Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też minał wczorajszy- ! dzien I fazy jakos tak bez problemów, tylko chleb mi pachniał dzis rano jak przygotowywałam sniadanie dla syna.. :D

Oh, trudno mi było....

Mam nadzieje że im dalej tym bedzie lepiej..

Aha i zapomniałam dodac ,że zważyłam sie dzis rano i ubyło mi 1 kg.. niemozliwe I dzien i od razu całe 1 kilo mniej.. to chyba ta woda, bo piłam duzo i duzo biegałam do WC.

Zapowiada sie dobrze... oby !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też minał wczorajszy- ! dzien I fazy jakos tak bez problemów, tylko chleb mi pachniał dzis rano jak przygotowywałam sniadanie dla syna.. :D

Oh, trudno mi było....

Mam nadzieje że im dalej tym bedzie lepiej..

Nie martw się :D napewno się przyzwyczaisz... Bo nasza dieta nie jest

w ogóle jakoś szczególnie katorżnicza.. Tylko trzeba polubić to co się

je i sukces murowany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłam wczoraj na stronie Dukana ten test do wyliczenia daty, kiedy osiągnę wymarzona wagę, ale odpowiedź przyszła do mnie dopiero dziś rano i to niejasna.. po francusku, więc za pomoc translatora potłumaczyłam trochę i zrozumiałam sens : jestem w trudnym dla kobiety wieku,burza hormonów nadchodzi, jestem zagrożona tyciem, miałam duże wahnięcia wagi w przeszłości i nie można wprost określić kiedy osiągne sukces(?!?!)

Dunkan zaprasza mnie do interaktywnej współpracy na jego stronie internetowej aby na bieżąco dawac mi wskazówki itp, bezpłatnie (chyba ?) ale cóż z tego jak po francusku... i tu problem..Ja tylko biegle po niemiecku i troche po angielsku..

Czy wy tez miałyscie ( mieliscie ) taką zawiłą odpowiedź ?

A moze cos źle wcisnęłam....albo źle wpisałam... albo jestem taki trudny przypadek, ze nawet Pierre Dunkan nie da rady... :D :D :D ... o Boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się :D napewno się przyzwyczaisz... Bo nasza dieta nie jest

w ogóle jakoś szczególnie katorżnicza.. Tylko trzeba polubić to co się

je i sukces murowany!!!

trafiłaś w sedno...polubić to, co się je... jogurt naturalny i kefirki wychodzą mi bokiem. najgorsze jest jednak to,ze nie mogę od kilku dni kupić serka wiejskiego 3% i muszę ten 5%.... czuję się, jakbym grzeszyła :D

wczoraj robiłam kluseczki otrębowe do rosołu. niestety to nie to...dlatego dodałam więcej otrąb, żeby było gęste i ugotowałam na mocno osolonej wodzie. tym oto sposobem dziś do obiadu mam coś w rodzaju kluchów, pyz, ziemniaków(tu chyba przesadziłam) do piersi upieczonej w folii. przynajmniej będzie to na talerzu wyglądać, jak porządne, polskie drugie danie.... hehhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłaś w sedno...polubić to, co się je... jogurt naturalny i kefirki wychodzą mi bokiem. najgorsze jest jednak to,ze nie mogę od kilku dni kupić serka wiejskiego 3% i muszę ten 5%.... czuję się, jakbym grzeszyła :D

wczoraj robiłam kluseczki otrębowe do rosołu. niestety to nie to...dlatego dodałam więcej otrąb, żeby było gęste i ugotowałam na mocno osolonej wodzie. tym oto sposobem dziś do obiadu mam coś w rodzaju kluchów, pyz, ziemniaków(tu chyba przesadziłam) do piersi upieczonej w folii. przynajmniej będzie to na talerzu wyglądać, jak porządne, polskie drugie danie.... hehhehe

:D ..że też chce Ci się tak bawić.. Dla mnie najlepsze przepisy to takie gdzie

można wszystko wrzucić do jednej miski na raz, wymieszać - ido jakiejś formy..

a potem niech się dzieje co chce.. :D No prawie tak jest!!!

Ale już nie będę taka sroga dla siebie... Dzisiaj zamiast wrzucić słodzik do twarożku - zrobiłam go sobie ze szczypiorkiem i szyneczką z indyka.. Na protalowym chlebku.. - baaardzo sycące i zadowlające śniadanko!!!

jutro chyba trzeba będzie powtórzyć ten zestaw :D

Pozdrawiam Cię serdecznie m_a_r_g_o_t

Aaaa... no i dziękuję za dawkę humoru od soboty!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliweczka jak zwykle pierwsza :D

a ja, aneczko80, druga życzenia Ci składam ..

