (znają się na wszystkim :D )od razu zacznę od pewnej rady - parę postów temu pojawił się temat oleju parafinowego pitego w celu... wiadomo, w jakim celu. Mam troszeczkę lepszy sposób - przetestowałem na sobie - otóż: sól gorzka (siarczan magnezu). Dostępny w każdej aptece, opakowanie na 4 razy za 2 zł. Środek jest naturalny i bardzo silnie działa. Po jego zażyciu (łyżeczka do herbaty najlepiej z 1/2 szklanki soku grapefruitowego) mamy max. 0,5h czasu - i nic w nas nie zostanie. Ponad to środek świetnie reguluje pracę dróg żółciowych oraz jest doskonałym katalizatorem dla zalegających substancji w organiźmie - działe na nie jak magnez na opiłki żelaza. No i uaktywania układ limfatyczny.

Mam też uwagę co do obaw o nerki przy diecie Protal. Drodzy forumowicze: jeżeli uprawiacie jakikolwiek sport (oprócz brydża :D ), to białko w zasadzie zostanie wchłonięte przez mięśnie i nie odłoży się w nerkach. Przy regularnym uprawianiu sportów raczej problemem jest skąd wziąść odpowiednią ilość białka. Więc do tej diety konieczny jest ruch. Chodzę na siłownię (nie mylić z uprawianiem kulturystyki - pełna rekreacja) od paru ładnych lat i niestety wiem po sobię, że białka nigdy nie dość. I też wiem, że jeżeli przerywam na jakiś czas ćwiczenia (choroba, lenistwo itp), to NATYCHMIAST zalewam się tłuszczem - chyba, że: 0 pieczywa, 0 cukru, 0 mąki, 0skrobi, 0 tłuszczu itd. Chlebek i makaron niestety jest najgorszy.

Wracając do nerek: polecam bardzo fajny chociaż hardcorowy sposób doktora Tombaka: picie soku z cytryny - ja w ten sposób wyleczyłem sobie bóle woreczka żółciowego (a nerki przeczyściłem przy okazji). Kuracja jest 14-to dniowa: zaczynamy od soku z 5 cytryn, potem 10, 12, 15, 20, 25, 25, 25, 25, 25, 20, 15, 10, 5. Szklanka to 5 cytryn. Wiem , że wydaje się to dziwne lub niemożliwe do wypicia - ale człowiek nie sznurek wszystko wytrzyma i ...działa! Kuracja ta świetnie oczyszcza organizm z kwasu moczowego (jest odpowiedzialny za większość zła, które się w naszym organiźmie dzieje) oraz kapitalnie pobudza i zwalcza choroby nerek i trzustki. Co do samego picia: kwaśne to jest cholera i żadna teoria temu nie zaradzi. Ale na trzeci dzień picia soku kubki smakowe na języku mając z nim styczność wysyłają do muzgu sygnał, że sok jest... słodki!. Nie pytajcie dlaczego tak się dzieje.

Pozdrowienka dla wszystkich

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot

czy mozesz mi podpowiedziec ja zrobic ten pasek

ktory pojawia sie w odpowiedziach

jeśli klikniesz prawym w dowolny pasek to zobaczysz we właściwościach adres. wiec poklikaj po naszych i na pewno coś Ci sie spodoba. są też suwaczki po polsku. najłatwiej zrobić na http://www.suwaczek.pl/tickers/diet/. jak już sobie zaprojektujesz trza go wygenerować i skopiować BBCODE. potem wchodzisz w swój panel kontrolny. z lewej w danych osobistych masz edytuj sygnaturę, wklejasz kod w pole tekstowe i voila!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff,nareszcie skonczyłam czytanie :D , nie było mnie tylko przez weelend a myslalam ze nigdy tego nie przerobie. Wszystkim dziekuje za porcje śmiechu. To niesamowite jak mozna czytac i śmiac sie do monitoraicon6.gif. Synus był pod wrażeniem, niewiem moze myslal ze zgupiałam :D . Ale niee ale niee to tylko śmiech. Witam rownież nowych forumowiczów,jest nas coraz wiecej to super.To chyba na tyle,pozdrawiam i kolorowych snów, bede raniutko z kawką. :D

A tak na marginesie to zrobilam test i swoja wymarzona wage uzyskam 14.08.2000 HURRRA , to juz niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak bardzo nie wychodzi mi nic a szczegolnie z napisami na paku a i jak to przeslac na swoja stronke tutaj ????????????????

Witaj!

A więc po kolei:

1. Wchodzisz na stronę http://tickerfactory.com/

2.Klikasz na link: Weight loss

3. Wybierasz pasek, klikasz NEXT

4. Wybierasz suwak, klikasz NEXT

5. W polu: Choose a Password/Pin:wpisujesz swoje hasło do identyfikacji

W polu: Track odhaczasz weight change

W polu Weight Units: wybierasz opcję Kilograms

6. Wypełniasz pola: Your target weight:waga docelowa

Your starting weight: waga startowa

Your current weight:waga obecna

i klikasz NEXT

7. Wygeneruje Ci się tickers a pod spodem będzie taki bbCode. Skopiuj go i wróciwszy na swój profil na www.smaczny.pl wklej go w "edytuj sygnaturę"

8. Zatwierdż klikając "zmień sygnaturę"

Buziaki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli klikniesz prawym w dowolny pasek to zobaczysz we właściwościach adres. wiec poklikaj po naszych i na pewno coś Ci sie spodoba. są też suwaczki po polsku. najłatwiej zrobić na http://www.suwaczek.pl/tickers/diet/. jak już sobie zaprojektujesz trza go wygenerować i skopiować BBCODE. potem wchodzisz w swój panel kontrolny. z lewej w danych osobistych masz edytuj sygnaturę, wklejasz kod w pole tekstowe i voila!!

ponieważ moja waga nie ruszyła nie pytaj, jak zmieniać dane na suwaku :D

ale popracuję nad tym w wolnej chwili, a najlepiej wtedy, gdy ruszy waga :D

o dżizes...a z prawej tort czekoladowy....naleśniki z serem czekoladowym....jabłecznik....ciasto ze śliwkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.