Czegóż Ci życzę?

Zdrowia i dostatku!

Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!

Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,

Spełniającej życzenia małej złotej rybki

Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna,

Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,

Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,

Dywanów latających i talentów licznych.

Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,

Wielu ludzi przyjaznych, wielu życzliwych.

Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,

Poklasku i uznania i awansów licznych.

Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,

Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,

Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,

A w południowych Indiach plantacji herbatki.

Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie

I innego schronienia w wybranej krainie.

Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,

Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.

Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,

I życia w stanie choćby lekkiej euforii.

Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,

Dużo radości z życia i wiecznej młodości

Dziewczynki dziękuje bardzo za życzonka w dniu moich 18 :D tych urodzin hahaha a tak na poważnie to 29 tych :D totolotka dziś puściłam a nóż widelec coś się trafi :D i wakacje benda na jakiejs urokliwej wyspie i w dodatku w rozmiarze przynajmniej 42 a co można dzisiaj pomarzyć , mam dzisiaj 9 dzień uderzeniowki 2 kg mniej nie rewelacja ale coż ja to w dietach jestem obeznana takze moj organizm pewnie tez i tak sie skubany buntuje . Spadam przygotowywac sałatke wiosenna bo moje kolezanki dzisiaj wpadaja a serkiem tylko ich nie ugoszcze chyba nie wypada .. :D . Dozobaczenia do jutra chyba ze dzisiaj sie jeszcze wyrobie ciumaski :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

Maragrete korniszona możesz dodać, można je używać jako dodatek, nie jako podstawę:D Co do soku to jak odrobinę wlejesz do wody, to nie zaszkodzi. Ogólnie cytrynę można używać jako "przyprawę".

Ja dziś na obiadek zrobiłam zupę- krem z cebuli zabieloną jogurtem i z dodatkiem grzanek zrobionych z protochlebka. POLECAM!!!!

Kończę dziś 8 dzień uderzeniówki. Nie mogę się doczekać warzywek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

lenox od początku:

Wchodzisz na stronkę http://www.tickerfactory.com/weight-loss

W polu pin wpisujesz sobie jakieś hasło, którym będziesz się zawsze posługiwał. Od choćby "kotek". Bez klikania enetr naciszkasz: "Create a new ticket" a następnie troszkę poniżej Weigt loss i juz masz paki do wyboru. Jak wybierzesz pasek klikasz next i wybierasz wskaźnik.

Teraz pozostaje uzupełnić wagę. Zaczynasz od zminy funtów na kilogramy a nastepnie

w polu:Your target weight wpisujesz wagę docelową

W polu: Your starting weight: wpisujesz wagę marzeń :D

w polu: Your current weight wpisujesz wagę jaką masz obecnie

Zatwierdzasz i masz gotowy suwaczek. poniżej pojawi się BBCode, który w całości kopiujesz i wstawiasz na swój profil w edytuj sygnaturę :D

No to bardziej obrazowo się nie da, ale nie myśl, że taka cwana jestem, sama zanim to rozkminiłam minęło troszkę czasu

Pozdrawiam

witajcie wszystkie Protalki

jestem happy bo udale sie

w koncu mam to co chcialem i jak chcialem

i co najwazniejsze start od 21 kwietnia i jest 3 mniej

ale ta trojka musi byc druga wtedy bedzie ok(13,23,33),a trojka to za malo zeby swietowac

no ale od czegos trzeba zaczac

p

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

KISSIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lenox!!!

Wiesz w książce jest napisane,że wieprzowina jest zabroniona, ale ogólnie surowe mięsko można jeść, bo Dukan poleca tatar, tylko że wołowy :D

Gratuluję 3 kg spadku. Oby tak dalej :D

NIE MA PROBLEMU MIESKO DO ZAMRAZARKI I POCZEKA NA LEPSZE DNI ,A TRZY KILO TO DOPIERO POCZATEK JA CZAKAM NA KONCOWKE I WTEDY BEDE SIE TROSZKE EKSCYTOWAL I CIESZYL.

CZYLI MIESO WOLOWE I W DOTDATKU SUROWE JAK NAJBARDZIEJ

SUPER CIESZE SIE JUTO MUSZE KUPIC TROSZKE WLOLOWINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D i chłopaki :D

Witam po dłuższej nieobecności. Waga bz - no, może o 0,5 kg mniej, pomimo, że cały czas na diecie. Próbuję przeczytać wszystko, coście do tej pory napisały i nie daję rady - tyle tego. Będę czytać sukcesywnie : D. Do czwartku jestem, potem znowu wybywam, ale będę wpadać . Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w chudnięciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.